Zacznij od Teraz !

Zacznij od Teraz !

Po Zimie czujesz się obolały, zmęczony.

 

Wiosna jest czasem, gdzie powinniście zajrzeć w sam środek siebie. Zimowa skorupa powinna zostać zdjęta, aby nie blokować Radości w kolejnych Miesiącach. Nie ważne co wydarzyło się porą zimową. Ważne jest Tu i teraz!!!

 

Ważna jest Wiosna a z nią cudowne energie początków. Wydobądź z siebie tą wewnętrzną Moc. Odszukaj ją i przestań się zamartwiać i katować, że nie masz pieniędzy, że on Cię nie kocha, że mąż Cię zdradza i Jesteś gruba.

 

Przestań skupiać się na tym co negatywne. Rodzina, najbliżsi postrzegają Cię już jako chodzącą marudę. Zauważ, że jest coraz mniej osób koło Ciebie. Przestań rozpaczać. Weź się w garść i pokaż Światu ale i sobie samej, że potrafisz, że dasz radę. Dokonaj wewnętrznej przemiany w sobie, aby zacząć Żyć. Do tej pory Twoje Życie przypominało obóz walki i poświęceń. Starałaś się jak mogłaś, aby każdy był zadowolony, aby każdy miał jak najmniej pracy. Wszystkie obowiązki domowe a nawet życiowe wzięłaś na siebie, ale jakoś nikt tego nie zauważył. Od dłuższego juz czasu nikt Ci nawet nie pomaga i nie zapyta czy potrzebujesz pomocy. Przerwij to!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna 2017 Roku jest szczególnie sprzyjająca wszelkim zmianom i przemianom.  Wiosna daje początek i szanse zmian. Obecnie masz okazje poprawić swoje Życie, wyprostować je i zacząć wszystko budować dalej, ale na innych zasadach i na innych emocjach. Ty dyktujesz warunki i Ty patrzysz najpierw na siebie , co jest dla Ciebie dobre, a dopiero co jest dobre dla innych. Odrobina zdrowego egoizmu jest wskazana, abyś całkowicie nie utonął w strugach obowiązków i rozczarowań. Nie patrz do tyłu. Obudź w sobie wewnętrzną siłę, która podniesie Cię.

 

Nie musisz dla nikogo się poświęcać. Bardzo wiele osób nie może ułożyć sobie Życia z nowym partnerem, bo Dzieci na to nie pozwalają. Dorosłe Dzieci nie pozwalają swoim Rodzicom być szczęśliwymi.

 

Masz swoje Życie i wszyscy powinni to zrozumieć. Jeśli odszukasz w sobie tą  wewnętrzną Moc zobaczysz dopiero co to znaczy cieszyć się każdego Dnia. Wystarczy odszukać w sobie to coś, co pchnie Cię do przodu. Nie musisz wstydzić się swoich dotychczasowych decyzji, bo pamiętaj wszystko jest po coś. Twoja wewnętrzna Moc jest na pewno, ale jest uśpiona, zapomniana.

 

Znajdź wolną chwilę i zastanów się jaka byłaś jeszcze kilka lat temu i kiedy, w jakim czasie najbardziej lubiłaś siebie. Jeśli już to wiesz , postaraj się wyzwolić w sobie te emocje które miałaś wtedy, poczucie humoru, podejście do wielu spraw. Poszukaj w sobie tych emocji, aby ponownie je w sobie obudzić z wielka siła. One będą początkiem Twojej przemiany. Krok za krokiem i dzień za dniem pracuj nad sobą a zrozumiesz, że Twoje Życie do tej pory było okropne. Miej wiarę , że podołasz wyrwać się z tego marazmu. Tylko Ty możesz zawalczyć o siebie i swoje dalsze Życie. Wybierz sam czego chcesz. Tylko Ty swoim sercem możesz pokonać wszelkie przeciwności Losu.

 

Tylko Ty możesz wybrać czy chcesz nadal płakać i odkładać wszystko na potem czy też chcesz zacząć Żyć. Musisz mieć siłę aby zacząć Żyć, musisz mieć siłę aby walczyć, aby ponownie dotknąć Słońca i zacząć się uśmiechać. Uwierz w swoją wewnętrzną Moc, otwórz się na nią. Masz tą Siłę i dobrze wiesz, że tak jest. Masz prawo czasami być nawet niegrzeczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoja wewnętrzna siła ponownie zdobyta nie może zostać zmarnowana, nie może być zdegradowana i zniszczona bo juz nigdy jej nie odzyskasz. Postaraj się odszukać dawną siebie, ale tą dawną siebie którą lubiłaś najmocniej. A jednocześnie idź z duchem Czasu, naucz się obsługiwać komputer, zacznij uczyć się języka obcego. Podążaj za nowinkami technicznymi i internetowymi. Kto powiedział, że Jesteś za stary, aby korzystać z coraz to nowszej techniki.

 

Jeśli pamiętasz jakie miałeś marzenia i plany, to zacznij je powoli realizować. Gwarantuje, że wiele planów jest nie zrealizowanych do dzisiaj a ciagle je chcesz. Zacznij dzięki wewnętrznej Mocy odkrywać Świat!

 

Zacznij Żyć a przestań wegetować. Wcale nie musisz mieć dużo pieniędzy, aby zacząć cieszyć się Życiem. Wiadomo, lepiej jakbyś miała. Jednak jeśli masz ich niewiele to też możesz zacząć dostrzegać piękno każdego Dnia. Postaraj się, aby każdy Dzień od tej pory miał sens. Postaraj się, aby każdy Dzień był wyjątkowy i ważny, radosny. Musisz dzięki swojej Mocy nadać nowy sens swojemu Życiu. Wewnętrzna siła szczególnie w obecnym 2017 Roku jest bardzo wielka. Mamy szanse obudzić w sobie tajemne siły, których istnienia nawet nie podejrzewacie.  

 

 

Z uwagi na liczne wykłady, które dla Was prowadzę Dzisiaj jestem dostępna jedynie do godz.18.00

 

Magiczna Linia 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza

Agga Soyala

 

 

59 comments

 1. ReplyIlona Wesoła

  Pani Aggusiu ale z Pani laska 😊pięknie Pani wygląda 😘 dziękuję również za bardzo ciekawy i refleksyjny wpis, czas najwyższy wyciągnąć wnioski zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć tą wewnętrzna moc, radość, siłę…☺ A dzięki Pani wskazówkom i motywacji możemy pewne rzeczy przyspieszyć,lub naprawić ☺
  Pozdrawiam Pani Aggusiu bardzo ciepło ☺☀☺

 2. ReplyIlona Wesoła

  No właśnie tak se myślę ,że zawsze byłam taka roztropna oszczędna🤔, niestety ostatnio u mnie pojawiły się problemy finansowe i choć wiem, że powinnam oszczędzać, to jednak sobie myślę, że czasem warto pozwolić sobie na małą przyjemność i nie martwić się jak to będzie, wiem że może być to trudne ale takie zamartwianie się nic nie daje, a małe przyjemności poprawiają humor i tak czasem warto dla samej siebie robić jakieś małe prezenty, dzięki temu otwieramy się na inne pozytywne energię ☺ mimo trudności staram się wyciągać wnioski i wierzę że już niedługo te problemy się rozwiążą, czasem trzeba przeczekać ten trudny okres i zając się czymś innym …😊

  1. ReplyMagda

   Tak, tak, tak Ilonko 🙂 dokładnie myśle tak jak Ty i wcieliłem to w życie choć na początku nie było to łatwe. Myślenie obcym ze czegoś mamy mało sprawia że tak się właśnie dzieje. Trzeba dać miejsce energii pozytywnej i problemy rozwiązują się same 😃 Pozdrawiam wiosennie 🦋🍀🐞🌸🌺

    1. Replylilla

     Ja się do Pań przełączam i wypełni się zgadzam z wpisem Magdy i Ilonki 🙂 🙂 🙂
     Pozdrawiam ciepło 🙂

 3. ReplyEla z lasu

  Witam Pani Aggusiu,
  Zdjęcia są rewelacyjne, a Pani .. brak mi słów.
  Mam trochę czasu przed spotkaniem, więc… może się dodzwonię do Pani.. ?
  🙂 🙂

 4. Replyb.kr

  Witam serdecznie:) Pani Agguniu w końce muszę napisać maila…treść Pani dodała mi większej motywacji, choć z Pani siłą odkryłam wielkie pokłady energii do życia, dziękuję za wszelką pomoc:), a zdjęcie przepiękne:), a motyl dosłownie moje klimaty :), garnek nawet zakupiłam z motylami:), może pojawią się motyle w brzuchu?czekam cierpliwie:) na prawdziwe uczucie, pozdrawiam ciepło Panią i również blogowiczów:)

 5. ReplyAg-a

  Ach te stokrotki – mam do nich słabość ! Ale jak sprawić, by mieć czas i siłę na podziwianie ich piękna – oto jest pytanie? Wiosna zawitała,lecz ja się poruszam jak zaspany ślimak..(nie wiem czy to tylko ja zwolniłam, czy świat coraz szybszy dokoła) Skąd wytrzasnąć POWER-a ?
  Pozdrawiam

 6. Replylilla

  Witam, 🙂
  Pani Aggo dziękuję za tak inspirujący artykuł 🙂 czytając go to czułam się tak jakbym przeglądała swoje życie tak jak by pani pisała o mnie… 🙂 ja jestem świadoma tego stanu mojego życia ale często zauważyłam, że jestem zmęczona więc się poddaję. Nie powinno tak być wiem to doskonale. Pani artykuł przypomniał mi o tym. Dwa dni temu miałam taki fajny zbieg okoliczności. Poszłam z wnukiem na stadion aby pograć w piłkę. Wnuk tam spotkał swojego kolegę z przedszkola razem żeśmy się bawili. Na stadion przyszło małżeństwo z dziećmi. Była tam taka dziewczynka w wieku może dwóch lub trzech lat. Zaczęliśmy się bawić razem po prostu kopać piłkę ta dziewczynka cały czas powtarzała, że też może się nauczyć grać w piłkę nawet lepiej od chłopców ona miała na prawdę tak dużo w sobie wiary nie zwracałam na to uwagi jej mama nic nie mówiła tylko chodziła koło nas i pilnowała swojej najmłodszej córeczki, która może miała około 1,5 roku. Graliśmy tak może z piętnaście minut potem żeśmy się rozeszli do domu. Na drugi dzień nie spodziewałam się tego przypadkiem spotkaliśmy się na chodniku Ci państwo wraz z dziećmi szli na stadion zaczęliśmy rozmawiać w pewnym momencie ta dziewczynka podeszła do mnie i wręczyła mi trzy kwiatki mleczu byłam zaskoczona tak ja jej rodzice było to cudowne uczucie nie do opisania duże piękne piwne oczy jej wpatrywały się we mnie jakby chciały powiedzieć obudź się… i wypowiedziała te słowa proszę weź te kwiaty bo na tym podwórku nie masz kwiatów. W ty momencie nie rozumiałam tego dopiero później przeanalizowałam wszystko, że tak mała istota a potrafi tak wiele widzieć. Pani artykuł jest taki sam mówiący obudź się …. i zacznij podążać do przodu. Ale się rozpisałam.
  Pozdrawiam serdecznie.

 7. ReplyAneta Namiętna😉

  Łoooo co za wpis,płakałam przez dobre 10 minut a i jeszcze łza się kręci to tak jak bym przeczytała o sobie.Mimo że dzięki pani odzyskałam siłę i wiarę to wiadomo są momenty zwątpienia.Ale wierzę że będzie dobrze U mnie i dzieci.Jesli dobrze odczytuje pani karty z ostatniej naszej rozmowy urodzinowej😊,to najwyższy czas zrobić cięcie..Chociaż jak pisałam nie do końca wszystko zapamiętałam przez mojego małego łobuza😂. Może on naprawdę jest szczęśliwy bez nas i ja wkoncu zaznam szczęście.
  Nie mam dużo pieniążków ale jakość los czuwa nad nami i cieszę się z tego co mam.DZIEKUJE PANI AGGUNIU,DZIEKUJE😥😘😘😘😘

 8. ReplyAgnieszka

  “grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą” ❤ 🌸🌺
  Natychmiastowa sprawdzalność!
  …oczywiście że maile są nieprzeczytane, zapalenie spojówek stanęło na przeszkodzie, ale będą przeczytane…❤ 🌸🌺
  tworzę kolejne pismo, które wczoraj omawiałyśmy w sprawie o której mi Pani wielokrotnie mówiła, bo karty to wyrzucały, skoro wyrzucały same z siebie tzn że to ważna sprawa i nie należy jej odkładać ❤ 🌸🌺
  Piszę je powoli bez pośpiechu, planuję je wysłać w środę po świętach 🙂 Pani mówi, że nie wyślę a ja Pani mówię że wyślę, tylko cud może mnie zatrzymać 🙂 zatem oczekuję na cud ❤ 🌸🌺

   1. ReplyAgnieszka

    I jeszcze jedno 🌸🌺”grube stokrotki”🌸🌺 , jak będą grube stokrotki u mnie w ogrodzie to jest ten czas, zatem jadę do ogrodnika po grube stokrotki🌸🌺, sama je zasadzę a co mi tam, trzeba pomagać szczęściu🌸🌺

 9. ReplyEDUSIA

  🙂 WITAM PANI AGGUNIU 🙂
  Jak miło czyta się taki wpis… A no właśnie te okropne problemy finansowe nie dają spokoju i radości…
  To smutny i ciężki problem niestety… Pani Agguniu w tamtym temacie również zero radości a jeszcze zrobiło się gorzej tak jak Pani mówiła…To muszę opowiedzieć bo mnie dołuje i ciągnie do dołu nie dając słońca i radości a wręcz szarość dnia codziennego… To jest jakiś koszmar i nawet wiosna tutaj nie pomaga. Tak bardzo czekam na rozmowę z Panią bo tylko praca, dom i tak wokoło i nawet nie ma z kim porozmawiać a Pani tak pomaga mi 🙂
  Czekam z utęsknieniem na Panią i mooocno ściskam 😉 ♥

 10. ReplyIlona Wesoła

  Pani Aggusiu tak sobie analizuje nasza rozmowę 🤔 i myślę sobie że jak dobrze, że Pani uświadamia nam pewne rzeczy… I choć moze jeszcze do końca nie jest to co chcielibyśmy usłyszeć, jednak dzięki temu wiemy jaka jest dana sytuacja,,, i czego możemy się spodziewać od tej danej osoby, powiedziała Pani jak widzi tą osobę i jaki ona ma emocje, były też słowa które ukazały mi jeszcze inna prawdę, chodzi mi oto że dzięki temu kiedy już zaczynamy za bardzo może rozmyślać… to wtedy Pani uzmysławia mi, że jest” coś” ale to jeszcze nie znaczy już nie wiadomo co, Dzięki takim sugestiom ,myślę trzezwo i wiem,ze muszę się zatrzymać i zmienić kierunek działań,tzn. działać ale bardzo rozsądnie, Bo czasem są momenty że człowiek może na Chwilę się zapomnieć, a wtedy ciężko jest wyjść z pułapki wlasnych myśli, emocji…, a prawdę jaką usłyszymy od Pani Aggusi pomaga nam na trzeźwo podejmować odpowiednie kroki/decyzje. I za to dziękuję Pani Aggusiu, bo czułam się przez chwilę jakbym była “pijana”a dzięki Pani oprzytomnialam 😉😎

  1. ReplyMagda

   Właśnie Ilonko, kiedyś kiedy nie działy się sytuacje takie jakie chciałam to wtedy zaczęłam za dużo myśleć i wymyślać w głowie dziwne scenariusze. Takie, które nie miały w ogóle miejsca… Pani Agga naświetlała mi jak dana sytuacja wygląda naprawdę i… kamień z serca. Niepokój znikał 🙂 Super uczucie 🙂 teraz nie dopuszczam takich sytuacji i jak zaczyna kiełkować coś niedobrego w moich myślach nie czekam jak to urośnie do mega rozmiarów, strachu, lęku, braku pewności tylko rozmawiam z Pania Aggą 😀 Nie mam już tego panicznego, paraliżującego strachu. Uff jaka to wielka ulga 🙂
   Pozdrawiam Pani Aggo ( fajne zdjęcia 😉 )

 11. ReplyMoni

  Dziekuje bardzo za rozmowe pani Aggo☺lzej na sercu☺☺napisalam corce,zeby ucalowala malego od pani i odemnie☺☺☺potrafi pani cuda zdzialac swoja osoba☺☺i jak zawsze to co pani wyczytuje z kart to sie zawsze sprawdza☺☺☺

 12. ReplyAneta Namiętna😉

  Ilonko ty jak już coś napiszesz to jak pani Aggusia ,daje do myślenia.Emocje u mnie zawsze grały dużą rolę i robiłam nieraz szybkie Ciach, a później dopiero się zastanawiałam Co nagle to po diable.Dlatego też nieraz pytam się pani Aggusi czy to jest teraz dobre i co mam zrobić bo się wacham już wolę się skonsultować😉.
  Wczoraj byłam no.w takiej rozsypce emocjonalnej że głupoty mi chodziły po głowie pani Aggunia wie i przepraszam.
  A dzisiaj jeszcze pogoda u nas była śniegowa, deszczowa i ogólnie dolujaca, ale wzięłam się w garść.Caluje i pozdrawiam wszystkich 😚

  1. ReplyIlona Wesoła

   Dziękuję Anetko ☺dlatego dobrze, że mamy Panią Aggusie która rozwiewa wszystkie nasze wątpliwości i pokazuje co można zmienić, poprawić czy nad czym można było by popracować ☺aby żyło nam się lepiej

 13. ReplyAgnieszka

  Pani Aggo,
  kolejna natychmiastowa sprawdzalność❤ 🌸🌺
  Robert o którym wczoraj rozmawiałyśmy jest w nieustannym kontakcie i jeszcze dzisiaj przekaże mi mnóstwo cennych informacji, dzięki niemu mam kolejny sukces❤ 🌸🌺
  i jak Pani mówiła on się bardzo cieszy że wraca pod moje skrzydła
  miłego dnia ❤ 🌸🌺

 14. ReplyAgnieszka

  Jest Pani GENIUSZEM❤ 🌸🌺
  wentylacja. ciagle ja karty wyrzucały i okazało się że wykonawca nie robił czerpni do wentylacji – ale bomba!!!!!
  to info od Roberta, bo się z nimi oto pokłócił, nie zrobili w żadnym obiekcie ❤ 🌸🌺 w końcu zagadka rozszyfrowana❤ 🌸🌺
  kocham Panią❤ 🌸🌺

 15. ReplyEDUSIA

  🙂 Witam Pani Agguniu 😉
  Dzisiaj chciałabym bardzo, bardzo porozmawiać z Panią… 😉
  Życzę pięknego weekendu 🙂

 16. ReplyAneta Namiętna😉

  Niedowierzam pani Agguniu co za szybkA sprawdzalnosc.Mowila pani że On będzie strasznie zły na mnie i jest nie pozwoliłam sobie wkoncu wejść na głowę i powiedziałam NIE.BYLAM W SZOKU CO usłyszałam od niego i dzięki pani teraz poczułam dawną siebie walczącą ,nie dająca sobą manipulować i pomiatać .Karty pokazały że to ja teraz będę stawiać warunki i tak się dzieje .Aż niewiedzę szok.I że on chce zmienić pracę tyle żenić nie było że to zagranicą ale to już dla mnie nieważne,niech robi co chce.Dla mnie to koniec to ja walczyłam zawsze o Niego i o dobro dla rodziny.Teraz jestem lwica i walczę o swoje potomstwo żeby miało moja miłość.ZYJE NIE DOWIARY. Teraz wiem co karty mówiły szok.
  Resztę ma pani w mailu wysłałam.caluje i dziękuję

 17. ReplyEB-)

  Pani Agguniu 🌼🌸

  Tyle wydarzyło się ; bardzo chciałabym porozmawiać z Panią dzisiaj 🌸🌸🌸 czy będzie to możliwe ? 🌼🌸🌼

  pozdrawiam miło 🌸🌸

  EB

 18. ReplyAneta Namiętna😉

  Przez ten kończący się weekend byłam bardzo niegrzeczna pani Agguniu, powiedziałam wszystko co we mnie siedziało od dawna ,to brzemię które dzwigalam.Ulzylo chociaż nazwano mnie kłamczucha i psychiczną 😂,pani zna prawdę i chyba jest mi lepiej w końcu.Tak wiosna i odnowa życia Mojego 🌻🌻🌻🍀🍀🍀🍀

 19. ReplyEDUSIA

  Witam Pani Agguniu 😉

  Musze z Panią dzisiaj porozmawiać bo syn wyjeżdża i ogólnie w moim życiu takie zawirowania, że Pani mi zawsze wie jak pomóc 🙂 Pani Agguniu a z rytuałem ta tak jak mówiłam i cieszę się bardzo 😉
  Życzę pięknego Wielkiego Tygodnia i do usłyszenia 😉

 20. ReplyAgnieszka

  Pani AGGO ❤ 🌸🌺
  natychmiastowa sprawdzalność ❤ 🌸🌺
  bardzo dużo informacji, ten dziwny facet od którego będzie kontakt to były pracownik A, bardzo brzydko się z nim rozstali, to cenne źródło wiedzy ❤ 🌸🌺 powołamy go na świadka on wie o tych wszystkich machlojkach na dokumentach widział to na własne oczy, był nowo przyjętym pracownikiem więc nie był w to zaangażowany.
  Jedno pismo już wysłane, drugie będzie wysłane jutro ❤ 🌸🌺
  Jest Pani Boska❤ 🌸🌺Kocham Panią❤ 🌸🌺
  PS
  No i Pan od uczuć chce się spotkać na koniec tygodnia, tak jak Pani mówiła, że przed świętami będzie chciał, ale mi się za bardzo nie chce, chyba że będzie co świętować i z czego się cieszyć ❤ 🌸🌺

 21. ReplyAgnieszka

  PANI AGGO❤ 🌸🌺
  kolejna natychmiastowa sprawdzalność!!!!
  pismo od kobiety (sanepid ze Szczecina zajął się sprawą) powiedziała mi Pani o tym piśmie że będę czuła zadowolenie i że będę wiedziała że zajęli się sprawą❤ 🌸🌺
  PIERWSZE PISMO JUŻ MAM❤ 🌸🌺

   1. ReplyAgnieszka

    I jeszcze zranienie od exa też było tak jak Pani widziała pismo urzędowe 🙁
    Błogosławiony ten dzień kiedy zniknie z mojego życia !!!!

     1. Agnieszka

      ❤ 🌸🌺to prawda co chwilę mam kolejne rewelacyjne wiadomości, mam wokół siebie cudownych ludzi❤ 🌸🌺tak jak Pani mówiła 999% sprawdzalności, jeszcze tylko ta gruba walizka-ten 1% a jakże pożądany 😉 ❤ 🌸🌺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *