18554412_447917552213374_1294543422_n

Co się liczy u Ciebie?

Pieniądze się liczą to fakt, ponieważ zapewniają Nam dach nad głową, wyżywienie, ubranie, przyjemności i wypoczynek. Pieniądze się liczą, ponieważ dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

 

Liczą się rzeczy materialne, które posiadamy, ponieważ przy ich pomocy możemy wypoczywać, pracować, jeść, podróżować itp. Liczy się Zdrowie, ponieważ bez tego nic nie cieszy i Człowiek jest sam w swojej udręce gdy jest chory. Jeśli nie mamy Zdrowia jest źle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczy się Miłość, ponieważ gdy kochamy i Jesteśmy kochani możemy zdziałać wszystko, nawet jeśli ktoś jest chory, a ma Miłość koło siebie, szybciej dochodzi do poprawy Zdrowia. Miłość jest chlebem Duszy, chlebem Naszych Serc. Jest tchnieniem Najwyższego, jest Magią samą w sobie. To właśnie Miłość pcha Nas do przodu, to właśnie ona dodaje Siły, Radości i Wiary. Jest pokarmem w ciężkich chwilach i wybuchem Oświecenia. Wszystko co materialne jest jedynie udogodnieniem danych Czasów w których się Żyje, natomiast Miłość jest czymś więcej. Uspokaja Serce, daje Nadzieje, wnosi Wiarę, daje wytchnienie.

 

Więzy Serc Naszych są bardzo zawiłe i skomplikowane. Pokręcone i niezrozumiałe, ale są czymś najważniejszym co Nas wypełnia, a przynajmniej powinno wypełniać. Miłość to nie tylko Kobieta i Mężczyzna. Miłość to TA chwila. To Twoje Dzieci, bliscy, znajomi, Przyroda i cały Świat. Miłość to ten Najwyższy co czuwa nad Nami, abyśmy nigdy nie czuli się sami. Nie ważne czy Jesteś osobą wierzącą w Pana Boga czy nie, ale On tam jest. Jest w każdym z Nas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Miłość sprawia, że potrafimy się cieszyć i smucić. Czuć wszystko to co Nas otacza. Życie składa się z chwil, które tworzą całość. To właśnie chwile są najważniejsze, to one pozostają z Nami. Wspomnienia, przeżycia. Chwile spędzone z Najbliższymi. To one nadają sens Naszemu Życiu. To one sprawiają Radość i pchają Nas do przodu. Zbierajcie chwile/wspomnienia, na starość przydadzą się….

 

Na Magicznej linii bede dostepna od godz 13.00 do 22.30 z malymi przerwami

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *