Co się liczy u Ciebie?

Co się liczy u Ciebie?

Pieniądze się liczą to fakt, ponieważ zapewniają Nam dach nad głową, wyżywienie, ubranie, przyjemności i wypoczynek. Pieniądze się liczą, ponieważ dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

 

Liczą się rzeczy materialne, które posiadamy, ponieważ przy ich pomocy możemy wypoczywać, pracować, jeść, podróżować itp. Liczy się Zdrowie, ponieważ bez tego nic nie cieszy i Człowiek jest sam w swojej udręce gdy jest chory. Jeśli nie mamy Zdrowia jest źle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczy się Miłość, ponieważ gdy kochamy i Jesteśmy kochani możemy zdziałać wszystko, nawet jeśli ktoś jest chory, a ma Miłość koło siebie, szybciej dochodzi do poprawy Zdrowia. Miłość jest chlebem Duszy, chlebem Naszych Serc. Jest tchnieniem Najwyższego, jest Magią samą w sobie. To właśnie Miłość pcha Nas do przodu, to właśnie ona dodaje Siły, Radości i Wiary. Jest pokarmem w ciężkich chwilach i wybuchem Oświecenia. Wszystko co materialne jest jedynie udogodnieniem danych Czasów w których się Żyje, natomiast Miłość jest czymś więcej. Uspokaja Serce, daje Nadzieje, wnosi Wiarę, daje wytchnienie.

 

Więzy Serc Naszych są bardzo zawiłe i skomplikowane. Pokręcone i niezrozumiałe, ale są czymś najważniejszym co Nas wypełnia, a przynajmniej powinno wypełniać. Miłość to nie tylko Kobieta i Mężczyzna. Miłość to TA chwila. To Twoje Dzieci, bliscy, znajomi, Przyroda i cały Świat. Miłość to ten Najwyższy co czuwa nad Nami, abyśmy nigdy nie czuli się sami. Nie ważne czy Jesteś osobą wierzącą w Pana Boga czy nie, ale On tam jest. Jest w każdym z Nas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Miłość sprawia, że potrafimy się cieszyć i smucić. Czuć wszystko to co Nas otacza. Życie składa się z chwil, które tworzą całość. To właśnie chwile są najważniejsze, to one pozostają z Nami. Wspomnienia, przeżycia. Chwile spędzone z Najbliższymi. To one nadają sens Naszemu Życiu. To one sprawiają Radość i pchają Nas do przodu. Zbierajcie chwile/wspomnienia, na starość przydadzą się….

 

Na Magicznej linii bede dostepna od godz 13.00 do 22.30 z malymi przerwami

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

24 comments

 1. ReplyMoni

  Dzien dobry pani☺nie dane mi rozmawiac z pania,nie ten czas☺od trzech dni nie moge sie dodzwonic,ale dalej bede probowac,mlody do tej pory nie odezwal sie nic.

 2. ReplyEla z lasu

  Dzień dobry Pani Aggusiu,
  Czytałam, a właściwie połykałam słowa, które Pani napisała. Brak mi słów. Dziękuję za ten wpis.
  Myślę, że dzisiaj na pewno uda mi się z Panią porozmawiać.. 🙂
  🙂 🙂

 3. ReplyKasia

  Pani Aggusiu to mój pierwszy wpis choć bardzo często zaglądam na Pani stronę. To co Pani napisała to jakby czytała Pani w moim sercu i umyśle:) Nie jestem już młodą osobą i mam za sobą wiele doświadczeń tych dobrych i bardzo dużo tych naprawdę złych. Ale nigdy nie straciłam wiary i nie pozwoliłam swojemu sercu i duszy kochać. Teraz już wiem że tylko miłość jest coś warta w tym życiu i oczywiście zdrowie:)
  To ona daje nam siłę kolejny raz spróbować zacząć od nowa. I wcale nie chodzi mi tylko o uczucie do mężczyzny, raczej o miłość do życia i wszystkiego co nas otacza:) życzę wszystkim aby zawsze czuli tę miłość w swoich sercach bez tego nie da się naprawdę żyć bez nie to tylko wegetacji. Kasia

 4. ReplyEla z lasu

  Podjęłam próbę dodzwonienia się do Pani, z nadzieją na rozmowę, którą wzmacniam afirmacją. 🙂 🙂

 5. ReplyMoni

  Ja tez tak jak wy☺☺☺jest sygnal i nic☺☺ale dalej dzwonie☺☺moze bedzie mi dane z pania porozmawiac i zobaczyc co pisane mi w kartach☺☺☺

 6. Replyhana

  ale dzis Pani długo z Nami 🙂
  pan Aggo ja tez chcę miłosci ! czekam na dzialenie rytuałow.., bo efekty przyjdą, prawda …? 🙂 😉 umiem sie cieszyc zyciem, docenic blask słonca i szum wiatru w młodych lisciach, ale potrzebuje dzielić to z kims bliskim.bardzo ptrzebuje

 7. ReplyIlona Wesoła

  W 100℅zgadzam się z umieszczonym wpisem przez Panią Aggusie 😌
  Pani Aggusiu tak sobie myślę, że fajnie było by gdyby zorganizowała Pani może jakieś warsztaty dla nas, motywacyjne, rozwojowe albo zmieniające nasze poglądy… czy coś takiego😌

 8. ReplyIlona Wesoła

  Pani Aggusiu jak ja uwielbiam Pani głos ☺on działa na mnie kojąco i podnosi energetycznie😘 dzięki takiej rozmowie człowiek nabiera motywacji i ochoty do działania, to tak jakby po deszczu wyszło słońce i na niebie pojawiła się piękna kolorowa tęcza, taki mily ciepły stan wywołuje Pani u mnie po każdej rozmowie 😘☀ jest Pani kochana!!!

  1. ReplyMagda

   Widzę Ilonko, że Tobie też udało się dodzwonić do Pani Aggi! Gratuluję i tez czuję ten stan 😀 pewnie długo dzisiaj nie zasnę 🙂 Różowa Energia działa 🙂

     1. Magda

      Ten dzień jeszcze się nie skończył 🙂 dostałam od Pani turbodoładowanie 🙂

     2. Ilona Wesoła

      ☺☺☺oj Madziu 😌☺☺☺ co to Pani Aggusia fajnego robi z nami 😌☺☺

 9. ReplyMagda

  ❤️❤️❤️ Pani Aggo za wielkie wsparcie, ogrom pozytywnej energii i wiele wskazówek 😃 🌺

 10. ReplyEDUSIA

  PANI AGGUNIU pięknie napisane 😉.
  Zdrowie to podstawa i miłość najbliższych ❤.
  Och jak bardzo mi Pani brakuje… Muszę koniecznie porozmawiać o dwóch ważnych sprawach… Pozdrawiam cieplutko 😙😙

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *