IMG_1164

” Cokolwiek możesz zrobić, albo marzysz, że możesz- zacznij to robić „

” Cokolwiek możesz zrobić,

albo marzysz, że możesz- zacznij to robić ”

Goethe

 

Pytacie mnie i moich Kart Tarota o swoje trudne sprawy, nurtujące Was pytania, ale też o swoją Przyszłość. Rozmawiacie ze mną bardzo otwarcie i szczerze. Dziękuję.

Ja nikogo nie oceniam, każdy ma swoją Historię, ale dla mnie najważniejsze jest to, aby pomóc Wam znaleźć Szczęście i Radość w Waszym Życiu.

Pytacie też, jak macie pracować nad sobą, aby przyspieszyć zmiany na które czekacie. Bardzo wielu osobom brakuje pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa. Przez rozmowy ze mną zmieniacie się i Jesteście z tych zmian bardzo zadowoleni. Ja też jestem.

 

Dzisiaj przedstawię Wam sposób w jaki należy Myśleć i postępować, aby Przyszłość Wasza była taka, jaką chcecie aby była.

 

Będziecie wizualizowali swoją Przyszłość. Mam prośbę, abyście odrzucili wszystkie ciemne barwy, lęki i strachy, ponieważ z takim podejściem niczego nie osiągniecie, a jedynie pogorszycie jeszcze swoją obecną sytuacje.

 

Twoim celem na Dzisiaj jest Twoja Przyszłość. Twój Umysł musi mieć jasno sprecyzowany Cel, aby mogło coś się zadziać.

Umysł ogólnie jest nastawiony na poszukiwanie celów. Jeśli tego mu nie przedstawisz, wymyśla sam sobie swoje cele, które nie zawsze są dla Ciebie korzystne.

Umysł wybiera zawsze najprostszą i dostępna w danej chwili dla Ciebie Drogę. Czasami możesz odnosić wrażenie, że nic nie będzie z planów, które sobie wyznaczyłeś, ale jeśli będziesz dalej te plany wizualizował to i tak, przy odrobinie cierpliwości, zostaną osiągnięte.

Musisz wyraźnie określić swój cel. Jasno i precyzyjnie z najdrobniejszymi szczegółami musisz wiedzieć czego chcesz i nie mieć przy tym żadnych wątpliwości.

 

Poniżej przedstawiam Wam zasadę, którą jeśli mądrze zastosujecie, odmieni Wasze Życie.

 

1. Dokładnie określ cel.

Twój cel musi być wyraźnie określony. Nie może być to ogólne stwierdzenie, że np chcesz schudnąć. To dla Twojego Umysłu jest za mało konkretne.

 

Jeśli Twoim celem jest schudnięcie określ z dokładnością ile chcesz ważyć. Jak będzie wyglądała praca Twojego Serca gdy będziesz biegł, gdy już osiągniesz wymarzoną wagę ciała. Wyobraź sobie i poczuj lekkość podczas biegu, wchodzenia po schodach czy jazdy na rowerze, podczas tańca itp. Poczuj tą lekkość i gibkość swojego ciała. Musisz wręcz namacalnie już to czuć, aby to mogło się zadziać.

 

Jeśli Twoim celem jest kupno nowego mieszkania, zacznij wizualizować w jakiej dzielnicy ono jest, na którym piętrze, ile ma metrów, czy pomieszczenia są słoneczne, jak wyglądają pokoje i kuchnia. Poczuj też, jak wchodzisz do tego nowego mieszkania.

 

Zobacz oczami wyobraźni Twoją nową sypialnie wraz z miękkimi obiciami na łóżku, poczuj zapach tego pokoju.

Chodzi o to, abyś czuł się w tym mieszkaniu o którym marzysz, jakbyś już tam był. Myśl o tym z entuzjazmem i wielkim optymizmem, aczkolwiek zaznaczam, że musisz mieć wewnętrzną pewność i przekonanie, że tak właśnie będzie. Musisz wyzwolić w sobie taką pewność jaką masz odnośnie tego, że Jutro wstanie Nowy Dzień.

 

Odrzuć wszelkie strachy i nagromadzone obawy! Okaż swoje zadowolenie z tego nowego mieszkania. Uśmiechnij się, poczuj się lekko i Radośnie.

Należy pamiętać o tym, że gdy precyzyjnie określisz swój cel z tymi wszystkimi szczegółami o których wspomniałam wcześniej, musisz się ich trzymać. Nie zmieniaj ich, ponieważ wtedy od początku będziesz musiał zaczynać cały proces wizualizacji. Trzymaj się tego, co ustaliłeś na samym początku. Dla ułatwienia możesz zapisać swoją wizualizacje ze szczegółami lub nagrać, aby potem móc do niej powrócić i ponownie odtworzyć w swoim Umyśle.

 

2.Musisz określać cele długo terminowe, średnioterminowe i krótkoterminowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez takiego rozmieszczenia celów pogubisz się i nie osiągniesz swojego głównego celu. Cel długoterminowy jest najważniejszy, aczkolwiek osiągniesz go przez realizację celów krótkoterminowych i średnioterminowych.

 

Cele krótkoterminowe to takie Dnia codziennego np. robienie listy zakupów. To są cele codzienne, wykonywane z Dnia na Dzień.

 

Cele średnioterminowe, są to sprawy, które realizują się w ciągu kilku Tygodni czy Miesięcy. Każdy z tych celów zbliża Cię do osiągnięcie celu długoterminowego, czyli głównego. Te Małe cele nadają sens Twojemu Życiu, ale jeśli nie będziesz miał celu na dłuższy termin możesz ten sens Życia stracić, możesz się pogubić i utknąć w chaosie.

Natomiast jeśli będziesz miał jedynie cel długoterminowy, też możesz go nie osiągnąć, ponieważ nie wykonasz pierwszego kroku do jego realizacji. Zacznij wizualizować cele na dany Dzień, Miesiąc i kolejne Lata. Trzymaj się tego co ustaliłeś i bądź przekonany o tym, że to osiągniesz.

 

Los niekiedy daje drugą Szansę, jeśli za pierwszym razem Ci się nie uda.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 16.00 do 23.00 tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *