DSC_0005

„NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE”

Tak jak napisała w Dzisiejszym komentarzu, jedna z osób „niemożliwe nie istnieje”.

Tak zgadzam się z tym. Człowiek, gdy jest w zgodzie sam ze sobą, gdy nie robi nic wbrew sobie, a także co jest ważniejsze, jest w zgodzie ze Źródłem, może osiągnąć wszystko to, co chciałby.

 

Gdy jest podłączony do Źródła, a także gdy osiągnie wyższy poziom wibracji energetycznych, Duchowych, może przyciągnąć do swojego Życia to, na czym mu zależy.

 

Mówiłam Wam kiedyś o tym w swoich programach telewizyjnych i pisałam na blogu. Otóż, każda Myśl, wszystkie obawy , lęki, strachy działają i powracają. Wysyłacie je przez ciągłe, a u niektórych osób, sporadyczne Myślenie, mówienie, rozpamiętywanie wszystkiego co przygnębiające. Można to porównać do pajęczyny.

 

Jeśli dotkniecie pajęczyny, ona cała zadrga. Cała będzie poruszona bodźcem, który ją wprawi w lekkie drgania. Tak też jest z Myślami, wysyłacie je a one się rozprzestrzeniają krok po kroku, lecą do Wszechświata zbierając po drodze wszystko to, o czym w danej chwili pomyśleliście. Zbierają odpowiednie okoliczności, Ludzi, zdarzenia itp. Po jakimś Czasie te wysłane Myśli, energie, wracają niosąc ze sobą wszystko to, co zebrały.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Człowiek jeszcze bardzo mało wie o sobie, nawet połowa z jego możliwości nie została jeszcze odkryta. Moc, która jest ukryta w każdej Istocie Ludzkiej drzemie. Niemożliwe nie istnieje. Zgadzam się z tym całkowicie.

“Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z zastaną rzeczywistością, zamiast wykrzesać siłę, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał  Niemożliwe jest tylko chwilowe. NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.” Muhammad Ali 

 

Niemożliwe jest pewnym stanem do którego wielu Ludzi przywykło. Jest czymś co ogranicza i zniewala. Jest stanem bezsilności, utraty Nadziei i apatii. Jest stanem lęku, strachu a niekiedy lenistwa.

Wszelkie obawy należy odrzucić!!! Należy zmobilizować swoje wewnętrzne Siły do działania i otworzyć się na to, co ma do zaoferowania Wszechświat. Nie bój się, że czegoś dla Ciebie nie starczy, nie bój się że na czymś stracisz, nie bój się, ponieważ jeśli podejmiesz wyzwanie, możesz mieć oraz możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz. W Skarbnicy Nieskończoności jest wszystkiego wystarczająco dużo dla wszystkich. Nie wyczerpie się Miłość, nie wyczerpią się zapasy bogactw naturalnych itp.

 

Niemożliwe nie musi być w Twoim Życiu. Możesz to zmienić ?

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.13.00 do 19.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *