IMG_2928

Jaki jest i jak zdobyć Byka

Jaki jest i jak zdobyć Byka

 

Pan Byk wyróżnia się wśród innych mężczyzn przez swoją urodę. Jest raczej wysoki, ładny. Jego mocnymi cechami charakteru są Upartość. Byk jak żaden Znak Zodiaku potrafi być bardzo uparty i nieustępliwy. Jest wytrwały w dążeniu do celu aczkolwiek zdarza mu się odłożenie nowego projektu na potem aby do niego powrócić. Jest z reguły dobrze wychowany i szarmancki czym zdobywa rzesze kobiet. Z pozoru wydaje się bardzo spokojny aczkolwiek drzemie w nim potencjał na miarę Lwa.Jest bardzo opiekuńczy i wrażliwy.

 

Twardo stąpa po Ziemi i dąży do zgromadzenia jak największego majątku. W pewnych sytuacjach jest zapatrzony tylko w jeden punkt co pozbawia go zauważenia nadarzających się okazji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo ciężko jest zdobyć Serce Byka. Trzeba mieć bardzo dużo cierpliwości w zdobywaniu go oraz przedzieraniu się przez tłumy wielbicielek. Jeśli już Cię zauważy i wydasz mu się chociaż trochę interesująca to nawiąże z Tobą kontakt. Wasze spotkania na początku będą czysto koleżeńskie (przynajmniej z jego strony) będą wspólne spacery, wyjścia na piwo, wspólne kolacje bez intymności. Pan Byk dopiero jak Cię bliżej pozna zacznie zabiegać o Twoje względy. Bardzo łatwo można go uwieść seksualnością, żartem, masą kobiecości oraz doskonałym jedzeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, to prawda, że do Serca Byka w dużej mierze trafia się przez żołądek. Byk to łasuch i koneser dobrych smaków. Ma bardzo dobrze rozwinięte kubki smakowe i jeśli jednego razu będą smakowały mu schabowe a za drugim razem dodasz inną przyprawę, to bądź pewna, że Byk to wyczuje a nawet rozpozna tą inną przyprawę.

 

Musisz być dla Byka interesująca i intrygująca. On lubi kobiety, które posiadają dużą wiedzę. Możesz go zaskoczyć opowieścią o książce którą ostatnio czytałaś, o ciekawym filmie itp. Byk lubi klasę, dobre maniery i jeśli kobieta jest Damą, to nic więcej do Radości mu nie potrzeba. Jeśli się w końcu zakocha to będzie to uczucie najprawdopodobniej na stałe. Ciężko jest z Bykiem wytrzymać pod jednym dachem, ale warto zaryzykować, ponieważ moc doznań każdego Dnia, wynagrodzi wszystko.

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 11.00 do 20.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *