DSC_8686

Bądź jak syrena a zobaczysz co się stanie ;)

Bądź jak syrena a zobaczysz co się stanie 😉

Na środę Tarot pokazał Kartę Królowa Kielichów. Tego dnia Krzysztof Kolumb , żeglując w pobliżu Republiki Dominikany 1w 1493 roku zauważył w wodzie trzy syreny. Uważał, że były piękniejsze niż je opisywano. Dzisiaj już wiemy, że w rzeczywistości widział manaty, które są morskimi ssakami o pięknych oczach.

Legendy o syrenach przetrwały do dzisiaj. Według niektórych opowieści syreny potrafią przyjąć ludzką postać i poślubić mężczyznę. Są to kobiety bardzo zmysłowe, nieuchwytne, bardzo kobiece i miłe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Królowa Kielichów jest jak syrena.Piękna zmysłowa i przepełniona wielką empatią. Bądż dzisiaj jak ona. Postaraj się emanować ciepłem, kobiecością i optymizmem. Przez swoje zmienione podejście masz szansę na coś pięknego i wzniosłego tego dnia. Wszystkie sprawy, które masz do załatwienia powinny pójść znacznie lepiej a osoby wytrwałe mają szansę na romantyczne wyznania lub spotkanie.

 

Jeśli nie wiesz jak zmienić się w syrenę, jeśli nie masz pewności co powinnaś pod tym kątem zrobić, zapytaj. Jest Nowy Rok a z nim nowe szanse i nowe okoliczności. Wszystko się zmienia więc i zmień się Ty! Razem z moimi magicznymi Kartami odkryjemy Ciebie na nowo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 małą przerwą na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

7 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *