FullSizeRender

Agga Soyala Tv Programy na żywo

Wiem, że oczekujecie, aby ponownie zobaczyć mnie w programach „na żywo”. Już niebawem będę prowadziła dla Was programy live. Będziecie mogli je oglądać na moim blogu. W tym celu należy kliknąć w zakładkę na górze strony pt. Agga Soyala Tv.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pierwszy program będzie już w kwietniu. Zaglądajcie na bloga, aby być na bieżąco i aby nie przegapić programu live. Jeszcze nie ustaliłam jak będą wyglądały te programy. Na pewno będę poruszała w nich ciekawe tematy dotyczące Magii, miłości, zdrowia i ogólnie Życia. Chcę przekazać Wam swoją wiedzę, abyście mogli lepiej Żyć, abyście odnaleźli siebie na krętych ścieżkach Losu.

 

Zastanawiam się też nad tym, czy udzielać porad w programach live…. Porady musiałyby być najwyżej do 4 -5 min, aby każdy mógł skorzystać i aby przez cały program mogło dodzwonić się więcej osób. Na pewno na początku byłyby to jedynie porady anonimowe. Widzowie , którzy oglądali moje programy telewizyjne, wiedzą o co chodzi a dla tych, którzy nie są zorientowani, przypominam: porada anonimowa polega na tym, że Ty dzwonisz do mnie, ale nikt poza mną Ciebie nie słyszy, słychać jedynie mnie i mój przekaz z kart. Widzisz mnie i karty położone dla Ciebie w programie, ale nie słychać Cię. Ty pozostajesz całkowicie anonimowy. Jedynie ja wiem, z kim rozmawiam. Jeśli chcesz to też nie musze wymieniać Twojego imienia na głos. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz być anonimowy.

 

Ciekawa jestem czy Jesteście zainteresowani, abym udzielała porad w programach live ? Jeśli tak, to piszcie o tym na blogu lub zgłaszajcie to w rozmowach ze mną. Wszystko jest jeszcze do ustalenia. Czekam również na propozycje odnośnie tematów, które Was interesują i chcecie, aby były omówione w programie. Program będzie nadawany raz w tygodniu.

O terminie rozpoczęcia pierwszego programu i kolejnych, będzie informacja na blogu. Wiosna jest Czasem początków i min. dlatego podjęłam decyzje o programach live. Będziecie mogli oglądać mnie na komputerze, laptopie i na swoim telefonie.

 

12166782_988697041186644_639667001_n

 

 

 

 

A tymczasem zapraszam do rozmów ze mną i moimi Kartami Tarota jutro od godz. 15.00 do późnych godzin wieczornych tel. 708 888 688 i 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

81 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *