IMG_8711

Biała Szałwia Potężna Moc

Biała Szałwia Potężna Moc

Uwielbiam białą szałwię. Jej działanie jest niespotykanie magiczne i skuteczne. Zapach ma bardzo wyjątkowy, jedni go lubią, inni nie. Mi się bardzo podoba. Na rynku, w internecie, jest dostępna bardzo duża ilość białej szałwii. Są różne gatunki oraz różne źródła jej pochodzenia, co jest bardzo ważne, ponieważ jest wiele podróbek i oszustów, którzy nawet nie mają pojęcia co sprzedają. Zanim kupicie dla siebie białą szałwię wyczytajcie wszystko co możliwe o danym sprzedawcy. Postarajcie się podpytać sprzedawcę o pochodzenie tej szałwii.

 

 

Ja kupuję to magiczne zioło w jednym zaufanym sklepie w Berlinie. Szałwia ta, pochodzi od Indian północnoamerykańskich. A jak wiecie, Indian uwielbiam i bardzo szanuję. Soyala pochodzi z Indiańskiego jezyka Indian Hoopi i znaczy czas na wiatr, czas na zmiany. Właśnie z tą szałwią od Indian, mam najlepsze połączenie energetyczne. Szałwia jest znana i stosowana od wieków. To fantastyczne zioło odkryli Indianie. Do dzisiaj stosują je do odpędzania złych mocy, oczyszczania, uzdrawiania Ciała, Ducha i Umysłu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Ziołach Mocy Szałwii Białej, tradycyjnych zapachach Indian północnoamerykańskich, chodzi o SIŁĘ WEWNĘTRZNEJ POSTAWY. Ceremonia palenia szałwii popiera doświadczenie bycia z Naturą, uważność i szacunek. Kontakt i komunikacja są podstawą racjonalnego obchodzenia się z wszystkim To, co jest. Redukcje z aromatycznymi roślinami mają pierwszorzędne znaczenie dla kontaktu z Boskimi Energiami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palenie białej szałwii można wykonać w skorupie (w piasku wypełnionym piaskiem) pokruszonym na węglu drzewnym lub bezpośrednio podpalić bukiet.  Oświetlony dym jak Mędrzec lśni mocnym, świeżym magicznym zapachem.  Przy paleniu białej szałwii koniecznie należy być w atmosferze koncentracji i jasności. Wtedy będzie najlepiej oczyszczała i neutralizowała każde miejsce dla harmonijnej, potężnej pracy. Biała szałwia ziołowa opiana. Ta potężna roślina z Północnoamerykańskiego Zachodniego Wybrzeża oznacza mądrość i siłę w Ducha, pomaga powstrzymać stagnację od emocji i pragnienia namiętności, powoduje większą ochotę na seks, oczyszcza, uzdrawia, wprowadza harmonię i rozjaśnia Umysł. Dym białej szałwii otwiera na Indiańskie zrozumienie przyjaźni i uzdrowienia i jest silnie związany z Indianami. Właśnie taką białą szałwie stosuję i polecam. Inne też mogą być, ale ta jest najlepsza.  Jak się oczyszczać białą szałwią napiszę w kolejnych postach

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

22 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *