IMG_3789

Jaki jest i jak zdobyć mężczyznę Barana

Jaki jest i jak zdobyć mężczyznę Barana

 

Barany są dość pewne siebie i błyskotliwe. Przeważnie odznaczają się nieprzeciętną urodą oraz innym, niż ogół, sposobem bycia. Baran jest mężczyzną, który wie czego chce. Wybiera kobiety delikatne aczkolwiek pewne siebie. Ma tendencję do różnych romansów i podbojów sercowych. Jeśli upatrzy sobie jakąś kobietę to zrobi wszystko, aby ją zdobyć, posunie się nawet do tego aby wyznać jej Miłość chociaż nie do końca tą Miłość będzie miał w sobie.

 

Baran potrafi być bardzo miły i spontaniczny. Jest typem zdobywcy. Nie lubi gdy kobieta sama za nim biega. To on wybiera osobę z którą chce być. Zanim jednak zdecyduje się na stały związek może upłynąć wiele Czasu. Jest bardzo wybredny w doborze partnerki. Lubi kobiety nieprzeciętne, mające swoje pasje oraz spełnione pod względem zawodowym. Pociągają go kobiety zadbane, ładne i eleganckie.

 

Jak zdobyć Barana?

otóż Barana przyciągnie się do siebie nie uganiając się za nim. Trzeba go lekko zwodzić, być tajemniczą. To Baran musi gonić króliczka. Taki jest i już. Kobiety, które same zdobywają, wręcz odstręczają Barana. Na samym początku znajomości najlepiej traktować Barana z przymróżeniem oka. Nie obiecywać sobie zbyt wiele. Jeśli będziesz w jego typie na pewno Baran da Ci o tym znać. W żadnym wypadku nie wspominaj o tym, że chciałabyś mieć już Dom i piątkę Dzieci. Baran musi czuć, że to on Ciebie zdobywa a nie odwrotnie. Twoja romantyczność i uległość nic nie zmieni jeśli Baran zauważy, że zbytnio o niego zabiegasz.  

 

Na Magicznej linii jestem dostępna w Poniedzialek od godz 12.00 do Wieczora

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *