Dzisiaj mamy ostatni Dzień Wiosny oraz ostatni Dzień w którym panuje Żywioł Powietrza. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje finanse, swoją stabilność to masz na to ostatnią Szansę.
Jutro już przychodzi Lato a wraz z nim Żywioł Ognia. Lato a szczególnie jego początek jest bardzo Magiczny. Jest to specjalna Pora Roku z którą koresponduje Żywioł Ognia. Ludzie od dawien dawna szanowali i czcili Ogień. Zanim nauczyli się krzesać Ogień przez pocieranie dwóch kawałkach drewna ….mieli Ogień z Nieba. Piorun strzelający w drzewo rozniecał tą ogromną Siłę.
Ogień pochodzi z Nieba. Ma podwójne działanie Magiczne ponieważ może szkodzić jak i pomagać. Wykorzystując jego silną Magiczną Moc należy być bardzo ostrożnym. Lato jest Czasem w którym towarzyszy Nam energia Żywiołu Ognia, który Nas wzmacnia , dodaje wigoru a także oczyszcza.
Naładuj się tą energią i zrób „zapasy” na chłodniejsze Dni Jesienne i Zimowe. Za chwile rozpocznie się Czas zbiorów i robienia zapasów ,zarówno na poziomie fizycznym (wekowanie itp) jak i na poziomie energetycznym (czerpanie energii z ciepłych Dni, korzystanie ze Słońca itp ). Nawet jeśli mieszkasz w wielkim mieście i nie masz zbyt dużo okazji, aby nacieszyć się zielenią i otwartą przestrzenią , to i tak zrób co w Twojej mocy….Idż chociaż na chwilkę do parku, na skwer, usiądź obok pięknych kwiecistych klombów czy szumiącej fontanny.
Wszystko czego potrzebujesz , aby się wzmocnić jest tuż obok Ciebie i w większości wszystko jest za darmo: piękne Niebo, Słońce, zieleń traw i drzew. Wykorzystaj tą Magiczną Moc Przyrody ?
Na Lato szczególnie polecam Bransoletkę na poprawę nastroju ? z naszego sklepu Sarah Magic.
Magiczna Linia tel 708 788 222 i 708 888 688
Pozdrawiam ciepło
Wasza Agga Soyala
?Dobry wieczór Pani Agguniu?
Nareszcie lato! A tutaj piękne kwiaty aż miło popatrzeć ?. Byłam w tamtym tygodniu na takim długim spacerze po Warszawie i właśnie przy fontannach… ? Jak miło było bo taka odskocznia po pracy.
Pani Agguniu realizuję swój cel i humor aż lepszy a Pani to widziała więc wierzę, że tak będzie ?.
Ściskam mooocno?
Dziękuję za dzisiejszą rozmowę.. .spokojnej nocy???
Pani Aggo☺☺☺jak zawsze sprawdza sie u pani wszystko☺☺☺jestem szczesliwa☺☺wychodzilam z drugiej zmiany z pracy do domu i na swiatlach spotkalam sie z Robertem on autem tez wracal z drugiej strony z pracy☺☺☺kazal mi wziasc,troche posiedzielismy i jest tak jak pani mowila☺☺☺mysli caly czas i nie wytrzymuje beze mnie☺☺jutro tez chce sie po pracy spotkac i byc jakos w kontakcie☺☺nie naciskam na kontakt,samo wyjdzie i pojdzie do przodu tak jak pani mowila☺☺☺sprawdzalnosc w 100 procentach ☺☺☺dziekuje za wszystko☺☺
Dziekuje 🙂
O pani Agguniu ja nic nie robię ostatnio tylko spacery ,las,przyroda,piaskownica też wiadomo?,i jest mi z tym dobrze super.Wiadomo oprócz tego codzienność,i załatwianie i organizowanie czasu w domu (praca dopiero za rok jak mały do przedszkola pójdzie)
Jest naprawdę dooobrze.
Ale że jest zawsze jakieś ale muszę zadać pytanie ale to po niedzieli jak pani nie będzie na urlopie oczywiście.
Pozdrawiam i dużo słonka wszystkim życzę i pozytywnego nastawienia????????????????????
Pani Aggo☺to znowu ja,chce pani powiedziec,ze nastepna rzecz sie sprawdzila,Robert zakonczyl kontakt,ze nie chce zaczynac bo nic z tego noe bedzie,tak jak pani mowila o tych jego takich przerwach,tylko ja za bardzo narobilam sobie nadzieij,zle do tego podeszlam,ale tak to jest jak jest uczucie,boli,ale coz,trzeba dalej do przodu isc☺jak cos to bede dzwonic☺☺
Witam. Pani Agguniu kochana będzie Pani dzisiaj na magicznej linii ??potrzebuje porozmawiać. Pozdrawiam.
Bede za jakas godznke
Dzień dobry Pani Agguniu ?
Morze… szum fal…słoneczko i piasek… to taki relax, odskocznia od rzeczywistości… Uwielbiam ten czas gdy z dziećmi spędzamy urlop nad morzem ?. To są piękne chwile ?.
Pięknego dzionka Pani Agguniu ?.
Dziękuję za odpowiedz?
Witam serdecznie czy bedzie Pani dzis dostepna bardzo Pania potrzebuje
Tak bede za jakies 15 min
Bardzo dziękuję za rozmowę…..pozdrawiam serdecznie
????
Pani Agguniu ?
Czy pamięta Pani jak mówiłam że dostałam dziwnego SMS-a z nieznanego numeru ? Pani powiedziała mi od kogo ten sms – tak, to był sms od tej osoby ???
śmieszna historia ale jakże miła i już teraz mogę być pewna …..?
pozdrawiam z uśmiechem w sercu ?
super 🙂