IMG_3364

Chiński Nowy Rok 2023

Chiński Nowy Rok 2023 w króliku rozpoczął sie 22 stycznia 🎉

Królik zapowiada rok bardzo  intensywny, aczkolwiek ta intensywność nie będzie przytłaczająca. Wszystko co się będzie działo ,będzie miękkie i łagodnie przechodzące, zmieniające się. Przed Nami czas powodzenia i radości. Jeszcze może nie aż takiej , jakiej wszyscy oczekujemy, ale jednak do każdego z Nas radość przyjdzie w taki czy inny sposób.

 

Będziemy mieli bardzo wiele szans, aby wykazać się swoją kreatywnością i charyzmą. Kto postanowi wykorzystać te szanse może mieć pewność iż pomnoży swoje dobra. Mogą to być dobra materislne, finansowe ale też miłosne. Będziemy mieli na wyciągnięcie ręki to, o czym marzyliśmy i co chcieliśmy od dawna i tylko od Nas będzie zależało czy po to odważymy się sięgnąć. Wiele spraw przyjmie korzystny dla Nas efekt. Królik jest symbolem odrodzenia i wbrew pozorom, siły. Zmierza do wybranego celu nie oglądając się za siebie. Osoby, które w ostatnich latach utraciły tą siłę, teraz na nowo ją odzyskają.

 

Chiński Nowy Rok 2023 otworzy przed Nami większe skłonności do romansowania. Wiele osób otworzy się na przelotne spotkania. Osoby będące w długich związkach poczują przypływ miłości. Ich relacje z partnerem zacieśnią się po to, aby na nowo odkrywać swoje wspólne pasje. Rok królika będzie również łaskawy dla tych co są samotni. Otrzymają możliwości i okazję do poznania bardzo ciekawych i inspirujących osób wśród których będzie ta jedna jedyna.

 

 

Przesłanie na ten Chiński Nowy Rok 2023 jest takie, aby nie oglądać się za siebie tylko iść do przodu. Rozwijać swoje umiejętności i nawiązywać nowe kontakty. Idź za przesłaniem królika i pomnażaj wszystko to czego chcesz. Wykorzystaj szanse, które już teraz pojawią się przed Tobą.

Chiński Nowy Rok 2023 będzie łagodniejszy niż trzy poprzednie lata, aczkolwiek jeszcze należy się starać, aby przetrwać rok 2023, potem już będzie jasność i powolne zadowolenie oraz stabilizacja.

 

Jeśli chcesz wiedzieć co przyniesie dla Ciebie Chiński Nowy Rok 2023, jakie jest indywidualne przesłanie królika dla Ciebie i Twoich najbliższych, zapytaj

 

 

Magiczna Linia od godz.12 do wieczora z przerwa na kawe 

☎️ tel. 708 788 222

  ☎️ i  708 888 688

 ☎️  227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *