tiger-2866765__340

Chiński Horoskop dla Bawoła , Tygrysa i Królika na 12 miesięcy

Chiński Horoskop dla Bawoła , Tygrysa i Królika na 12 miesięcy

BAWÓŁ

1 miesiąc (5 lutego – 6 marca 2019 r.)

To nie jest dobry miesiąc dla Bawołów . Czasami utkną w miejscu. Życie nie będzie satysfakcjonujące. Trudno jest dokonać przełomu. Finansowo, Bawoły powinny próbować zwiększyć swoje dochody i zmniejszyć wydatki. W rodzinie będzie harmonia.

2. miesiąc (7 marca – 4 kwietnia 2019 r.)

To mieszany miesiąc. Bawoły potrzebują cierpliwości i rozwagi w swoich karierach. W relacjach nie powinni być zazdrośni, bo inaczej staną w obliczu kryzysu. Bawoły będą podatne na choroby w tym miesiącu i powinny być świadome swojego zdrowia. Powinieneś także zachować ostrożność, inwestując i nie pożyczając pieniędzy od innych.

3 miesiące (5 kwietnia – 4 maja 2019 r.)

W tym miesiącu dla Bawołów są ulepszenia w ich finansach i karierze. Zaleca się, aby pracowali ciężej. Zyskasz duży zysk dzięki handlowi i inwestycjom.

Ich związki będą jednak w rozsypce. Musisz zachować spokój i szukać wyjścia. Zdrowie Bawołów będzie stabilne, ale powinny one nadal dbać o siebie, aby uniknąć chorób.

4 miesiąc (5 maja – 2 czerwca 2019 r.)

W tym miesiącu szczęście Bawoła zmieni się na złe. Aby uniknąć wypadków, zaleca się, aby nie podróżowali. W relacjach mogą spotkać właściwą osobę.

Finansowo niewiele się zmieni, a pod koniec miesiąca wystąpią pewne szkody materialne w ich majątku. Twoje zdrowie się poprawi.

 

5 miesiąc (3 czerwca – 2 lipca 2019 r.)

To nie będzie dobry miesiąc dla Bawołów, szczęście je opuści. Powinieneś być przygotowany na kłopoty w miejscu pracy w połowie miesiąca. Powinieneś przedsięwziąć środki ostrożności, aby chronić swoje zdrowie. Finansowo będą mieli szczęście zainwestować pieniądze.

6 miesiąc (3 lipca – 29 sierpnia 2019 r.)

 Bawół napotka na przeciwności w codziennym życiu i karierze. Ponadto szczęście jest również bardzo ograniczone finansowo.

Bawoły powinny zachować ostrożność przy planach finansowych i nie inwestować pieniędzy. Jednocześnie powinni uważać, aby nie dać się zwieść.

Powinny być ostrożne podczas wykonywania czynności na świeżym powietrzu, aby nie zranić siebie.

7 miesiąc (30 sierpnia – 28 września 2019 r.)

Szczęście znów będzie rosło w tym miesiącu dla Bawołów. Będziesz robił postępy w swojej karierze. Jeśli zrobią co w ich mocy, zostaną docenieni i będą mogły zrobić sobie urlop.

Nastąpi również poprawa finansowa. Wszystkie inwestycje będą opłacalne. Jeśli chodzi o romantyczne relacje, będzie ciepło i zdrowo i nie będziesz musiał martwić się o swoje zdrowie.

8 miesiąc (29 września – 27 października 2019)

To będzie niebezpieczny miesiąc, z odrobiną uśpionego szczęścia. Chociaż trudności będą, smutek Bawoła zamieni się w błogosławieństwo. Bawoły na początku utkną w swoich karierach bez możliwości jakiegoś ruchu, ale uwolnią się z tego marazmu i znajdą rozwiązania problemów z pomocą dobroczyńców.

Rozwój w ich relacjach: Bawół nawiąże nową znajomość. Szczęście pomoże im dokonać mądrych inwestycji, które przyniosą wielkie nagrody. Powinieneś jeść zdrowo.

9 miesiąc (28 października – 25 listopada 2019 r.)

 Bawoły będą miały przeszkody w swojej karierze. Powinien dbać o swoje własne sprawy. Należy unikać dużych inwestycji. W stosunkach uczuciowych Bawoły nie powinny się martwić. Ich relacje będą dobre, ale powinny bardziej dbać o siebie aby wyglądać szczególnie dobrze w oczach adoratora.

10 miesiąc (26 listopada – 25 grudnia 2019)

W miejscu pracy nie będzie dobrze. Powinieneś zachować ostrożność, zawsze przygotowany na nieprzewidziane, ponieważ mają więcej szczęścia finansowego, powinni inwestować i handlować. Relacje będą skomplikowane, więc powinni spokojnie radzić sobie z komplikacjami. Jeśli chodzi o zdrowie, nie ma powodów do niepokoju.

11 miesiąc (26 grudnia 2019 r. – 24 stycznia 2020 r.)

Bawoły będą powoli mieć więcej szczęścia w tym miesiącu. Jeśli zdobędziesz odwagę, uzyskasz wsparcie innych w swojej karierze, wiele potencjalnych problemów zostanie rozwiązanych. Finansowo będą mieli szczęście. Należy zachować ostrożność w domu, aby uniknąć wypadków elektrycznych.

12 miesiąc (25 stycznia – 22 lutego 2020 r.)

Ostatni miesiąc przyniesie szczęście Bawołom. W karierze odniesie sukces. W rozmowach powinien być szczery, w przeciwnym razie może dojść do kryzysu. Finanse będą stabilne. W miłości Bawół zostanie nagrodzony.

TYGRYS


1 miesiąc (5 lutego - 6 marca 2019 r.) Szczęście pozostanie stabilne w tym miesiącu, więc nie ma problemów dla Tygrysa. Finansowo jego szczęście będzie stabilne. Powinni dbać o swoje rzeczy podczas podróży. Nie zaleca się nadmiernego jedzenia i picia. Jeśli chodzi o miłość, Tygrys mężczyzna zauważy pewną poprawę. Istnieje nadzieja na związek z kobietą.
2. miesiąc (7 marca - 4 kwietnia 2019 r.) Szczęście nieco się uspokoi, a Tygrysy utkną w swoich karierach bez możliwości ruchu. Będą jednak miały lepiej finansowo i osiągną pewien zysk. Tygrysy będą miały kryzys w swoich związkach. Będziesz musiał zmierzyć się z taktem i cierpliwością. Jeśli chodzi o zdrowie, powinni szczególnie zadbać o swój żołądek. 3 miesiąc (5 kwietnia - 4 maja 2019 r.) To szczęśliwy miesiąc dla Tygrysa. Jego kariera rozkwitnie z pomocą osoby życzliwej. Otrzymasz niespodziewanie pewną sumę pieniędzy. Relacje i zdrowie będą w porządku.


4 miesiąc (5 maja - 2 czerwca 2019 r.)
W tym miesiącu dla Tygrysa będzie dużo trudniej, bo jego szczęście się kończy. W związkach musi osobiście dbać o rzeczy i zwracać szczególną uwagę na swoje słowa, aby uniknąć kryzysu. Finansowo nie będzie tak dobrze prosperował. Z powodu problemów zdrowotnych nie powinien pić alkoholu. 5 miesiąc (3 czerwca - 2 lipca 2019 r.) Szczęście znów wzrośnie w tym miesiącu dla Tygrysa. W karierze będzie miał dobre okazje. Inwestycje przyniosą przyzwoite zyski. Jego miłość i życie rodzinne będą doskonałe i będzie szczęśliwy. Jednak ważne jest dbanie o swoje zdrowie poprzez rozwijanie zdrowych nawyków żywieniowych. 6 miesiąc (3 lipca - 29 sierpnia 2019 r.) W tym miesiącu sprzyja szczęście Tygrysom. Zrobią duże postępy w karierze. Finansowo będą mieli również szczęście, powinni inwestować i poszerzać swoją działalność.

Zaleca się jednak każdorazowe sprawdzanie wszystkich kranów przed wyjściem, aby zapobiec uszkodzeniu rur.

7 miesiąc (30 sierpnia - 28 września 2019 r.)
Również w tym miesiącu będzie szczęście dla Tygrysów, a ich kariera ustabilizuje się. Twoje zdrowie nie będzie zbyt dobre. Dlatego powinni zwracać uwagę na swoją dietę i odpoczywać na tyle, aby uniknąć długotrwałego uszkodzenia. Najlepiej nie grać za pieniądze!8 miesiąc (29 września - 27 października 2019)
Chociaż szczęście nadal trwa, tygrysy powinny nadal dbać o swoje zdrowie, aby uniknąć chorób. Finansowo są w porządku. W życiu miłosnym mogą jednak wystąpić kryzysy.
9 miesiąc (28 października - 25 listopada 2019 r.) To jest kwitnący miesiąc. Problemy w miejscu pracy są zaniechane i poczynisz znaczne postępy. Tygrysy otrzymają niespodziewaną nagrodę pieniężną. Z drugiej strony w związkach oczekuj różnych kryzysów. Zdrowie nie pozostawi nic do życzenia.

10 miesiąc (26 listopada - 25 grudnia 2019)
Ten miesiąc nie przyniesie Tygrysom tyle szczęścia. Powinieneś zachować ostrożność w swojej karierze, ponieważ mogą być nieoczekiwane zdarzenia. Finansowo nie ma szczęścia i  Tygrysy doznają szkód majątkowych na swojej nieruchomości.

Twoje życie miłosne będzie trochę nudne. Nie powinieneś dyskutować odnośnie prowokacji swojego partnera.


11 miesiąc (26 grudnia 2019 r. - 25 stycznia 2020 r.) Trochę radość wzrośnie dla Tygrysów. W swojej karierze zrobią krok naprzód. Pod koniec miesiąca osiągną zysk w swojej działalności. Będziesz mieć spokój w rodzinie. Ze względów zdrowotnych nie martw się, ale nadal powinieneś uprawiać więcej ćwiczeń w swoim życiu.
12 miesiąc (26 stycznia - 22 lutego 2020 r.) W tym miesiącu życie będzie stabilne dla Tygrysa i wzrostu jego fortuny. Chociaż nie kwitnie, Jego życie się poprawi i znormalizuje. Finansowo będzie stabilny. Aby uniknąć kryzysu w życiu miłosnym, musi zachować ostrożność i utrzymywać równowagę pomiędzy różnymi rozmowami. W tym miesiącu będzie podatny na choroby, więc powinien być przygotowany.


KRÓLIK


1 miesiąc (5 lutego - 6 marca 2019 r.) W tym miesiącu wszystko będzie dobrze. Praca będzie zadowalająca. Relacje się poprawią, ale mogą pojawić się spory. Powinny one zostać wyjaśnione tak szybko, jak to możliwe. Nie będzie strat majątkowych, ale powinien zachować ostrożność podczas inwestowania lub handlu. Powinien zachować ostrożność również w życiu uczuciowym. Nie martw się o zdrowie. Jeśli Królik wyjdzie na romantyczną na kolację, powinien wybrać przyzwoitą restaurację.
2. miesiąc (7 marca - 4 kwietnia 2019 r.) W tym miesiącu nie będzie żadnych postępów w karierze Królika, więc najlepiej, aby nie robił wielkiego biznesu ani inwestycji. Jego fortuna pieniężna się nie poprawi, więc Królik powinien zachować ostrożność, aby nie stracić pieniędzy. Należy unikać snobów, a Króliki powinny zwracać uwagę na ich słowa. Należy również zadbać o dobry stan zdrowia.


3 miesiące (5 kwietnia - 4 maja 2019 r.) Szczęście wzrośnie dla Królika. Nie musi martwić się o swoje zdrowie. Powinien jednak zachować ostrożność, jeśli wychodzi w nocy. Króliki z niemowlętami powinny unikać niezdrowej żywności, aby zapobiec rozstrojowi żołądka.

4 miesiąc (5 maja - 2 czerwca 2019 r.)
Króliki nie mają szczęścia w tym miesiącu. W swojej karierze będzie tak , jak jest. To nie jest właściwy czas na ważne decyzje. Królik powinien uważać na swoje zdrowie. W związkach nie będzie poprawy. Pojedyncze Króliki rzadko będą miały okazję znaleźć odpowiedniego partnera. Więc nie będzie przełomu w miłości.
5 miesiąc (3 czerwca - 2 lipca 2019 r.) Szczęście zmieni się na lepsze, więc Królik będzie bardzo zajęty w pracy i zostanie nagrodzony w zależności od wydajności. Są zyski i straty na finansach, więc bądź ostrożny. Króliki powinny uważać na zajęcia na świeżym powietrzu. Pojawią się problemy w relacjach. Niespodziewany intruz może zniszczyć dotychczas dobre relacje.

6 miesiąc (3 lipca - 29 sierpnia 2019 r.) To jest dobry miesiąc dla Królika. Z pomocą dobroczyńcy odzyska stabilność finansową. W stosunkach miłosnych nie będzie widać zadowalającego rozwoju. Najlepiej jednak, jeśli będzie odpoczywał i nie martwił się zbytnio.

7 miesiąc (30 sierpnia - 28 września 2019 r.)
W karierze idzie o krok dalej. W tym miesiącu będzie mile widziane zaskoczenie w działaniu, ale nie powinien być zbyt chciwy, inaczej szczęście się zmieni. W tym miesiącu nie należy inwestować w akcje.
8 miesiąc (29 września - 27 października 2019) W tym miesiącu nie ma szczęścia. Króliki powinny być ostrożne we wszystkim. W karierze będziesz miał dużo trudności. Finansowo osiągną niewielki zysk. Bądź więc ostrożny. Nie chodź do żadnych niebezpiecznych miejsc.


9 miesiąc (28 października - 25 listopada 2019 r.)
Mała zmiana na lepsze w tym miesiącu. Finansowo, istnieją dobre perspektywy i cenne możliwości kariery, gdy Króliki dobrze wykorzystują swoją sytuację. Będziesz miał nieprzewidziane dochody w połowie miesiąca.

W związkach Króliki nie zrobią dużego postępu. Nie musisz się martwić o swoje zdrowie, ale nie powinieneś jeść zbyt dużo. Jeśli chodzi o relacje, Króliki powinny wystrzegać się związków pozamałżeńskich, które są szkodliwe dla pracy i rodziny.


10 miesiąc (26 listopada - 25 grudnia 2019) Ogólnie szczęście odchodzi od Królika, ale finansowo pozostaje stabilne w tym miesiącu. Pomimo trudności, Króliczek jest nagradzany, jeśli odpowiednio rozwiązuje problemy. Jest nieco zagrożony możliwymi kryzysami i konfliktami, ale nie ma żadnych problemów zdrowotnych.
11 miesiąc (26 grudnia 2019 r. - 25 stycznia 2020 r.) Szczęśliwą gwiazdą wydaje się być powrót na polowanie w tym miesiącu, więc wszystko wróciło do najlepszych pod względem kariery i finansów. Będą zdobywać zyski finansowe, awansować w pracy, a także postęp w relacjach uczuciowych.

12 miesiąc (26 stycznia - 22 lutego 2020 r.)
To będzie kwitnący miesiąc dla Królików, ze specjalnym szczęściem. W swojej karierze będą skuteczni, a ich wydajność zostanie nagrodzona.

Z finansowego punktu widzenia wiele osiągną, jeśli będą walczyć odważnie. W związkach będą także mieli szczęście i jest nadzieja, że ​​spotkają ich wymarzonego partnera. Możesz przeziębić się i zachorować. Dlatego powinieneś zachować ostrożność i zachować ostrożność podczas zmian pogody, szczególnie podczas podróży.
 

W okresie Walentynkowym kładę dla Was specjalną talię Kart Tarota, którą widzicie na zdjęciu. Jest ona przepełniona uniesieniami, Miłością, pożądaniem. Używam jej tylko raz w roku z okazji Walentynek. 

 

Informacja:

“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”
Na Magicznej Linii bede dostepna od godz.13.00 do 20.00
Pozdrawiam cieplo
Wasza Agga Soyala
 
Tags: No tags

8 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *