IMG_4923

Bardzo silny Nów Księżyca i mocna data

Bardzo silny Nów Księżyca i mocna data

No i mamy bardzo silny Nów Księżyca w Znaku Bliźniąt. Będziemy trochę niepewni tego czego chcemy. Zwrócimy uwagę na rozmowy na każdej płaszczyźnie Życia. Przyjrzymy się innym jak mówią do Nas. Co chcą Nam przekazać i czy aby to co Nam przekazują dobrze jest przez Nas zrozumiane. Będziemy też zwracać szczególną uwagę na to co My sami mówimy. Będziemy ostrożniej wypowiadać słowa i ważyć każde zdanie. Mogą przy tym występować poddenerwowania. Informacje które bedą do Nas docierać powinny być przez Nas dokładnie zweryfikowane. Nie należy się denerwować i działać pochopnie pod wpływem wiadomości, które możemy otrzymać. 

 

Natomiast wszystkie nowe informacje, rozmowy beda bardzo korzystne. Będą jakby łutem szczęścia, który należy wykorzystać. Podczas Nowiu Księżyca warto rozpoczynać nowe sprawy. Można zaciągać kredyty, podjąć nowa prace , podpisać umowy, zawierać nowe znajomości. Jest to dobry czas, aby zacząć coś nowego ogólnie. Będziemy chcieli być energiczni, ale należy być przy tym nieco powolnym. Nie należy się spieszyć ani działać pochopnie. Jest to bardzo dobry czas dla Znaku Bliźniąt, które w każdej sytuacji potrafią sobie poradzić. Przy Nowiu Księżyca warto rozpocząć dietę oczyszczającą oraz zadbać o włosy i paznokcie.

Zwróćcie uwagę na specjalną datę tego Nowiu! Ponownie mamy do czynienia z wielokrotnością liczby 4! Jak dodacie całą datę też mamy cztery! Ponownie będziemy testowani, Nasze zachowania, emocje, podejście do wielu spraw.

Co to wszystko oznacza?

Otóż energie Wszechświata będą jakby „testowały” Naszą życzliwość dla drugiego człowieka, wrażliwość, ale też Naszą cierpliwość. Jeśli postaracie się, otrzymacie w zamian w bardzo niedługim Czasie szansę na satysfakcjonujące życie uczuciowe ogólnie oraz w związku. Docenieni zostaniecie jako przyjaciele , ale też dobrych przyjaciół poznacie. Wzmocniona wibracja liczby dwa zachęca do współpracy. Jednak należy uważać na zbyt szybką ocenę sytuacji.

Jeśli chcecie rozpocząć jakiś nowy etap w swoim Życiu a nie wiecie jak to zrobić, to śmiało pytajcie. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie nurtujących Cię problemów. Można zapytać co ten Nów Księżyca wniesie do Waszego Życia.  Podczas Nowiu Księżyca moje Karty Tarota są bardziej otwarte oraz jeszcze doskonalej łączą się z Życiem danej osoby, która przychodzi po poradę.

Mam bardzo piękne, nowe i energetyczne Karty z którymi wspaniale mi sie współpracuje. Z tego co się orientuję jako jedyna osoba w Polsce :p

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do poznych godzin wieczornych z przerwa na kawe.

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *