komentarz

Coś o Was

Bardzo dziękuję Wam, za wszystkie komentarze.

 

Dzisiaj zamieściłam jeden z nich, ponieważ urzekł mnie i  to bardzo. Nie chodzi o to, abyście mi słodzili, ale o to, że Jesteście szczerzy. Czytając ten komentarz uświadomiłam sobie po raz kolejny, że kocham to co robię.

 

Jestem z Was bardzo dumna, że tak doskonale potraficie dogadać się z moimi Kartami Tarota. Mnie natomiast nazywacie bardzo różnie: Jestem balsamem dla Duszy, lekiem, lekarzem zbolałego Życia i wiele innych określeń już słyszałam 😉 teraz zabrzmię bardzo nieskromnie, ale niekiedy trzeba.

 

Mam w sobie coś takiego (i też mi o tym mówiliście i mówicie nadal), że jeśli ze mną ktoś porozmawia chociaż raz, to prędzej czy później i tak do mnie powróci. Tak mam.

Moja Prababcia też od zawsze mi powtarzała, że mam to „coś”, co pozwala innym cieszyć się po rozmowach ze mną.

 

Bardzo Wam dziękuję, że Jesteście. Ja nikogo nie oceniam. Każdy z Was jest dla mnie bardzo ważny i wyjątkowy. Każda Wasza Historia jest inna i wchodząc w Wasze Życie jestem zawsze w pełni skupiona i Radosna. Nie musicie zadawać mi pytań, abyście mogli otrzymać konkretną i prawdziwą odpowiedź.

 

Niektóre osoby podczas porady zaczynają płakać, aczkolwiek jestem zdania, że należy przekazywać prawdę, nawet tą, która boli. Dla mnie liczy się efekt końcowy. Jeśli nawet płaczecie podczas rozmowy ze mną, a rezultat podjętych przez Was działań w Waszej Przyszłości okazuje się dobry dla Was, to warto przejść przez cięższy Czas.

 

W ogóle działo się i nadal dzieję się coś niesamowitego! Po raz pierwszy zauważyłam to w moich programach telewizyjnych w Kosmica Tv gdzieś w okolicach 2009 Roku.

 

Otóż, zaczęliście się wzajemnie pozdrawiać w moich programach na żywo w Tv. Nie wiem, kto pierwszy z Was zaczął, ale tak się stało. Może to był pomysł kogoś z Was pod moim wpływem czy zainspirowaliście się mną, ponieważ pozdrawiałam Was wymieniając Wasze imiona. Nie ważne. Ważne jest to, że się zakolegowaliście.

 

Mimo, iż dwa Lata nie prowadziłam programów telewizyjnych, nadal się tworzą prywatne relacje między Wami. Znacie się jedynie z mojego bloga! Zanim się usłyszycie, zanim wymienicie się numerami telefonów, już się lubicie. To jest coś fantastycznego! Jestem jedyną osobą działającą w ezoteryce, której zaprzyjaźnianie Was się udało. Mam najlepszych Fanów jakich mogłam sobie wyobrazić!!!

 

Przez poznanie mnie, poznaliście się Wy sami. Spotkanie mnie na Waszej Drodze Życia było/jest w pewnym sensie takim przystankiem od którego rozpoczynacie nowy Etap Waszego Życia.

 

Ja być może jestem w Waszym Życiu jedynie na chwilę. Jestem łącznikiem miedzy Tobą a osobą, którą poznałaś lub dopiero masz poznać przez mojego bloga. To poznanie ma w jakiś sposób Ci pomóc, ma coś Dobrego wnieść w Twój ponury Los.

 

Zobaczcie, zawsze Wam powtarzam, że wszystko jest „po coś”. Przemyślcie to, a wtedy układanka będzie prawie ułożona.

 

Przypominam, że już z Soboty 11.03 na Niedzielę 12.03 spotykamy się w Moc Magii na TVN 7 i TVN. Będę dla Was prowadziła program nocny na żywo!

 

Na Magiczną Linię zapraszam w godzinach wieczornych. tel 708 788 222 i 708 888 688

 

Pozdrawiam ciepło

 Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *