IMG_8992

Jak przestać się bać

Jak przestać się bać

 

Są Dni, są chwile gdzie zatrzymujesz się i tak naprawdę nie wiesz co dalej, Dni smutku, zwątpienia i całkowitej bezradności.

Zastanawiasz się co dalej i czy jakieś „dalej” jest tam, gdzieś dla Ciebie. Jest. Dopóki Jesteś tu na Ziemi, jest „dalej” dla Ciebie. Wierzę, że jest też „dalej” Tam, ale skupmy się na „dalej” Ziemskim

 

Nie obawiaj się i nie smuć, że Twoje „dalej” nie będzie już takie samo. Wszystko się zmienia, tak jak zmienia się Świat Przyrody. Wszechświat nie lubi monotonii. Nie lubi pustki. Jeśli jest w Twoim Życiu pustka z jakiegokolwiek powodu Wszechświat na pewno ją zapełni. Może nie od razu, może będziesz musiał ciężko popracować nad sobą, ale ta pustka w końcu zostanie zapełniona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko jest „po coś”. Dusza i Ty sam musi się rozwijać, musi zbierać nowe doświadczenia z których należy wyciągać wnioski. Najważniejsze jest to, abyś odnalazł w sobie połączenie z tym Co Jest. Abyś pokochał siebie i zaakceptował to co otrzymujesz. Podziękował za to co masz a wtedy napłynie do Ciebie wszystko to, czego chcesz.

 

 

Nie zapominaj o tym, aby być wdzięcznym za każdy Dzień, za każdą chwilę, za to że Jesteś. Nie obawiaj się Przyszłości i nie Myśl o niej nieustannie. Nie możesz ciągle Żyć w Przyszłości, która jest zupełnie inną rzeczywistością. To jest trochę tak jakbyś nie dostrzegał oryginału a widział jedynie to, co zostało odbite przez kalkę.

 

Im bardziej skupiasz się na tym Co Jest, tym bardziej przyciągasz do siebie Dobro i korzystne sytuacje. Przyciągasz do siebie Radość i wszystko to, czego potrzebujesz. Jesteś. Żyjesz i to się liczy. Nic innego. Dziękuj za każdą Chwilę, za wszystko co masz i nie obawiaj się swojego DALEJ.

 

Co Dzisiaj wydaje Ci się straszne, Jutro może okazać się impulsem do działania. To właśnie w trudnych chwilach rodzą się najlepsze pomysły, najlepsze rozwiązania. Ważne, abyś odrabiał swoje Lekcje Życia, ważne abyś był pilnym uczniem.

 

Czy warto się zamartwiać i smucić? Nie, ponieważ nie warto marnować ani jednej sekundy. Czas , który masz dany biegnie i nie można Go marnować. Czasu nie odzyskasz a potem będziesz żałował, że zmarnowałeś tyle Dni na załamania i strach.

 

 

Nie pozwól, aby Twoje Życie było strachem. Nie pozwól, aby Twoje Życie było ciągłym zmartwieniem. Im więcej masz wdzięczności za to Co Jest, tym więcej przyciągasz Dobrego. Jak za dotknięciem pajęczyny roznosisz sygnał, który płynie do Wszechświata a ten, odpowiada Ci.

 

Mam do Ciebie pytanie: czy zauważyłeś, że gdy na coś narzekasz po jakimś Czasie masz więcej problemów do narzekania?

 

 

 

Czy zauważyłeś, że gdy Jesteś smutny przyciągasz jeszcze więcej smutku do siebie?

 

I odwrotnie, gdy się cieszysz masz coraz więcej powodów do uśmiechu?

 

Tak to działa. To jest łatwe, a zarazem bardzo trudne, ponieważ Ludzie, szczególnie w Polsce, są jakby zaprogramowani na narzekanie i smutek. Musisz nauczyć się, że Radość jest kluczem do Twojego Szczęścia.

 

Naucz się uśmiechać, naucz się wyciszać. Nie bój się Przyszłości, ale Myśl o Teraźniejszości. Zacznij ćwiczyć Radość. Zaobserwuj jak to robią małe Dzieci. One są przepełnione Radością i Miłością. One też mają swoje problemy, ale te problemy są jedynie na chwilę.

Naucz się od Dzieci otwartości i szczerości. Nie bój się, że z czymś nie dasz rady. Jesteś i to jest TO na czym powinieneś się skupić. Jeśli nie wiesz dalej jak to wszystko powiązać, jak zrozumieć zapraszam do rozmowy ze mną i moimi Kartami. Szczegółowo i konkretnie sprawdzimy gdzie tkwi sedno problemu i razem go rozwiążemy.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna do godz 23.00

☎️ tel 708 788 222 i 708 888 688. Przypominam, że nie ma kolejek, ponieważ jestem dla Was dostępna więcej i każdy bez problemu może się dodzwonić.

 

Pozdrawiam ciepło ????

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

56 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *