DSCN7402

Bądź twarda, bądź zimna i taka nieprawdziwa

Bądź twarda, bądź zimna i taka nieprawdziwa

Zwariowany i brzydki jest ten Świat gdzie ludzie tylko gonią za mamoną a nie widzą swoich wad. Byle więcej byle szybciej byle tylko dla siebie. Obiecują dużo aby osiągnąć swoje cele a w efekcie chcą Cie jedynie wykorzystać a wcześniej nazywali Cię swoim przyjacielem. Bardzo sprytnie i tak po cichu wkradają się w Twoje serce, a gdy już osiągną to co chcą oddalają się po kryjomu i sama znam takich osób wiele. Są jak kameleony upaprane swoim własnym knuciem , wyrachowaniem i całkowitym Serca zepsuciem. Same przed sobą udają i mocno w to wierzą, że są dobre, że pomagają a tak na prawdę same przed sobą za nic się nie przyznają, że są fałszywe. Ich piękny uśmiech i miła aparycja , czasem nawet wyższa w Życiu pozycja nie usprawiedliwia ich raniących działań, tego, że obiecują, mamią a w efekcie Cię wykorzystują.

 

 

Musisz być twarda, zimna i wyrachowana jeśli chcesz, aby nie powiększyła się rozczarowania rana. Nie dawaj się zwodzić nie wierz nikomu, Ci co Cię kochają są jedynie przy Twoim Domu. Wszyscy inni to mamony pracze goniący za wymyślonym sukcesem, który pozwoli im Żyć inaczej.

 

 

Bądź twarda, bądź zimna i taka nieprawdziwa, aby nikt się nie kapnął, że w swoim Sercu pokłady dobroci ukrywasz. Bądź sprytna i uśmiechnięta, a nawet lekko obojętna aby nikt Cię nie zranił i to dobrze zapamiętaj. Nie otwieraj Serca i siebie samej, bo potem będziesz cierpiała jeszcze więcej i coraz dalej. Bądź jak drzewo postawione na skale dumna i wzniosła, chociaż wichury potargały gałęzie, idź przez Życie śmiało, a na pewno ludzi prawdziwych przy Tobie przybędzie. Taki jest ten Świat brudny, niszczycielski bez Serca i bardzo trudny….

 

Jednak Świat pięknym jest i chociaż cierpisz dostrzeż to. Bądź dobra dla innych bo Dobro leczy, wzmacnia i nikt temu nie zaprzeczy. Poznawaj ludzi, bo być może trafisz na osobę, która Wiarę i ufność na nowo w Tobie rozbudzi. Wyjdziesz wtedy  spod maski gry i udawania, a Twoje Serce się uciszy z samej radości szczerości dawania….Niech jedna kropla rozczarowania nie zatruje Twojego Dobra innym dawania. Bądź dobra … 

 

 

Na Magicznej linii będę dla Was dostępna 

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

 

 

 

 

 

Tags: No tags

62 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *