DSC_5870

Horoskop na Weekend

Horoskop na Weekend

 

Sobota zapowiada się dość korzystnie. Słońce i ciepły Wiatr będą zachęcały do spacerów, ale i samo Twoje  nastawienie do Świata będzie Radosne. Sprawy, którymi się zamartwiasz odsuń od siebie a zamiast tego rozkoszuj się Przyrodą. Jeśli masz do wykonania jakąś pilną pracę zawodową, to ją wykonaj, ale bez marudzenia i narzekania. Nie obawiaj się , że z czymś nie zdążysz, ponieważ wszystko ma swoje miejsce i Czas. Sobota będzie sprzyjająca pod kątem finansów. Osoby grające w gry liczbowe mogą liczyć na dodatkowe finanse. Los okaże się bardzo łaskawy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota będzie bardzo korzystna pod względem przede wszystkim Naszej emocjonalności. Będziemy wyciszeni a jednocześnie bardzo energiczni w swoich działaniach. Niektóre osoby będą chciały wyjaśnić drobne niedopowiedzenia i nieporozumienia z partnerem. Nie będzie to zbyt trudne, ponieważ partner też będzie pod wpływem spokojnych wibracji energetycznych. Osoby, które nie są jeszcze w zadowalającej relacji powinny wybrać się na spacer, do kina czy na jakiś festyn. Mają bardzo dużą szansę na poznanie odpowiedniej osoby dla siebie. W Sobotę cokolwiek zrobicie będzie to dla Was korzystne na Przyszłość (oczywiście należy działać rozsądnie).

 

Niedziela będzie Dniem leniwym. Spanie, leżenie, czytanie książek lub oglądanie dobrego filmu będzie normą u wielu osób. Nawet zachęcające propozycje spotkania nie będą w  stanie wyciągnąć Was Z Domu. Zrobicie sobie Dzień dla siebie. Niektóre Panie będą się upiększały a jeszcze inne przeglądały katalogi z najnowszą modą. Tęsknota za gorącym uczuciem trochę osłabnie co bardzo pozytywnie wpłynie na skołatane nerwy.

 

Magiczna Linia 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

20 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *