Biała Szałwia Potężna Moc

Biała Szałwia Potężna Moc

Biała Szałwia Potężna Moc

Uwielbiam białą szałwię. Jej działanie jest niespotykanie magiczne i skuteczne. Zapach ma bardzo wyjątkowy, jedni go lubią, inni nie. Mi się bardzo podoba. Na rynku, w internecie, jest dostępna bardzo duża ilość białej szałwii. Są różne gatunki oraz różne źródła jej pochodzenia, co jest bardzo ważne, ponieważ jest wiele podróbek i oszustów, którzy nawet nie mają pojęcia co sprzedają. Zanim kupicie dla siebie białą szałwię wyczytajcie wszystko co możliwe o danym sprzedawcy. Postarajcie się podpytać sprzedawcę o pochodzenie tej szałwii.

 

 

Ja kupuję to magiczne zioło w jednym zaufanym sklepie w Berlinie. Szałwia ta, pochodzi od Indian północnoamerykańskich. A jak wiecie, Indian uwielbiam i bardzo szanuję. Soyala pochodzi z Indiańskiego jezyka Indian Hoopi i znaczy czas na wiatr, czas na zmiany. Właśnie z tą szałwią od Indian, mam najlepsze połączenie energetyczne. Szałwia jest znana i stosowana od wieków. To fantastyczne zioło odkryli Indianie. Do dzisiaj stosują je do odpędzania złych mocy, oczyszczania, uzdrawiania Ciała, Ducha i Umysłu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Ziołach Mocy Szałwii Białej, tradycyjnych zapachach Indian północnoamerykańskich, chodzi o SIŁĘ WEWNĘTRZNEJ POSTAWY. Ceremonia palenia szałwii popiera doświadczenie bycia z Naturą, uważność i szacunek. Kontakt i komunikacja są podstawą racjonalnego obchodzenia się z wszystkim To, co jest. Redukcje z aromatycznymi roślinami mają pierwszorzędne znaczenie dla kontaktu z Boskimi Energiami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palenie białej szałwii można wykonać w skorupie (w piasku wypełnionym piaskiem) pokruszonym na węglu drzewnym lub bezpośrednio podpalić bukiet.  Oświetlony dym jak Mędrzec lśni mocnym, świeżym magicznym zapachem.  Przy paleniu białej szałwii koniecznie należy być w atmosferze koncentracji i jasności. Wtedy będzie najlepiej oczyszczała i neutralizowała każde miejsce dla harmonijnej, potężnej pracy. Biała szałwia ziołowa opiana. Ta potężna roślina z Północnoamerykańskiego Zachodniego Wybrzeża oznacza mądrość i siłę w Ducha, pomaga powstrzymać stagnację od emocji i pragnienia namiętności, powoduje większą ochotę na seks, oczyszcza, uzdrawia, wprowadza harmonię i rozjaśnia Umysł. Dym białej szałwii otwiera na Indiańskie zrozumienie przyjaźni i uzdrowienia i jest silnie związany z Indianami. Właśnie taką białą szałwie stosuję i polecam. Inne też mogą być, ale ta jest najlepsza.  Jak się oczyszczać białą szałwią napiszę w kolejnych postach

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

22 comments

 1. ReplyWeronika od podusi :***

  Z rok temu oczyszczalam się właśnie tak jak pani radziła w wannie z solą i liśćmi laurowymi później by zdjąć ze mnie wszystkie blokady które nosiłam pani Aggusia odprawiła dla mnie rytuał oczyszczający który otworzył mnie na świat i życie dzięki pani zmieniłam swoje życie i jestem na dobrej drodze by przestać o tym marzyć a być szczęśliwa dziękuję Pani ma pani miejsce w moim sercu buziaki pozdrawiam :**** <3

 2. ReplyMigotka6

  Pani Agguniu Kochana,
  Tyle lat z Panią rozmawiam i tyle rzeczy się sprawdziło, za każdym razem jak coś się sprawdza to dzwonię do Pani pełna euforii żeby się pochwalić jak trafne są Pani wróżby 🙂 W tym roku sprawdziło się tyle spraw 🙂 w ostatnich miesiącach sprawdza się wszystko co do dnia 🙂 Pani Agguniu jest Pani Najlepsza i polecam Wszystkim Pani Wróżby 🙂 Jest Pani ,,marką” samą w sobie i nie mam wątpliwości że jest Pani Wyjątkowa.
  Ale jednego się nauczyłam przez te wszystkie lata korzystania z Pani wróżb, że należy umieć do nich podchodzić, nie nerwowo, cierpliwie i nie analizować zbyt wiele, po prostu dać Losowi szansę na to żeby to wszystko co Pani widzi miało szansę się sprawdzić.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie 🙂

  1. ReplyNowa

   ja też na nic nie czekam, przyjmuję to co Pani Agga mówi ale nie rozpamiętuję i przypominam sobie, że przecież już o tym wiedziałam…

 3. ReplyMonia

  Dzien dobry pani Aggo☺wroce jeszcze do oczyszczania sie z jednej metod,to dziala?mam urlop i na spokojnie moge wszystko zrobic,wybralam metode nacierania sie sola?bylo tak jak pani mowi,kolor niebieski widzialam a potem czysta siebie po slukiwaniu,czulam sie taka lekka inna bez ciezaru wszystkich problemow?polecam wszystkim to robic jak pani Agga mowi??dziekuje za wszystko.

 4. ReplyNowa

  Pani Aggo serdecznie dziękuję za rozmowę, bardzo cenne wskazówki, dużo spraw się rozjaśniło, potwierdziła Pani moje przypuszczenia, mimo iż nic nie sugerowałam, bardzo cenna rozmowa, jeszcze raz dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *