Cechy charakteru Zodiaku Świnia wg Chińskiego Horoskopu

Cechy charakteru Zodiaku Świnia wg Chińskiego Horoskopu

Cechy charakteru Świni:

pracowity, współczujący …

Świnie są pracowite, pełne współczucia i hojne. Mają dobrą koncentrację. Kiedy ustalą cel, włożą całą swoją energię, aby to osiągnąć. Świnie rzadko proszą innych o pomoc, ale nie odmawiają pomocy innym. Świnie nigdy nikogo nie podejrzewają, więc łatwo je pokonać.

Mówiąc ogólnie, Świnie pozostają spokojne, gdy mają kłopoty. Niezależnie od tego, jak trudny jest problem, radzą sobie z nim kompetentnie i ostrożnie. Czują się odpowiedzialni za dokończenie tego, co zaczęli.

 

Pięć elementów Świni:

 

 

 

 

Zgodnie z chińską teorią Żywiołów, każdy Znak Zodiaku jest przypisany do jednego z pięciu elementów: złota (metalu), drewna, wody, ognia i ziemi. Co 60 lat istnieje „świnia ziemska”. Zgodnie z tą teorią cechy charakteru danej osoby są określone przez Znak Zodiaku i element ich roku urodzenia.

 

1.Świnia drewniana dobroduszna, przyjazna, bezproblemowa, hojna, odważna, ale łatwo drażliwa

2.Ognista świnia ambitna, wytrwała, ale niecierpliwa

3.Ziemska świnia komunikatywna, popularna wśród przyjaciół, kochająca punktualność

4.Złota świnia szczera, miła, pomocna

5.Świnia wodna cicha, skromna, poważna, odpowiedzialna, ale zbyt ostrożna w stosunku do uczuć

 

Chiński horoskop dla Świni w 2019 roku

 

 

 

 

Rok 2019 dla Świń będzie gładki. Ich szczęście do kariery, zdrowia i życia miłosnego będzie normalne, ich bogactwo wzrośnie nawet, nawet mogą otrzymać nagrodę Losu.

 

 

Perspektywy kariery 2019

 

Chociaż Świnie będą miały małą porażkę w swojej karierze w 2019 roku, wszystko będzie dobrze, jeśli zaczną iść naprzód. Dla przedsiębiorców to dobry rok na rozwój ich biznesu. Ostatnie kilka miesięcy w roku będzie najlepszą porą, w której świnie osiągną swoje cele.

 

 

 

Zdrowie w 2019

Rok 2019 będzie przeciętny dla świń pod względem zdrowotnym. Świnie powinny poszukiwać równowagi między pracą a odpoczynkiem. Ponadto powinni być ostrożni na drodze podczas podróży.

 

 

 

Finanse w 2019 roku

Świnie będą miały bardzo dobre perspektywy finansowe w 2019 roku. Twoje inwestycje się opłaci.

 

 

 

Miłość w 2019 roku

Rok 2019 przyniesie szczęście Świniom w ich związkach. Łatwo będzie jej spotkać atrakcyjną kobietę. Dla kobiet Świni relacje nie rozwiną się tak dobrze jak u mężczyzn. Będą musieli poświęcić więcej czasu na znalezienie partnera i doświadczą chwilowej stagnacji.

Najbardziej odpowiednie: Koza, Tygrys, Zając

Najmniej odpowiednie: Małpa, Wąż

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 

227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

24 comments

   1. ReplyAnia

    Pani Aggo dziękuje za rozmowe😘 nie doslyszalam tylko co on ma w głowie bo nas rozłączyło 😞 Mam nadzieje ze to nie było nic zlego….

 1. ReplyBetti

  Pani Aggo jak można się dodzwonić z zagranicy? Mam tel na abonament i każą doładować konto ? Jak to zrobić bo musze koniecznie z Panią porozmawiać pozdrawiam cieplutko😙

 2. ReplyIlona Wesoła 😊🧜‍🌞

  Z Panią to mozna o wszystkim pogadac nawet na takie tematy „delikatne”🙂 Muialam dzisiaj jakiś taki trudny dzień ale jak panią słyszę ti od razu zaczyna nowo pojawiać słoneczko w moim zuciu😇 no i jak tu z Panią noe gadac 😉😀 😉😀😄😄


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo dziekuje! To ta Różowa Mgiełka, energia doładowująca napływa podczas rozmowy i dlatego 🙂 Zapraszam bo przy takiej pogodzie przyda sie wszystkim

   1. ReplyIlona Wesoła 😊🧜‍🌞

    😊😊DZIĘKUJĘ, ze PANI JEST !!!😚😊😊
    i ze Panią mam😚😊😊 💫

 3. ReplyAnia E-S

  Witam serdecznie. Pani Aggo bransoletki otrzymałam, dziękuję za ekspresową dostawę. Mam pytanie, czy trzeba o nie w jakiś szczególny sposób dbać np. przeżywać wodą, wystawiać na działanie księżyca? Dziękuję i pozdrawiam 😘


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Na razie nie,poniewaz naenergetyzowalam je. Za jakies trzy miesiace mozna zaczac wystawiac na swiatlo Pelni Ksiezyca 🙂

 4. ReplyEB

  Pani Agguniu od rana tu zaglądam, czy dzisiaj będzie Pani ? tak w południe może ? 😏

  miłego dnia 🤗

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *