IMG_3874

Moc poziomek

Znacie poziomki i ich wspaniały smak. Jednak mało kto wie, że poziomka również jak inne Rośliny ma działanie Magiczne.

 

Na poziomki mówi się też tchilek oraz jordboer , są to nazwy ludowe i nie wiem czy jeszcze gdzieś są używane. Poziomce patronuje planeta Wenus oraz Żywioł Wody. Jak już wspomniałam ma wielkie właściwości Magiczne.

 

Moc poziomek odnosi się przede wszystkim do uczuć Miłości. Ich spożycie wzbudza to uczucie w osobie, która je zje. Więc można się wspomóc jeśli chcemy rozgrzać Serce osoby na której Nam zależy. Kto zjada poziomki zapewnia sobie też pomyślność w każdej sferze Życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liście poziomek, najlepiej świeże też można nosić przy sobie aby wzmocnić działanie zjedzonego owocu. Można je suszyć  na Słońcu aby w zimowe Wieczory zrobić z nich pyszną herbatkę. Jeśli nie macie możliwości suszenia liści na otwartej przestrzeni wystarczy, że położycie je na gazecie na oknie lub balkonie. Należy pamiętać, że od czasu do czasu trzeba te liście sprawdzić i przewrócić na drugą stronę.

Susz przechowujemy w papierowej lub lnianej torbie albo w szczelnie zamkniętym słoiku. Można dorzucić kilka liści do kąpieli w celach relaksacyjnych i odprężających.

Liście powinny nosić przy sobie Kobiety ciężarne, ponieważ liście poziomek zmniejszają bóle porodowe. Wykorzystajcie właściwości i Moc poziomek 🙂

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 16.00 do 22.30 z małą przerwą

 

tel 708 788 222 i 708 888 688 ☎️

Pozdrawiam poziomkowo ?

   Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

28 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *