IMG_20150604_144427

Schemat powtarzania sytuacji, czy Ciebie to dotyczy?

Obudź się z tego letargu w którym tkwisz.

Twoje Życie jest odbiciem Twoich obaw, lęków i Myśli. Obudź się i idź dalej. Nie patrz na to co było. Wybacz innym, ponieważ tylko w ten sposób możesz dać sobie szansę i Wolność na Dzisiaj i na kolejne Dni.

 

Wszystko ma sens. Wszystko „jest po coś” . Ciągłe lekcje Życia męczą, aczkolwiek jeśli dobrze odrobisz zadanie domowe, otworzysz się na coś, co będzie sprawiało Ci Radość. Nie obwiniaj się za nic. Wtedy, Twoje decyzje i wybory były jedyne z najwłaściwszych w danej chwili.

 

Są osoby, które przez całe Życie mają ciężko, ale dzieje się tak tylko dlatego, że swoich lekcji nie odrabiają, nie wyciągają wniosków, nie zmieniają się przez te lekcje wewnętrznie.

 

Jeśli się dobrze, na spokojnie zastanowisz nad swoim Losem, zauważysz pewien schemat tego co się działo i dzieje. Zauważysz, że przyciągasz podobne osoby do osób, które znałaś wcześniej. Zauważysz, że problemy finansowe pojawiły się w podobnych okolicznościach w jakich pojawiły się kiedyś.

Bardzo łatwo można schemat powtarzania sytuacji zaobserwować u osób poszukujących Miłości. Mówicie mi, że ciągle trafiacie na podobnych mężczyzn, że oni tak samo się zachowują wobec Was jak inni z którymi dawno już nie Jesteście.

 

Czemu tak się dzieję? Dzieje się tak, ponieważ Wy same nie zmieniacie się wewnętrznie, nie pracujecie nad swoją Duchowością, nie wyciągacie wniosków. No dobra powiecie, po co mam się zmieniać, chcę, aby ktoś pokochał mnie taką jaką jestem.

 

Tak, tu się z Wami zgadzam, aczkolwiek nikt Was nie pokocha, jeśli nie zmienicie swoich wibracji energetycznych, nie przestroicie się na inny poziom w którym potencjalna osoba może Was pokochać. Blokada z nieodrobionych lekcji jest niewidzialna dla Nas, ale jest odczuwana przez drugą osobę. Należy pozbyć się tej blokady przez zmianę sposobu Myślenia o sobie i o innych. Wyciągnij wnioski i nie bój się zmian.

 

 

 

 

 

 

 

 

To właśnie obawa przed zmianami, obawa przed nowym blokuje Cię, przed upragnioną Miłością. Mimo iż bardzo chcesz być kochana, to musi być najpierw ciężka praca nad sobą i ogromne morze cierpliwości, abyś mogła mieć odwzajemnioną Miłość.

 

Bardzo ładnie podeszła do tego Pani EB, która udziela się tutaj na blogu. Jak pamiętacie wpisy Pani EB z przed Roku czy nawet wcześniej były smutne. Pani ta, włożyła w siebie dużo pracy i cierpliwości, aby zrozumieć na czym to wszystko polega.

Jak pamiętacie z Jej wpisów, miała chwilę załamania i rezygnacji a jednak mimo wszystko była cierpliwa. Uważnie słuchała podpowiedzi płynących z moich Kart Tarota i nagle wszystko u Pani EB ruszyło. Nie rozumiała do końca co moje Kary mają Jej do przekazania, ale starała się rozumieć je i działała krok po kroku. Teraz jak sami widzicie komentarze Pani Eb są Radosne, lekkie i świeże. Ta przemiana w Pani EB nie nastąpiła w ciągu kilku Dni ani nawet nie w ciągu kilku Miesięcy, Pani EB pracowała nad swoja sytuacją znacznie dłużej.

 

 

 

 

 

 

 

Osoby, które wnikliwie śledzą mojego bloga wiedzą o tym. Oczywiście rozmowy z moimi Kartami Tarota nie zawsze były miłe dla Pani EB, ponieważ Tarot pokazywał też trudną prawdę, ale zarazem jak zawsze podpowiadał co należy zrobić w danej sytuacji. Jestem bardzo dumna z Pani EB jak i z innych osób, które zrozumiały na czym polega cała tajemnica bycia w TU i TERAZ.

 

Nie wszyscy z Was są jednak na to gotowi, nie wszyscy z Was jeszcze potrafią zrozumieć, że musi dokonać się coś, aby mogło zadziać się coś. Wszystko ma swoje miejsce i Czas i jeśli nie ma przy Tobie tej upragnionej Miłości na teraz, to oznacza, że musisz poczekać.

Jeśli by ta Miłość pojawiła się w tej chwili, to być może by nie przetrwała z wielu względów. Wszystko jest „po coś”.

 

Nie rozpaczaj, tylko obudź się i zacznij swoją wewnętrzną przemianę. Uwierz, że dasz radę. Uwierz, że możesz być kochana i adorowana. Uwierz, że przyjdzie taki Czas w którym będziesz się uśmiechała.

 

Zobacz, mamy Wiosnę. Czas poświąteczny, oczyszczony i dający Nadzieję. Nie zmarnuj go. Obudź się i idź do przodu z podniesioną głową. Nie przejmuj się i nie zastanawiaj nad tym , co sobie pomyślą o Tobie inni. To ich problem i ich Myśli, nie Twoje.

 

Przyjmij zmiany z Radością, ponieważ jeśli ich nie zaakceptujesz, będziesz w smutku i ciągle będziesz miała blokady uczuciowe i inne. Odrzuć wszelki strach i obawy. Jeśli nie podejmujemy zmian, jeśli zbyt długo tkwimy w jednym, Los podsyła Nam wybory, ale jeśli te wybory zignorujemy, jeśli nie podejmiemy się ich świadomie, Los i okoliczności w jakiś sposób Nas do nich przymuszą.

 

Tak działa wszystko. Wszechświat, Przyroda nie lubi stagnacji a wręcz przeciwnie, lubi ruch. Gdy jest ruch, przybywają nowe energie, a nowe energie wypełniają wszystko czym się otaczasz i Ciebie samego.

 

Czas Wiosny i poświąteczny jest bardzo dobry do tego, aby się obudzić z letargu i zacząć działać. Nie zamartwiaj się, tylko działaj!

 

Jeśli nie wiesz co Cię ogranicza, jeśli nie wiesz od czego masz zacząć, aby pójść do przodu, jeśli nie wiesz czy decyzja o której Myślisz będzie dla Ciebie korzystna w Przyszłości, zapytaj.

Jestem dla Ciebie wraz z moim Darem i moimi Kartami Tarota, Anielskimi, Runami.

Obudź się tej Wiosny!

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.16.00 do 22.00 z małymi przerwami.

tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

55 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *