„NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE”

„NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE”

Tak jak napisała w Dzisiejszym komentarzu, jedna z osób „niemożliwe nie istnieje”.

Tak zgadzam się z tym. Człowiek, gdy jest w zgodzie sam ze sobą, gdy nie robi nic wbrew sobie, a także co jest ważniejsze, jest w zgodzie ze Źródłem, może osiągnąć wszystko to, co chciałby.

 

Gdy jest podłączony do Źródła, a także gdy osiągnie wyższy poziom wibracji energetycznych, Duchowych, może przyciągnąć do swojego Życia to, na czym mu zależy.

 

Mówiłam Wam kiedyś o tym w swoich programach telewizyjnych i pisałam na blogu. Otóż, każda Myśl, wszystkie obawy , lęki, strachy działają i powracają. Wysyłacie je przez ciągłe, a u niektórych osób, sporadyczne Myślenie, mówienie, rozpamiętywanie wszystkiego co przygnębiające. Można to porównać do pajęczyny.

 

Jeśli dotkniecie pajęczyny, ona cała zadrga. Cała będzie poruszona bodźcem, który ją wprawi w lekkie drgania. Tak też jest z Myślami, wysyłacie je a one się rozprzestrzeniają krok po kroku, lecą do Wszechświata zbierając po drodze wszystko to, o czym w danej chwili pomyśleliście. Zbierają odpowiednie okoliczności, Ludzi, zdarzenia itp. Po jakimś Czasie te wysłane Myśli, energie, wracają niosąc ze sobą wszystko to, co zebrały.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Człowiek jeszcze bardzo mało wie o sobie, nawet połowa z jego możliwości nie została jeszcze odkryta. Moc, która jest ukryta w każdej Istocie Ludzkiej drzemie. Niemożliwe nie istnieje. Zgadzam się z tym całkowicie.

“Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z zastaną rzeczywistością, zamiast wykrzesać siłę, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał  Niemożliwe jest tylko chwilowe. NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.” Muhammad Ali 

 

Niemożliwe jest pewnym stanem do którego wielu Ludzi przywykło. Jest czymś co ogranicza i zniewala. Jest stanem bezsilności, utraty Nadziei i apatii. Jest stanem lęku, strachu a niekiedy lenistwa.

Wszelkie obawy należy odrzucić!!! Należy zmobilizować swoje wewnętrzne Siły do działania i otworzyć się na to, co ma do zaoferowania Wszechświat. Nie bój się, że czegoś dla Ciebie nie starczy, nie bój się że na czymś stracisz, nie bój się, ponieważ jeśli podejmiesz wyzwanie, możesz mieć oraz możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz. W Skarbnicy Nieskończoności jest wszystkiego wystarczająco dużo dla wszystkich. Nie wyczerpie się Miłość, nie wyczerpią się zapasy bogactw naturalnych itp.

 

Niemożliwe nie musi być w Twoim Życiu. Możesz to zmienić ?

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.13.00 do 19.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

29 comments

 1. ReplyEB-)

  Pani Aggo ?

  nie zdążyłam – zniknęła Pani z magicznej tak szybko ? ale chyba jeszcze dzisiaj będzie szansa na rozmowę ?

 2. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo
  hahaha w sprawie Piotra 100% sprawdzalności ???? i kontakt tak jak pokazały karty i powiedział to co Pani powiedziała odnośnie pisma ????

 3. ReplyAneta Namiętna?

  Przepraszam ale muszę napisać mam kiepski dzień,to płacze,to przejdzie zaraz jestem w rozsypce.I jak mam uciec od tych wszystkich myśli ,mam dość.????

  1. ReplyAgnieszka

   Zacznij medytować, usiądź wygodnie, włącz muzykę zaraz ci wyślę link, zacznij głęboko spokojnie oddychać, skup się tylko na tej czynności, po chwili natrętne myśli przestaną atakować, pozwól myślą spokojnie płynąć przyglądaj się im i oddychaj i słuchaj. To działa po chwili wróci wewnętrzny spokój, słuchaj aż nie poczujesz się lepiej i oddychaj głęboko ????powodzenia
   https://www.youtube.com/watch?v=kYivP3gedCo

   1. ReplyIlona Wesoła

    Anetko ja od paru dni tak mam… W sumie tak bez powodu, czuję spadek formy, chyba pogoda swoje robi… Ale będzie dobrze jestem z tobą ??

   2. ReplyMagda

    Tak! Agnieszka ma rację! To nasze myśli mają nam służyć a nie my naszym myślom! Pozytywne myślenie i skupianie się na tym co powoduje, że jest dobrze i się uśmiechamy. Wdzięczność za to co mamy. Medytacja, oddychanie, spacer, przytulanie do drzew, chodzenie boso po trawie, taniec, śpiew, fotografia, kolorowanie itp…
    Pozdrawiam 🙂

 4. ReplyMoni

  Pani Aggo☺to jeszcze raz ja,wracalam teraz z pracy i dotarlo do mnie,ze jest tak jak pani pisze,nie ma rzeczy nie mozliwych☺jak sie chce to wszystko mozna☺tylko mi na dzien dzisiejszy ciezko podejsc do tego tak jak nie ma nic i sa trudnosci ciagle☺ale jak zawsze ma pani racje☺kiedys tez bylam tego zdania i innym tak mowilam☺troche to we mnie przygaslo,ale wierze,ze wroci to stwierdzenie☺☺☺

  1. ReplyAneta Namiętna?

   Oj Mini to tak jak ja byłam silna i mam chwilę słabości, myślę że mi przejdzie a napewno już od 1 mają.Damy radę całuski??

 5. ReplyEB-)

  Pani Agguniu ?

  Przepraszam , nie miałam dzisiaj możliwości dzwonić do Pani , mam nadzieję na rozmowę jutro ??? już wiem co się stało….. ostrzegała mnie Pani i uważałam ale potem niestety gdzieś mi to umknęło no i była burza z piorunami – teraz jest ok . , wszyściutko opowiem ?

  pozdrawiam cieplutko ?

  EB

 6. ReplyEDUSIA

  Pani Agguniu jaki piękny wpis… ?
  Takie jest właśnie życie a te myśli złe powracają i są jak labirynt mimo tego, że nie chce się o nich myśleć one nachodzą nas… Wspanialsze są te miłe myśli…?Marzenia dają ogromną radość!
  Wszystkim życzę pięknego weekendu a na rozmowę z Panią czekam z utęsknieniem ❤?.
  Pani Agguniu zawsze dziękuję, że Pani jest i każdego dnia rozważam Pani słowa ?.

 7. ReplyAgnieszka

  PANI AGGO
  hahaha „widzę radość w weekend oraz kartony pizzy, nie wiem dlaczego ale tak widzę, czy dzieci lubią pizze?”
  wydawał mi się to jakieś dziwne, ale dopiero skończyłam pracować zatem na obiad pizza 🙂
  i kontakt wczoraj jeszcze był i rozmawialiśmy około 20,00 pomyliła się Pani o 10 minut


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   ahhahhahha Dziekuje 🙂 Jestem chyba jedyna w Polsce Tarocistka, ktora myli sie we wskazywaniu Czasu o 10 min ?

 8. ReplyAneta Namiętna?

  Hm cóż pani Agguniu, był, pożegnał się z dziećmi , popłakał i pojechał lub poleciał….?
  Jutro ma urodziny….

 9. ReplyEB-)

  Pani Agguniu ?

  jest zazdrość o której Pani mówiła wielokrotnie, czaił się, czaił i dzisiaj odpalił ; powiedział że nie podobają mu się moje relacje z kolegą z pracy i nie dał
  sobie wytłumaczyć, bomba wybuchła jak kolega zadzwonił do mnie ! …….. nic na to nie poradzę, motoryzacja to męski świat , 90% to faceci , różni faceci ? na razie siedzę cicho bo tłumaczenie się to jeszcze gorzej ….?

  jest Pani cudowną Wróżką ? ? ? całuski ???

  EB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *