IMG_3716

Co mówi o Tobie Twój Dzień Urodzenia?

Co mówi o Tobie Twój Dzień Urodzenia

Często pytacie mnie w Naszych rozmowach czy Dzień Tygodnia w którym się urodziliście ma jakieś znaczenie, czy w jakiś sposób wpływa na cechy Charakteru i powodzenie w Życiu, otóż tak, ma to znaczenie i tak:

 

Osoby urodzone w Poniedziałek, którego patronem jest Księżyc są bardzo zmienne w nastrojach oraz w uczuciach. Bardzo szybko się zakochują, ale też bardzo szybko potrafią zakończyć związek. Kierują się przede wszystkim swoją dość dobrze rozwiniętą intuicja. Jak sami wiecie Poniedziałek jest dość ciężkim Dniem a także nerwowym. W tym Dniu lepiej nie rozpoczynać jakiś poważnych zadań co do których nie macie pewności, że się powiodą. Księżyc jako patron Poniedziałku opiekuje się osobami urodzonymi w tym Dniu, aczkolwiek w większym stopniu kobietami niż mężczyznami. Kobiety przez wpływ Siły Księżyca są piękne, wrażliwe i delikatne.  

 

 

Urodzeni we Wtorek jako patrona mają Mars, ponieważ to on opiekuje się tym Dniem. Są to osoby bardzo energiczne i przedsiębiorcze. Mars wyposaża je w niesamowity temperament, energię oraz szybkość w działaniu. Nie bez powodu w większości miast to właśnie we Wtorki odbywają się rynki, gdzie można kupić świeże wiejskie jajka. Osoby uroczone we Wtorek mają coś z wojownika. Są odważne, ale też wiele z nich ma cechy egocentryka. Wtorek ogólnie jest Dniem aktywności, działania. Może być trochę ciężki i męczący oraz skłaniający do nadmiernych nerwów i nieporozumień. Jeśli chcesz w tym Dniu załatwić jakąś sprawę musisz być wytrwały i uparty. Powinieneś być jednak miły i uczynny. Nie przejawiaj arogancji i agresji. Tylko tym sposobem osiągniesz upragniony cel.

 

 

Osoby urodzone w Środę są pod opieką Merkurego, ponieważ on rządzi tym Dniem. Osoby urodzone pod jego wpływem są niezwykle inteligentne, spostrzegawcze. Odznaczają się wybitnymi zdolnościami rozumowania oraz kreatywnością w działaniu. Środa jest bardzo ściśle związana z edukacją i nauką. Sprzyja zdawaniu wszelkiego typu egzaminów, prawa jazdy, testów itp. Merkury obdarza zdolnością do logicznego myślenia. Dzień ten sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów uczuciowych i biznesowych, podpisywaniu atrakcyjnych kontraktów. Gwarantuje powodzenie w transakcjach finansowych oraz sprzyja wygranym.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patronem osób urodzonych w Czwartek jest Jowisz. Obdarza on delikatną, szlachetną naturą. Osoby urodzone w tym Dniu są bardzo mądre, religijne i mają wysoce rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Posiadają zadziwiające zdolności organizacyjne. Czwartku nie należy spędzać w samotności, ponieważ może to źle wpłynąć na samopoczucie. W tym Dniu lepiej nie zawierać nowych znajomości a docenić te dobrze już znane. Czwartek zapewnia korzystne rozstrzygnięcie spraw związanych z prawem, filozofią i religią.

 

 

Piątek jest raczej przez wszystkich lubiany a to za sprawą Wenus, która jest patronką tego Dnia. Wenus odpowiada za Miłość. Tak więc osoby urodzone tego Dnia są miłe, sympatyczne, posiadają talenty artystyczne. Są wrażliwe i bardzo kochliwe. Potrafią też obdarzyć wielką Miłością innych. Piątek jest doskonałym Dniem na wyznawanie uczuć Miłości, zaręczyny oraz na zawieranie małżeństw. Należy jednak uważać, aby nie dać się ponieść pokusom zdrady i namiętności. W Piątek warto spędzić Czas na rozmowach o sztuce, teatrze itp.

 

Sobota jest Dniem w którym opiekę sprawuje Saturn. Osoby urodzone w Sobotę są uduchowione i wrażliwe. Odznaczają się rozwagą i zdrowym podejściem do Życia. Przez wpływ Saturna mogą być zbyt mocno przejmujące się wszystkim co ich otacza. W Życiu poszukują prawdy i wartości uniwersalnych. Lubią przebywać w samotności, aby przemyśleć wszystkie za i przeciw w danej sprawie. To często introwertycy. W Sobotę należy wypoczywać, medytować oraz poszerzać własną Duchowość. Jest to bardzo dobry Dzień na analizę swoich spraw oraz wyciągnięcie wniosków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela jest pod patronatem Słońca. Urodzeni tego Dnia są energiczni, Radośni. Odznaczają się oryginalnością w sposobie zachowania i ubierania się. Z reguły mają bardzo dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Obdarzone są zmysłem twórczym. Każde przedsięwzięcie rozpoczęte w Niedzielę będzie pomyślne. Warto zaplanować wyjazdy, spotkania oraz randki. Nawiązanie nowych znajomości będzie procentowało przez Lata. Niedziela ściśle związana jest z tworzeniem, planowaniem i kreacją.

 

Na Magiczną linie zapraszam już od Poniedziałku od godz 12.00 do 18.00 tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *