37217719_196881184326857_2278638501677236224_n

Bardzo specjalny obraz Energia Księżyca

Bardzo specjalny obraz Energia Księżyca

 

Z rozmów z Wami wynika, że bardzo lubicie Księżyc i nic w tym dziwnego, ponieważ Księżyc od dawien dawna ma wpływ na Nasze Życie. Jego fazy, energia są doskonałymi podpowiedziami. Mają ogromne znaczenie na Nasze samopoczucie, nastroje, zdrowie, korzystne lub nie załatwianie przeróżnych spraw. Żyjąc zgodnie z Fazami Księżyca możemy poprawić swoją egzystencję. Szczególnie wielką Moc ma Księżyc w Pełni.

 

Oczywiście Pełnia nie jest cały czas, więc poprosiłam znajomą artystkę malarkę, aby specjalnie dla Was namalowała Pełnię Księżyca. I tak oto powstał piękny obraz, który jest namalowany według moich wskazówek. Każdy obraz jest osobiście naenergetyzowany przeze mnie.

Do każdego jest dołączone indywidualne zaklęcie, które należy wypowiedzieć przed umieszczeniem obrazu w wyznaczonym przez Was miejscu. Zaklęcie aktywuje energię zawartą w obrazie, aby dana osoba, domownicy czy pracownicy mogli cieszyć się niesamowitymi wibracjami oraz bardzo specjalnymi energiami. Każdy obraz jest jedyny w soim rodzaju. Nie ma dwóch identycznych. Ilość jest ograniczona. Można go umieścić w sypialni, aby poprawić  jakość Snu. Można powiesić w pokoju dziennym lub w gabinecie w pracy, na korytarzu itp. Twoja osobista Pełnia Księżyca!

 

Więcej na temat obrazu Energia Księżyca przeczytacie w Naszym sklepie tutaj https://sarahmagic.com/produkt/energia-ksiezyca/

Właściwości obrazu:
*wzmacnia wewnętrzne siły
*poprawia samopoczucie
*odpręża
*relaksuje
*wzmacnia siły witalne
*wprowadza harmonię do domu, gabinetu w którym jest umieszczony
*przyciąga sukces
*potęguje energię seksualną
*Runa Fehu ma moc szczęścia, bogactwa, siły wewnętrznej
Stylowy obraz akrylowy przedstawiajacy Księżyc w Pełni wykonany na zagruntowanym płótnie bawełnianym w rozmiarze 40 cm /50 cm
Na Magicznej linii będę dostępna od godz 18.00 do 21.00
tel 708 788 222 i 708 888 688
Pozdrawiam ciepło
Wasza Agga Soyala
Tags: No tags

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *