oskola

Brzoza Cudowne Drzewo

Brzoza Cudowne Drzewo 

 

(Betula pendula) nazywana też Bereza, Beth, Pani Lasów.

Koresponduje z Planetą Wenus i z Żywiołem Wody. Ma niesamowite Moce ochronne i oczyszczające. Przyciąga uczucie i uczuciem jest sama w sobie. Gałązki Brzozy odpędzają złe Moce od ludzi i zwierząt. Drzewo Brzozy można opleść czerwonym materiałem aby zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo.

 

Jeśli nie macie w posiadaniu całego Drzewa zróbcie to ze zwykłymi gałązkami ustawionymi w wazonie. Dawniej wyplatano kołyski dla małych dzieci aby zapewnić im bezpieczeństwo i spokój. Obecnie możecie nosić przy sobie gałązkę Brzozy lub kilka liści aby odpędzać złorzeczenia, obgadywania oraz aby uchronić się przed złym okiem.

 

Brzoza jest też Cudownym lekarstwem. Sok z tego Drzewa zapobiega nowotworom, anemii. Regularne picie soku uzupełnia mikroelementy w Naszym organizmie, zaopatruje Nas w vit.C. Przez posmarowanie sokiem czy też papką z liści Brzozy ran, wyprysków, skóra się regeneruje a rany zabliźniają.

Warto też stosować okłady w stanach reumatycznych. Płukanka z soku przeciwdziała wypadaniu włosów, przyspiesza ich szybszy porost i sprawia, że będą puszyste i błyszczące. Regularne spożywanie soku wspomaga odchudzanie a także dodaje wigoru. Polecany jest palaczom ponieważ oczyszcza płuca z toksyn. Skorzystajcie z Darów Matki Natury. Nie zawsze lekarstwa z apteki są korzystne i należy ostrożnie je stosować. Natura jest w zasięgu ręki i nie ma efektów ubocznych. Szkoda, że jest zapomniana.

 

 Dzisiaj na Magicznej Linii nie będę dostępna w godzinach wieczornych. tel. 708 788 222 i 708 888 688. Jestem dostępna jedynie do godz. 17.00

Pozdrawiam chłodno! Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

33 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *