Bo Tarotem trzeba się zajmować.

Bo Tarotem trzeba się zajmować.

Bo Tarotem trzeba się zajmować.

Od zawsze mówicie, że moje wróżby, przepowiednie oraz rozmowy ze mną są zadziwiające. Dziękuję. Tak, wiem, że nikt nie czyta w ten sposób Kart Tarota jak ja. Jak wielokrotnie mówiłam w swoich programach telewizyjnych oraz w licznych wywiadach, ja nie uczyłam się Kart Tarota z książek ani w żadnej szkole. Ja z nimi jakby urosłam, ponieważ towarzyszyły mi od zawsze przez moją Prababcię i były dla mnie czymś zupełnie naturalnym aczkolwiek bardzo tajemniczym. Przyglądałam się wielokrotnie jak Prababcia stawia Karty oraz jak się nimi zajmuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo Tarotem trzeba się zajmować. Ogólnie mówiąc z każdą z tali Kart Tarota mam inną, specjalną relację. Staramy się być w zgodzie. Tak, Karty te, potrafią być bardzo złośliwe aczkolwiek dzieje się tak przeważnie w początkowej fazie poznawania się. To trochę tak jak w relacjach z ludźmi. Nie tylko w początkowej fazie tzn. gdy ktoś dopiero zaczyna uczyć się znaczeń Kart, ale przy każdej nowej tali, nawet identycznej, która już była używana też tak się dzieję.

 

Mam wiele takich samych tali Kart, ale za każdym razem gdy kupuję nową i biorę ją do ręki, na początku jest obca i chłodna. Jest jak zwykłe kartki z obrazkami. Gdy luźno przejrzę losowo rozdzielając Karty obrazy, które się pojawiają zawsze dają znać o tym jak będzie wyglądała moja współpraca z tą talią. To jest bardzo dziwne, ale tak jest. Potem trzymam je chwilę w dłoniach, jakby głaszczę i oswajam się z nimi. W ten sposób naładowuję je powoli swoimi energiami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaczynam powoli tasować. Czasami są niespokojne, wszystko zależy od konkretnej talii a czasami od razu pasują do ręki. Układają się lekko w dłoni. Oczywiście oswajanie się oraz poznawanie się z daną talią Kart Tarota nie ma końca i tu znowu podobnie jak z ludźmi: tak naprawdę nikt i nikogo nie znamy do końca. O Karty tarota trzeba dbać i szanować je. Podchodzić do nich z powagą, aczkolwiek to nie od Kart Tarota zależy sprawdzalność przepowiedni, ale od osoby stawiającej karty i od przychodzącej po poradę.

 

Nieużywane Karty Tarota muszą być poukładane według kolejności zaczynając od Głupca a kończąc na Królu Denarów. Karty Tarota jeśli są niepoukładane wnoszą bałagan do Życia osoby, której te Karty są. Gdy już są ułożone i oczyszczone, należy zawinąć je w jedwab, len, skórę lub jakiś inny najlepiej naturalny materiał. Znacie moją kultową już saszetkę na Karty, którą sama uszyłam z  futra barana.

 

I tak zapakowane należy odłożyć w jakieś tajemne miejsce. Jest jeszcze wiele innych zaleceń, ale to może opowiem innym razem.

Na dole przedstawiam Wam wybrane losowo, Wasze wpisy z bloga z lat poprzednich i teraźniejsze odnośnie mojej trafności, którą potwierdzacie. Dziękuję 😘 😘 😘 😘

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

33 comments

 1. ReplyJaMysia

  Pani Aggusiu, Tarot i Pani, to jedność. Widać odwzajemnioną, obopólną miłość. To jak “położona” 8.
  Mogłabym godzinami patrzeć, jak Pani Karty rozkłada i czyta co do Pani “mówią”.
  Jednocześnie, odnoszę wrażenie, że nie wolno mi wpatrywać się w Panią, bo to są bardzo intymne chwile. Jakbym intruzem była.
  W swoich programach w Kosmica, widać było, jak Pani jest w każdą wróżbę zaangażowana. Jak skupia się tylko na Kartach i wróżbie, jak”wchodzi” do Ich wnętrza.
  To są przeżycia, których nigdy się nie zapomni, które mam cały czas w sobie 😄
  Z całego serca dziękuję Pani Aggusiu za te niesamowicie szybko umykające chwile 💖 💖 💖 💖

 2. ReplyA.....od Bogusława

  Ponieważ jesteśmy w temacie sprawdzalności, ponownie dodam od siebie..
  W ostatniej rozmowie telefonicznej Pani Aggusia dokładnie opisywała mi moją rozmowę kwalifikacyjną, duża sala konferencyjna, w komisji kobiety, dużo kandydatów.
  No i zatrzymanie… tak też się stało, ale już wiem… co będzie dalej..więc czekamy Pani Aggusiu 😉
  Buziaki!

 3. ReplyAga 🍀

  Kolejna sprawdzalność!!!
  Karty wyrzuciły “same” w innym pytaniu sprawę sadową, dzisiaj się okazało ze jest jutro o 9,00 nie mam jak na nią się wstawić… jak to Pani powiedziała “nie wiem jaką macie najbliższą sprawę ale on uważa że ją wygra”, zdziwiłam się bo myślałam że chodzi zupełnie o co innego…
  Czy będzie Pani dzisiaj???

 4. ReplyAgnieszka

  Jak ja uwielbiam wracać do pani wpisów …tych starych i świeżych.Są zawsze dobre,nakierowują…jak opinie o pani.Mimo,że stagnacja w życiu,dzieki nim mam dobre przeczucia,pozytywne nastawienie,ogromną nadzieję,że te dobre rzeczy które pani rozdaje będą również moim udziałem.Do usłyszenia.Dziekuję i pozdrawiam…

 5. ReplyPedro

  Chciałem się przyłączyć do tematu. W magicznym zeszycie był wpis, że 8 lutego będzie sukces finasowy. Dokładnie 8 lutego wysłałem kosztorysy za prace za ostatnie kilka miesięcy. Dzisiaj się zorientowałem jak precyzyjne są Pani Agguni przepowiednie. Zeszyt dostałem we wrześniu 2017. Dziękuję

 6. ReplyAga 🍀

  Powiedziała Pani…że kobieta ukrywa prawdę i boi się, że to wyjdzie i wyszło, z naszej strony całkowite odcięcie tego tematu. Powiedziała Pani o tym miesiąc temu, o tych oszustwach.

   1. ReplyAga 🍀

    To prawda dlatego jak coś mnie niepokoi albo wzbudza moje wątpliwości próbuję “wtargnąć na linię” 🙂
    Po czym nawet nie myślę “nie kreuję” ale jest mi błogo po takiej rozmowie, osiągam spokój wewnętrzny. Teraz wszystko się ładnie po kolei realizuje 🍀

 7. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌸🌸

  Ach takie piękne wpisy i nich si u mnie końcu też coś dobrego zadzije😌
  Pozdrawiam ciepło Pani Aggusiu😌😇😇

 8. ReplyMonka

  I u mnie i u mnie niech też się zadzieje😍😘😘😍buziaczki dla wszystkich 😍😘😘😘😍😍😘😇😘😇😘😇😗😗😘😘😍😍😘😍😘😘😘😘😘😘😗😗😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

   1. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌸🌸

    😃😄😃😄Monka zadzieję się 😃😄😃😄😃😄 życzę Tobie i wszystkim korzystających z porad Pani Aggusi spełnienia we wszystkich sferach!!!😃😄
    🍀🍀🍀🍀🌷🌷🌷🌷
    🍀🍀🍀🍀🌸🌸🌸🌸
    🍀🍀🍀🍀🌼🌼🌼🌼
    🍀🍀🍀🍀❤❤❤❤

 9. ReplyRenata

  Bardzo dziękuję za moją wersję mailową wróżby i nie ma problemu jeśli chodzi o opóźnienie, dała mi Pani nadzieję i czytając powyższe wpisy pomyślałam, że może wreszcie i u mnie sprawdzi się coś pozytywnego, oczywiście jeśli tak się stanie, napiszę, pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *