IMG_2094

Noc Kupały Noc Świętojańska 2017

Ten artykuł niektórzy z Was znają, ponieważ umieszczam go od kilku Lat regularnie w Dniu 23 Czerwca. Z moich obserwacji wynika oraz z rozmów z Wami, że te słowa dają Wam jakąś Siłę.

 

„Tak bardzo czekałam na ten specjalny Czas! Dzisiaj jest Noc Świętojańska nazywana też Nocą Kupały. 

Noc Świętojańska obchodzona jest zawsze w Wigilię imienin Św.Jana.tzn z 23.06 na 24.06. Jest to święto Ognia, Powietrza, Ziemi, Wody, Miłości, urodzaju , płodności, seksu. Nazywane jest też Nocą Kupały. Jest to słowiańskie święto, które ma niezwykłą Moc.

Wróżki, Czarownice, Magowie mają większa siłę, więcej widzą, intuicja jest zaostrzona do najwyższych granic. W tą Magiczną Noc przeprowadza się różnego typu Rytuały, pali się ogniska , robi wianki, pali świece . Nie każdy ma możliwość rozpalenia ogniska , ale można Święto to, uczcić również w domowym zaciszu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zerwij trawę, kwiaty, cienkie gałązki np.brzozy i zapleć wianek. Połóż go w odpowiednim miejscu np. na stoliku, podłodze itp. W środku wianka ustaw dwie lub jedna świecę , najlepiej koloru czerwonego, rozsyp dookoła wianka płatki kwiatów. Możesz też zapalić kadzidło lawendowe. Generalnie chodzi o to, aby uczcić tą Noc , podobnie jak to robimy w Sylwestra.

 

Dawniej panny zaplecione wianki puszczały na Wodę, aby ta, przyniosła upragnionego wybrańca. Tańce i radość trwały nawet kilka Dni. Rozpalane Ogniska odpędzały złe Duchy, nędzę, choroby. Noc Kupały zwana także Sobótką była i jest nadal sprzyjająca w poznawaniu nowych osób a także otwiera na seksualność.

 

Taniec wokół Ogniska zapewnia powodzenie, Miłość, płodność,dobrobyt oraz dobre zdrowie. Natomiast skoki przez nie, zapewniają powodzenie i odpędzają złe Moce. Czas ten jest Czasem Czarów i Cudów. Wszystko może się wydarzyć, nawet to co wydaje się niemożliwe.

 

Otwórz się na Magię i te fantastyczne energie. Nie czekaj kolejny Rok! Już nie mogę doczekać się rozmów z Wami, ponieważ wiem, że Karty Tarota będą pokazywały jeszcze więcej i będą łaskawsze. Zapewnij sobie dobry start na kolejne Miesiące przez dotknięcie Magii.”????????????

ps.jak widzicie na zdjęciu głównym ja już mam przygotowane drewno na Ognisko ?

Zapraszam do rozmów już od godz 12.00 

 

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Letnio ?

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

25 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *