bez nazwy

Bo Tarotem trzeba się zajmować.

Bo Tarotem trzeba się zajmować.

Od zawsze mówicie, że moje wróżby, przepowiednie oraz rozmowy ze mną są zadziwiające. Dziękuję. Tak, wiem, że nikt nie czyta w ten sposób Kart Tarota jak ja. Jak wielokrotnie mówiłam w swoich programach telewizyjnych oraz w licznych wywiadach, ja nie uczyłam się Kart Tarota z książek ani w żadnej szkole. Ja z nimi jakby urosłam, ponieważ towarzyszyły mi od zawsze przez moją Prababcię i były dla mnie czymś zupełnie naturalnym aczkolwiek bardzo tajemniczym. Przyglądałam się wielokrotnie jak Prababcia stawia Karty oraz jak się nimi zajmuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo Tarotem trzeba się zajmować. Ogólnie mówiąc z każdą z tali Kart Tarota mam inną, specjalną relację. Staramy się być w zgodzie. Tak, Karty te, potrafią być bardzo złośliwe aczkolwiek dzieje się tak przeważnie w początkowej fazie poznawania się. To trochę tak jak w relacjach z ludźmi. Nie tylko w początkowej fazie tzn. gdy ktoś dopiero zaczyna uczyć się znaczeń Kart, ale przy każdej nowej tali, nawet identycznej, która już była używana też tak się dzieję.

 

Mam wiele takich samych tali Kart, ale za każdym razem gdy kupuję nową i biorę ją do ręki, na początku jest obca i chłodna. Jest jak zwykłe kartki z obrazkami. Gdy luźno przejrzę losowo rozdzielając Karty obrazy, które się pojawiają zawsze dają znać o tym jak będzie wyglądała moja współpraca z tą talią. To jest bardzo dziwne, ale tak jest. Potem trzymam je chwilę w dłoniach, jakby głaszczę i oswajam się z nimi. W ten sposób naładowuję je powoli swoimi energiami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaczynam powoli tasować. Czasami są niespokojne, wszystko zależy od konkretnej talii a czasami od razu pasują do ręki. Układają się lekko w dłoni. Oczywiście oswajanie się oraz poznawanie się z daną talią Kart Tarota nie ma końca i tu znowu podobnie jak z ludźmi: tak naprawdę nikt i nikogo nie znamy do końca. O Karty tarota trzeba dbać i szanować je. Podchodzić do nich z powagą, aczkolwiek to nie od Kart Tarota zależy sprawdzalność przepowiedni, ale od osoby stawiającej karty i od przychodzącej po poradę.

 

Nieużywane Karty Tarota muszą być poukładane według kolejności zaczynając od Głupca a kończąc na Królu Denarów. Karty Tarota jeśli są niepoukładane wnoszą bałagan do Życia osoby, której te Karty są. Gdy już są ułożone i oczyszczone, należy zawinąć je w jedwab, len, skórę lub jakiś inny najlepiej naturalny materiał. Znacie moją kultową już saszetkę na Karty, którą sama uszyłam z  futra barana.

 

I tak zapakowane należy odłożyć w jakieś tajemne miejsce. Jest jeszcze wiele innych zaleceń, ale to może opowiem innym razem.

Na dole przedstawiam Wam wybrane losowo, Wasze wpisy z bloga z lat poprzednich i teraźniejsze odnośnie mojej trafności, którą potwierdzacie. Dziękuję ? ? ? ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

33 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *