Schemat powtarzania sytuacji, czy Ciebie to dotyczy?

Schemat powtarzania sytuacji, czy Ciebie to dotyczy?

Obudź się z tego letargu w którym tkwisz.

Twoje Życie jest odbiciem Twoich obaw, lęków i Myśli. Obudź się i idź dalej. Nie patrz na to co było. Wybacz innym, ponieważ tylko w ten sposób możesz dać sobie szansę i Wolność na Dzisiaj i na kolejne Dni.

 

Wszystko ma sens. Wszystko “jest po coś” . Ciągłe lekcje Życia męczą, aczkolwiek jeśli dobrze odrobisz zadanie domowe, otworzysz się na coś, co będzie sprawiało Ci Radość. Nie obwiniaj się za nic. Wtedy, Twoje decyzje i wybory były jedyne z najwłaściwszych w danej chwili.

 

Są osoby, które przez całe Życie mają ciężko, ale dzieje się tak tylko dlatego, że swoich lekcji nie odrabiają, nie wyciągają wniosków, nie zmieniają się przez te lekcje wewnętrznie.

 

Jeśli się dobrze, na spokojnie zastanowisz nad swoim Losem, zauważysz pewien schemat tego co się działo i dzieje. Zauważysz, że przyciągasz podobne osoby do osób, które znałaś wcześniej. Zauważysz, że problemy finansowe pojawiły się w podobnych okolicznościach w jakich pojawiły się kiedyś.

Bardzo łatwo można schemat powtarzania sytuacji zaobserwować u osób poszukujących Miłości. Mówicie mi, że ciągle trafiacie na podobnych mężczyzn, że oni tak samo się zachowują wobec Was jak inni z którymi dawno już nie Jesteście.

 

Czemu tak się dzieję? Dzieje się tak, ponieważ Wy same nie zmieniacie się wewnętrznie, nie pracujecie nad swoją Duchowością, nie wyciągacie wniosków. No dobra powiecie, po co mam się zmieniać, chcę, aby ktoś pokochał mnie taką jaką jestem.

 

Tak, tu się z Wami zgadzam, aczkolwiek nikt Was nie pokocha, jeśli nie zmienicie swoich wibracji energetycznych, nie przestroicie się na inny poziom w którym potencjalna osoba może Was pokochać. Blokada z nieodrobionych lekcji jest niewidzialna dla Nas, ale jest odczuwana przez drugą osobę. Należy pozbyć się tej blokady przez zmianę sposobu Myślenia o sobie i o innych. Wyciągnij wnioski i nie bój się zmian.

 

 

 

 

 

 

 

 

To właśnie obawa przed zmianami, obawa przed nowym blokuje Cię, przed upragnioną Miłością. Mimo iż bardzo chcesz być kochana, to musi być najpierw ciężka praca nad sobą i ogromne morze cierpliwości, abyś mogła mieć odwzajemnioną Miłość.

 

Bardzo ładnie podeszła do tego Pani EB, która udziela się tutaj na blogu. Jak pamiętacie wpisy Pani EB z przed Roku czy nawet wcześniej były smutne. Pani ta, włożyła w siebie dużo pracy i cierpliwości, aby zrozumieć na czym to wszystko polega.

Jak pamiętacie z Jej wpisów, miała chwilę załamania i rezygnacji a jednak mimo wszystko była cierpliwa. Uważnie słuchała podpowiedzi płynących z moich Kart Tarota i nagle wszystko u Pani EB ruszyło. Nie rozumiała do końca co moje Kary mają Jej do przekazania, ale starała się rozumieć je i działała krok po kroku. Teraz jak sami widzicie komentarze Pani Eb są Radosne, lekkie i świeże. Ta przemiana w Pani EB nie nastąpiła w ciągu kilku Dni ani nawet nie w ciągu kilku Miesięcy, Pani EB pracowała nad swoja sytuacją znacznie dłużej.

 

 

 

 

 

 

 

Osoby, które wnikliwie śledzą mojego bloga wiedzą o tym. Oczywiście rozmowy z moimi Kartami Tarota nie zawsze były miłe dla Pani EB, ponieważ Tarot pokazywał też trudną prawdę, ale zarazem jak zawsze podpowiadał co należy zrobić w danej sytuacji. Jestem bardzo dumna z Pani EB jak i z innych osób, które zrozumiały na czym polega cała tajemnica bycia w TU i TERAZ.

 

Nie wszyscy z Was są jednak na to gotowi, nie wszyscy z Was jeszcze potrafią zrozumieć, że musi dokonać się coś, aby mogło zadziać się coś. Wszystko ma swoje miejsce i Czas i jeśli nie ma przy Tobie tej upragnionej Miłości na teraz, to oznacza, że musisz poczekać.

Jeśli by ta Miłość pojawiła się w tej chwili, to być może by nie przetrwała z wielu względów. Wszystko jest “po coś”.

 

Nie rozpaczaj, tylko obudź się i zacznij swoją wewnętrzną przemianę. Uwierz, że dasz radę. Uwierz, że możesz być kochana i adorowana. Uwierz, że przyjdzie taki Czas w którym będziesz się uśmiechała.

 

Zobacz, mamy Wiosnę. Czas poświąteczny, oczyszczony i dający Nadzieję. Nie zmarnuj go. Obudź się i idź do przodu z podniesioną głową. Nie przejmuj się i nie zastanawiaj nad tym , co sobie pomyślą o Tobie inni. To ich problem i ich Myśli, nie Twoje.

 

Przyjmij zmiany z Radością, ponieważ jeśli ich nie zaakceptujesz, będziesz w smutku i ciągle będziesz miała blokady uczuciowe i inne. Odrzuć wszelki strach i obawy. Jeśli nie podejmujemy zmian, jeśli zbyt długo tkwimy w jednym, Los podsyła Nam wybory, ale jeśli te wybory zignorujemy, jeśli nie podejmiemy się ich świadomie, Los i okoliczności w jakiś sposób Nas do nich przymuszą.

 

Tak działa wszystko. Wszechświat, Przyroda nie lubi stagnacji a wręcz przeciwnie, lubi ruch. Gdy jest ruch, przybywają nowe energie, a nowe energie wypełniają wszystko czym się otaczasz i Ciebie samego.

 

Czas Wiosny i poświąteczny jest bardzo dobry do tego, aby się obudzić z letargu i zacząć działać. Nie zamartwiaj się, tylko działaj!

 

Jeśli nie wiesz co Cię ogranicza, jeśli nie wiesz od czego masz zacząć, aby pójść do przodu, jeśli nie wiesz czy decyzja o której Myślisz będzie dla Ciebie korzystna w Przyszłości, zapytaj.

Jestem dla Ciebie wraz z moim Darem i moimi Kartami Tarota, Anielskimi, Runami.

Obudź się tej Wiosny!

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.16.00 do 22.00 z małymi przerwami.

tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

55 comments

 1. ReplyIlona Wesoła

  🔆Bardzo ciekawy wpis Pani Aggusiu🔆 nic dodać , nic ująć…😌
  To prawda EB bardzo się zmieniła i ja również jestem pod jej wrażeniem, bo doskonale pamiętam jej wcześniejsze “smutne” wpisy, a w ostatnim czasie w jej komentarzach pojawia się tyle pięknych radosnych wpisów i emotikonow świadczących o nadchodzących pozytywnych zmianach …😃🔆
  Gratulacje EB i tak Trzymaj!!!👍
  🔆 Życzę dalszych realizacji wróżb i samych pozytywnych ,spełnionych i zamierzonych celów 🔆😌😃😘

 2. ReplyAniaS

  Pani Aggusiu pięknie Pani pisze, sama prawda…powyższy post chyba dedykowany dla mnie.. coś mi się gmatwa w życiu. Czekam na dzisiejszą rozmowę z Panią.
  Komentarze Pani EB mnie zachwycają, Jej radość cieszy me serce, życzę dalszych sukcesów i harmonii

  1. ReplyAniaS

   Jeszcze zapomniałam dodać, że na tym zdjęciu wygląda Pani obłędnie, po prostu dech zapiera, z taką gracją Pani siedzi. Jednocześnie ze zdjęcia płynie niebywały spokój i bezpieczeństwo…. te kwiaty, Pani czerwień, cudnie ułożone stopy, kocurek i wiadomość w kartach… magiczne to…

 3. ReplyAneta Namiętna😉

  Tak zgadzam się, mimo że jest pomiędzy nami uczucie powiekami te same błędy.Mimo że zaczynam żyć swoim życiem jakoś to sobie układam wszystko powraca jak go widzę, i ja jemu też nie jestem obojętna ,nieobedzie sie się bez spotkań bo mamy dzieci.Coz trzeba iść dalej i pozwolić mu być daleko tylko jak.
  Pani Agguniu czy wybaczyć mu?

  1. ReplyWeronika

   Tak Aneto wybaczyć bez względu na to co się zdarzyło. Możesz i masz prawo pamiętać i nie zapominać ale ja uważam że powinnaś wybaczyć.

 4. ReplyAgnieszka

  EB 👍
  cudownie jest odnaleźć w sobie dziecko i tę prostą, szczerą radość z życia.
  Praca którą wykonałaś nad sobą, ma służyć tylko Tobie, bo to ty jesteś głównym bohaterem swojego życia
  pozdrawiam ciepło wszystkich walczących o siebie i tych co już wygrali 🙂

  1. ReplyEB-)

   Agnieszko,

   uwielbiam czytać Twoje komentarze; są szalone i błyskotliwe ale jakże prawdziwe 😘
   bardzo dziękuję 😘

 5. ReplyAneta Namiętna😉

  Moi mili nie na temat ,tu wczoraj łany poniedziałek który był cudny rodzinnie i dość mokry a dzisiaj śnieg, śnieg szok ale dziwnie.❄❄❄❄.A i tak całuje wszystkich gorąco i chcę tak jak EB być wkoncu szczęśliwa

 6. ReplyEDUSIA

  🍃🌿Dzień dobry Pani Agguniu 🍃🌿
  No właśnie często sytuacje się powtarzają to prawda…Tak jak z tymi dziwnymi facetami… I lata płyną a nic się nie zmienia… Chciałabym temu pomóc i bardzo się staram lecz opadam z sił gdy nie ma poprawy a koło się zatacza…
  Wierzę jeszcze, że mi się uda i powiem – nareszcie jestem w pełni szczęśliwa i uśmiech w mym sercu gości każdego dnia 😉😊 Moje marzenie 😘 Buziaczki

 7. ReplyEB-)

  O rany ale niespodzianka, czuję się jak bohaterka – EB bohaterka ! no nie wiem co powiedzieć 😊
  Pani Agguniu To Pani wprowadziła mnie w ten magiczny świat Tarota to Pani uczyła mnie rozumieć Tarota – jest Pani cudowną Wróżką !!! 😘😍

  Z całego serca dziękuję za wszystko co osiągnęłam i za wszystko co nam 😘😍

  A Wam Kochani bardzo dziękuję za ciepłe komentarze , jesteście wspaniali i jest mi tu z Wami bardzo dobrze 😘

  EB

  Ps
  słuchajcie uważnie co mówią karty 😉

 8. ReplyBeata

  Dzień dobry Pani Aguniu. U mnie się dzieje po świętach, kiedy będzie Pani na magicznej…? ❤️🌼❤️🌼🦋🦋🦋

 9. ReplyPiotr

  No i przerwało,niezdążyłem a dziś słuchając tego tekstu pierwsze co pomyślałem to że powiem o nim Pani Adze jeśli uzna to za stosowne to ku pokrzepieni serc i ogrzaniu blogowych dusz przekaże to swoim Stokrotką . Ale skoro przerwało i komuś to się spodoba,ulży lub pomoże to proszę znaleźć w internecie i posłuchać Aktor Krzysztof Globisz walcząc z utratą mowy po udarze czyta fragment Psalmu 61 polecam na mnie zrobiło to ogromne wrażenie…

 10. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo🦋
  dziękuję serdecznie za rozmowę ❤️
  dzisiaj wyjątkowo potrzebowałam tej rozmowy, bardzo mi pomogła ❤️
  i się uspokoiłam ❤️🦋

 11. ReplyMoni

  Dzien dobry pani Aggo☺bedzie pani dzisiaj?nie udaje mi sie od trzech dni do pani dodzwonic☺pewnie nie ten czas,ale dalej bede probowac☺mlody sie nie odezwal i piniedzy nie oddal☺☺to co pani napisala na blogu to jest tak☺ja tak niestety mam,schematy sie powtarzaja i tkwie w tym,ciezko to zmienic☺☺

 12. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo
  miała Pani rację pismo wstrzymane odcięcie, mecenas mnie bardzo prosił żebym tego nie wysyłała do przyszłego tygodnia aż on się nie zapozna z dokumentami 🙂
  a mówiłam że i tak wyślę a Pani że nie i wyszło na Pani (czy wy się zmówiliście?)
  Powiedział że bardzo dobrze piszę, to co Pani mówiła i zapytał czy on ma pisać dalej czy będę sama, to też Pani mówiła 🙂

 13. ReplyBeata

  Pani Aguniu dziękuje za rozmowę, tyle wątpliwości znowu mi Pani rozjaśniła. Kocham Panią i pozdrawiam Beats ❤️❤️❤️🌸🌸🌸🦋🦋🦋🌼🌼🌼

 14. ReplyAM

  ohh dziekuje Pani Aggo za rozmowe 2 dni sie probowalam dodzwonic i nic a dzis za 1 razem 🙂 💋💐 najlepsza jak zawsze wszystko sprawdza sie w 100 %

 15. ReplyMoni

  Pani Aggo☺☺dziekuje bardzo za rozmowe,duzo pani daje i przekazuje☺☺pozytywne nastawienie☺pozytywna energie i nie tylko☺☺daje to wszystko niesamowita lekkosc w srodku i uczucie szczescia☺☺☺dziekuje bardzo☺☺ciesze sie,ze udalo mi sie z pania porozmawiac☺☺☺potrzebowalam pani☺☺☺i pani przekazu kart

 16. ReplyAniaS

  Dziękuję Pani Aggusiu za rozmowę, doznałam olśnienia jak postępować.
  Obiecuję (sama sobie) poprawę 😉 wg Pani wskazówek! Ściskam i Całuję!

  1. ReplyAniaS

   Pani Aggusiu, miała Pani rację!
   ON chciał spotkania, tak jak Pani to widziała i to bardzo!! przyleciał do mnie prawie na jednej nodze! ;-D
   No ale JA powściągam swoje emocje i traktuje póki co po kumpelsku, według Pani zaleceń 😉
   Ściskam Panią i czekam na dalszy rozwój wydarzeń :-*

 17. ReplyAneta Namiętna😉

  Jak fajnie coraz więcej osób,piszę i piszę,fajnie tak.A ja zadzwonię pod koniec miesiąca i tak duuuuzo się sprawdza tylko ja tak czasami za dużo chce wiedzieć i trudno to wszystko ogarnąć,teraz będę jakieś krótkoterminowe pani Agguniu prosić porady😉.
  Żyjmy tu i teraz a przyszłość czas pokaże.Z przeszłości tylko pamiętać dobre chwile a te złe niech uleca jak najszybciej.🌫🌫🌫🌬🌬🌬🌝

  1. ReplyMagda

   Ale pamiętam też, że mówiła Pani, że on nie wytrzyma, że to będzie silniejsze od Niego i będzie się chciał ze mną zobaczyć…

 18. ReplyAneta Namiętna😉

  Nie oglądajmy się za siebie,
  Nie oglądajmy wstecz,
  Liczy się tu i teraz ,niech każdy o tym wie.
  Czeka Nas wspaniała przyszłość ,
  Miłość , radość, euforii krzyk
  Dajmy sobie pomóc, zajrzeć w Magię Kart
  One dają Nam wskazówki byś zrozumieć Miał.
  Wszystko jest po Coś, daj sobie czas.
  Z Panią Aggunią lepszy jest Świat.🌟🌟🌟🌟

  A znowu mnie naszło na klecie pecie😉.
  Całuje 😘😘😘😘


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziekuje 🙂 Bardzo pieknie Pani napisala.Jeszcze chyba nie bylo takiego wiersza w jakims sensie o mnie ….;)

   1. ReplyAneta Namiętna😉

    A gdzie bym teraz była gdyby nie pani…..Jak coś mnie najdzie to coś wymyślę, jakoś wierszyków mi się zachciało na stare lata😂😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *