IMG_6943

Zacznij od Teraz !

Po Zimie czujesz się obolały, zmęczony.

 

Wiosna jest czasem, gdzie powinniście zajrzeć w sam środek siebie. Zimowa skorupa powinna zostać zdjęta, aby nie blokować Radości w kolejnych Miesiącach. Nie ważne co wydarzyło się porą zimową. Ważne jest Tu i teraz!!!

 

Ważna jest Wiosna a z nią cudowne energie początków. Wydobądź z siebie tą wewnętrzną Moc. Odszukaj ją i przestań się zamartwiać i katować, że nie masz pieniędzy, że on Cię nie kocha, że mąż Cię zdradza i Jesteś gruba.

 

Przestań skupiać się na tym co negatywne. Rodzina, najbliżsi postrzegają Cię już jako chodzącą marudę. Zauważ, że jest coraz mniej osób koło Ciebie. Przestań rozpaczać. Weź się w garść i pokaż Światu ale i sobie samej, że potrafisz, że dasz radę. Dokonaj wewnętrznej przemiany w sobie, aby zacząć Żyć. Do tej pory Twoje Życie przypominało obóz walki i poświęceń. Starałaś się jak mogłaś, aby każdy był zadowolony, aby każdy miał jak najmniej pracy. Wszystkie obowiązki domowe a nawet życiowe wzięłaś na siebie, ale jakoś nikt tego nie zauważył. Od dłuższego juz czasu nikt Ci nawet nie pomaga i nie zapyta czy potrzebujesz pomocy. Przerwij to!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna 2017 Roku jest szczególnie sprzyjająca wszelkim zmianom i przemianom.  Wiosna daje początek i szanse zmian. Obecnie masz okazje poprawić swoje Życie, wyprostować je i zacząć wszystko budować dalej, ale na innych zasadach i na innych emocjach. Ty dyktujesz warunki i Ty patrzysz najpierw na siebie , co jest dla Ciebie dobre, a dopiero co jest dobre dla innych. Odrobina zdrowego egoizmu jest wskazana, abyś całkowicie nie utonął w strugach obowiązków i rozczarowań. Nie patrz do tyłu. Obudź w sobie wewnętrzną siłę, która podniesie Cię.

 

Nie musisz dla nikogo się poświęcać. Bardzo wiele osób nie może ułożyć sobie Życia z nowym partnerem, bo Dzieci na to nie pozwalają. Dorosłe Dzieci nie pozwalają swoim Rodzicom być szczęśliwymi.

 

Masz swoje Życie i wszyscy powinni to zrozumieć. Jeśli odszukasz w sobie tą  wewnętrzną Moc zobaczysz dopiero co to znaczy cieszyć się każdego Dnia. Wystarczy odszukać w sobie to coś, co pchnie Cię do przodu. Nie musisz wstydzić się swoich dotychczasowych decyzji, bo pamiętaj wszystko jest po coś. Twoja wewnętrzna Moc jest na pewno, ale jest uśpiona, zapomniana.

 

Znajdź wolną chwilę i zastanów się jaka byłaś jeszcze kilka lat temu i kiedy, w jakim czasie najbardziej lubiłaś siebie. Jeśli już to wiesz , postaraj się wyzwolić w sobie te emocje które miałaś wtedy, poczucie humoru, podejście do wielu spraw. Poszukaj w sobie tych emocji, aby ponownie je w sobie obudzić z wielka siła. One będą początkiem Twojej przemiany. Krok za krokiem i dzień za dniem pracuj nad sobą a zrozumiesz, że Twoje Życie do tej pory było okropne. Miej wiarę , że podołasz wyrwać się z tego marazmu. Tylko Ty możesz zawalczyć o siebie i swoje dalsze Życie. Wybierz sam czego chcesz. Tylko Ty swoim sercem możesz pokonać wszelkie przeciwności Losu.

 

Tylko Ty możesz wybrać czy chcesz nadal płakać i odkładać wszystko na potem czy też chcesz zacząć Żyć. Musisz mieć siłę aby zacząć Żyć, musisz mieć siłę aby walczyć, aby ponownie dotknąć Słońca i zacząć się uśmiechać. Uwierz w swoją wewnętrzną Moc, otwórz się na nią. Masz tą Siłę i dobrze wiesz, że tak jest. Masz prawo czasami być nawet niegrzeczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoja wewnętrzna siła ponownie zdobyta nie może zostać zmarnowana, nie może być zdegradowana i zniszczona bo juz nigdy jej nie odzyskasz. Postaraj się odszukać dawną siebie, ale tą dawną siebie którą lubiłaś najmocniej. A jednocześnie idź z duchem Czasu, naucz się obsługiwać komputer, zacznij uczyć się języka obcego. Podążaj za nowinkami technicznymi i internetowymi. Kto powiedział, że Jesteś za stary, aby korzystać z coraz to nowszej techniki.

 

Jeśli pamiętasz jakie miałeś marzenia i plany, to zacznij je powoli realizować. Gwarantuje, że wiele planów jest nie zrealizowanych do dzisiaj a ciagle je chcesz. Zacznij dzięki wewnętrznej Mocy odkrywać Świat!

 

Zacznij Żyć a przestań wegetować. Wcale nie musisz mieć dużo pieniędzy, aby zacząć cieszyć się Życiem. Wiadomo, lepiej jakbyś miała. Jednak jeśli masz ich niewiele to też możesz zacząć dostrzegać piękno każdego Dnia. Postaraj się, aby każdy Dzień od tej pory miał sens. Postaraj się, aby każdy Dzień był wyjątkowy i ważny, radosny. Musisz dzięki swojej Mocy nadać nowy sens swojemu Życiu. Wewnętrzna siła szczególnie w obecnym 2017 Roku jest bardzo wielka. Mamy szanse obudzić w sobie tajemne siły, których istnienia nawet nie podejrzewacie.  

 

 

Z uwagi na liczne wykłady, które dla Was prowadzę Dzisiaj jestem dostępna jedynie do godz.18.00

 

Magiczna Linia 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza

Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

59 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *