Foto

CIERPLIWOSC

Ehhh….Dzie juz dobiega końca….ciekawa jestem jaki On był dla Was? Czy spokojny czy też byliście zabiegani i zmęczeni natłokiem spraw do załatwienia. Jeśli nie wszystko udało Wam się tego Dnia zrealizować to na pewno nie należy tym się zbytnio martwic…bo już niebawem otrzymamy kolejny Dzień od Losu i kolejna szanse.

Niektórzy myślą , że w Życiu należy się spieszyć i wszystko robić naraz itp. Ja jestem zupełnie innego zdania…uważam, że wszystko ma swoje miejsce i Czas , że zdążymy że wszystkim aczkolwiek należy działać….nie można usiąść i czekać, aż coś samo się zrobi. Ważne jest abyśmy mieli w sobie cierpliwość i ważne jest abyśmy każdą sprawę, rzecz wykonywali najlepiej jak potrafimy i skupiali się maksymalnie na tym co robimy.

Często popełnianym błędem jest myślenie o kilku sprawach naraz np. zmywamy naczynia i w tym samym czasie myślimy o tym co pozostało nam jeszcze do zrobienia, do zapłacenia itp. To jest błąd!

Należy skupić się maksymalnie na zmywaniu naczyń, na wodzie , na płynie i na samej czynności. W ten sposób wytwarzamy wokół siebie pozytywna energie i łatwiej nam jest się uporać z dalszymi obowiązkami.

Przetestujcie to ! Wiem , ze zadziała i poczujecie się spokojniejsi i radośniejsi. Pozbędziecie się pospiechu i nerwówki.

 

Teraz zajrzę do swojej Magicznej Księgi 🙂 Poczytam troszeczkę a potem wykonam Rytuały na które kilka osób jeszcze czeka:)

Milej nocy życzę

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

5 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *