morze 3

Ostatni Dzień Wiosny, Wykorzystaj go!

Dzisiaj mamy ostatni Dzień Wiosny oraz ostatni Dzień w którym panuje Żywioł Powietrza. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje finanse, swoją stabilność to masz na to ostatnią Szansę.

 

Jutro już przychodzi Lato a wraz z nim Żywioł Ognia. Lato a szczególnie jego początek jest bardzo Magiczny. Jest to specjalna Pora Roku z którą koresponduje Żywioł Ognia. Ludzie od dawien dawna szanowali i czcili Ogień. Zanim nauczyli się krzesać Ogień przez pocieranie dwóch kawałkach drewna ….mieli Ogień z Nieba. Piorun strzelający w drzewo rozniecał tą ogromną Siłę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogień pochodzi z Nieba. Ma podwójne działanie Magiczne ponieważ może szkodzić jak i pomagać. Wykorzystując jego silną Magiczną Moc należy być bardzo ostrożnym. Lato jest Czasem w którym towarzyszy Nam energia Żywiołu Ognia, który Nas wzmacnia , dodaje wigoru a także oczyszcza.

 

 

Naładuj się tą energią i zrób „zapasy” na chłodniejsze Dni Jesienne i Zimowe. Za chwile rozpocznie się Czas zbiorów i robienia zapasów ,zarówno na poziomie fizycznym (wekowanie itp) jak i na poziomie energetycznym (czerpanie energii z ciepłych Dni, korzystanie ze Słońca itp ). Nawet jeśli mieszkasz w wielkim mieście i nie masz zbyt dużo okazji, aby nacieszyć się zielenią i otwartą przestrzenią , to i tak zrób co w Twojej mocy….Idż chociaż na chwilkę do parku, na skwer, usiądź obok pięknych kwiecistych klombów czy szumiącej fontanny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko czego potrzebujesz , aby się wzmocnić jest tuż obok Ciebie i w większości wszystko jest za darmo: piękne Niebo, Słońce, zieleń traw i drzew. Wykorzystaj tą Magiczną Moc Przyrody ?

 

Na Lato szczególnie polecam Bransoletkę na poprawę nastroju ? z naszego sklepu Sarah Magic.  

 

Magiczna Linia tel 708 788 222 i 708 888 688

 

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *