IMG_1106

Być Kobietą wcale nie jest takie proste

Być Kobietą wcale nie jest takie proste

 Trzeba mieć wbrew pozorom dużo Siły, aby radzić sobie ze wszystkim. Trzeba mieć ogromne pokłady cierpliwości a jeszcze większe Miłości do siebie i do innych. Bycie Kobietą wcale nie jest takie łatwe, ponieważ ciągle trzeba dobrze wyglądać. Trzeba nakładać podkłady na twarz, pudry, bronzery itp. Potem jeszcze trzeba przez cały Dzień pilnować, aby taki makijaż przetrwał więcej niż dwie godziny. I trzeba to zmywać. Oczyszczać i kremować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiecie, że to i tak nie jest wszystko o co Dama musi zadbać, aby pociągająco wyglądać. Ja osobiście uważam, że Mężczyźni i tak są piękniejsi od Nas, ponieważ super wyglądają bez malowania się. Bycie Kobietą wcale nie jest odprężeniowe, ponieważ musimy /przynajmniej od czasu do czasu / chodzić na wysokich obcasach. Nie uważam i pewnie większość Kobiet też nie, że chodzenie na wysokich szpilkach jest wygodne. To nie jest wygodne, anie nie jest zdrowe. Kobieta musi uważać też, aby nie poszło oczko w pończochach, aby sukienka nie podwinęła się za wysoko.

 

Kobieta ma bardzo wiele utrudnień w obecnym Świecie. Jednak mimo wszystko fantastycznie być Kobietą, bo można chodzić ciągle do fryzjera, poczuć chłód lakieru na swoich paznokciach. Być Kobietą jest urocze ponieważ nikt nie dziwi się gdy płaczesz, gdy zapominasz gdzie zaparkowałaś samochód. Być Kobietą jest fajne bo mamy możliwość głębokich rozmyślań, analizowania wszystkiego na wszelkie sposoby. Możemy uwodzić, wymagać opieki a także być silnymi i samodzielnymi. W sumie chyba nikt nie wie w czym tkwi Sedno Kobiety

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim Kobietom życzę wytrwałości i spokoju w dążeniu do wybranego Punktu, szacunku, piękności, zalotności oraz ogromu Miłości. Tej Miłości do Tego co jest na Górze i Miłości do siebie samych. Śmiejcie się i Kochajcie siebie. Jak nie teraz to kiedy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz popołudniowych /około 15/ do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

17 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *