IMG_0921

Pełnia Księżyca kwiecień i Magiczne Święto Beltane w jednym

 Pełnia Księżyca kwiecień i Magiczne Święto Beltane w jednym

 

Już 30 kwietnia nastąpi druga z kolei Wiosenna Pełnia Księżyca. Nie jest to zwykła Pełnia, ponieważ po raz pierwszy od wielu Lat łączy się ze wspaniałym i bardzo Magicznym Świętem Beltane, które będziemy obchodzić z 30 kwietnia na 1 Maja. Jest to jedno z najważniejszych i najstarszych Świat Celtyckich Beltane, które często nazywane jest Świętem Majowym. Jest to Święto Ognia i kwiatów. Odmierza ono połowę Roku i wypada dokładnie naprzeciw Święta Samhain, gdzie granica między Światem Ziemskim „widzialnym” i zaświatami jest bardzo cienka.

 

 

Tak samo w Beltane bez większych problemów można tą granicę przekroczyć, aczkolwiek należy być bardzo ostrożnym aby nie naruszyć ładu , który panuje między tymi dwoma Światami. W  Noc Beltane  odbywały się Sabaty Czarownic, Magów , którzy w tym czasie mieli większa Moc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Noc tą, należy świętować rozpalając ogniska i tańcząc wokół nich. Ogień jest symbolem letniego Słońca i to właśnie jemu oddaje się hołd. Noc ta jest wyrazem Miłości, serdeczności i pojednania. Przeprowadza się swojego rodzaju zaślubiny z  Ziemią. Celtowie wygaszali stare ogniska i rozpalali nowe. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach nikt nie pali ogniska non stop wiec wystarczy w tą Noc rozpalić nowe ognisko, rozsypując w kręgu kwiaty i cieszyć się , okazywać Radość z tego co posiadamy.

 

Ognień ogniska ma Moc oczyszczającą z wszelkiego zła. Warto w tym czasie wykonywać też wszelkiego rodzaju Rytuały Oczyszczające, aby wejść z nowymi energiami w następny etap Koła Roku. Jeśli macie taką możliwość to możecie rozpalić wiekszą liczbę ognisk, aby siła Świętego Ognia była większa. Gdy ognisko będzie już dogasało należy przejść się lub przeskoczyć przez nie,  aby zaznać błogosławieństwa i zabezpieczenia przed niepowodzeniami i chorobami.

 

Młode kobiety  chcące znaleźć dobrego męża też powinny skakać przez Ogień, aby Miłość szybciej zagościła w ich Życiu. Rozzarzone węgle ( zadbać o bezpieczeństwo ) należy zabrać ze sobą do domu w celu oczyszczenia go ( dawniej od tych węgielków rozpalano domowe ognisko na którym gotowano strawy). Należy też rozrzucić węgielki wśród rosnących roślin na działce, aby plony były obfite. Dobrze jest też, robić wianki z kwiatów symbolizujące powrót Życia i Radości. Jest to Święto bardzo wesołe gdzie przywołujemy do siebie Nowe Życie, dajemy sobie szansę na pomyślny Czas i obfitość pod każdym względem. Święto Beltane w połączeniu z niesamowitą, aczkolwiek ciężką Pełnią Księżyca będzie skłaniało Nas do przemyśleń. Ta Pełnia będzie dość trudna, ponieważ patronuje jej Wenus, która też jest patronką 2018 Roku. Wenus odpowiada za Miłość , ale jak to kobieta bywa kapryśna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego dnia będzie mocna łączność Pełni Księżyca z ostatnim Nowiem Księżyca i jeśli sobie przypomnicie jak ten Nów przeszliście i co się wtedy zadziało, będziecie mieć pełen obraz nadchodzącej Księżycowej Pełni. Jeśli w tym czasie wybieracie się na randki, ważne spotkania, postarajcie podejść do nich na kompletnym luzie i potraktować je z przymróżeniem oka, ponieważ będą bardzo ciężkie. Zabraknie szczerych rozmów, otwartości Serca. Będą wypominane stare żale z Przeszłości , co nie wpłynie korzystnie na dalsze znajomości. Zakochani nie będa potrafili znależć wspólnych rozwiązań ani kompromisów. Żywioł Ognia oraz Żywioł Ziemi połączą się, co nie jest za bardzo korzystne, ponieważ te dwa Żywioły nie bardzo potrafią być ze sobą w harmonii. Bardzo wiele osób zmierzy się z samymi sobą. Będą bardzo trudne wewnętrzne rozważania i rozterki. Magiczne Święto Beltane odrobinę załagodzi tą Kwietniową Pełnię Księżyca, aczkolwiek i tak łatwo nie będzie.

 

 

Wykorzystajcie ten czas na wewnętrzne przemyślenia, na dogadanie się z samymi sobą a potem na znalezienie kompromisu z drugim człowiekiem. W tym czasie wręcz należy dotknąć Magii.

 

Karty pokazują więcej i wskazują Ścieżki, które dana osoba ma do przepracowania, aby znaleźć Radość i spełnienie na Drodze swojego Życia. Moja Babcia mawiała „Gdy jest Pełnia wszystko szybciej się spełnia”.

Więc jeśli chcecie jakąś sprawę przyspieszyć wystarczy porozmawiać.

 

Przyspieszenie przez rozmowę ze mną i z moimi Kartami Tarota potwierdzaliście w moich programach telewizyjnych i podczas Naszych rozmów na mojej osobistej linii telefonicznej oraz pisaliście o tym w licznych komentarzach. 

 

Nie bójcie się. Zawalczcie o siebie samych podczas tej Pełni Księżyca oraz Magicznego Święta Beltane!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magiczną linię zapraszam w Niedzielę  od godzin południowych do wieczora z małymi przerwami na kawę  

W Sobotę mam wolne

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

19 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *