DSC_0028

Co Oni wnoszą do Twojego Życia

Odnajdujemy ludzi na swoich Ścieżkach Życia…Czasami wystarczy jedna rozmowa, spojrzenie, aby wiedzieć albo mieć wręcz pewność, że ta osoba jest Nam w jakiś nieokreślony sposób bliska, że znamy ją, że ona wie.

 

Przemierzając Polskę oraz inne kraje zauważyłam, że nie ma znaczenia w jakim języku mówimy, na jakiej Ziemi stoimy. Wszędzie ludzie są podobni i podobnie reagują na moją osobę. Pamiętam jak kilka lat temu, podczas jednego z pobytów w Holandii, zagadała do mnie pewna kobieta w tamtejszym sklepie. Działo się to na wyspie Texel. Społeczeństwo tamtejsze jest raczej zamknięte na turystów. Szukałam na sklepowej półce słodyczy a tamta kobieta podeszła, uśmiechnęła się i zapytała czego tak naprawdę szukam i czy może mi pomóc. Byłam trochę zaskoczona i nie wiedziałam co odpowiedzieć. Pani w j.angielskim ponowiła pytanie. Uśmiechnęłam się i odpowiedziałam, że szukam żelek (uwielbiam żelki), Pani spojrzała na mnie jeszcze raz i powiedziała, że to nieprawda. „Szuka Pani znacznie czegoś więcej niż żelki. Jest Pani osobą w jakiś sposób inną i sama nie wiem czemu, mnie Pani przyciągnęła do siebie. Szuka Pani czegoś w ludziach.”

Zamurowało mnie. Hmm…pomyślałam, o co Jej chodzi, przecież nie jest ani moją klientką (a mam ich wielu w Holandii i pozdrawiam 🙂 ), ani mnie nie zna. Skąd może wiedzieć, że zajmuję się  faktycznie w jakiś sposób szukaniem w ludziach i ich Życiach Radości, że przy pomocy mojego Daru jasnowidzenia i kładzenia Kart faktycznie ciągle szukam i naprawiam.

Po dłuższej rozmowie kobieta ta, opowiedziała jak widziała mnie wchodzącą do tego sklepu, że od pierwszego spojrzenia coś Ją zaintrygowało i przyciągnęło.Nie umiała tego określić. Nazwała to ciepłem, pozytywną energią i jakąś jasnością, która była wokół mnie. Okazało się, że ta Pani zajmuje się duchowością i w podobny sposób widzi aurę jak ja ją widzę.

 

Na swoich Ścieżkach odnajdujemy Ludzi, którzy są Nam bliscy. Czasami jest to bardzo długi proces i nie każdemu jest to dane, ale w większości przypadków tak się dzieje. Każda rozmowa z nawet nieznajomą osobą coś wnosi do Naszego Życia. Wszechświat, Góra mówi bardzo cicho i w najdziwniejszych sytuacjach, daje Nam Znak. Większość osób te Znaki ignoruje albo nie wie, czym one są…. a szkoda, bo przez nie, można nie tylko dojść do bardzo inspirujących wniosków, ale można też znaleźć odpowiedź na swoje pytania, te pytania niewypowiedziane. Prawdą jest również to, że nie przed każdym można się otworzyć. To wszystko zależy od aury danej osoby i Jej nastawienia do drugiego Człowieka.

Odnajdujemy Ludzi czy tego chcemy czy też nie. Osoby obce Nam potrafią być bliższe i pomocniejsze niż niekiedy osoby powiązane więzami krwi. Osoby z którymi nawiązujemy od razu ciepły kontakt mają wyższe wibracje energetyczne, które swoją częstotliwością są zbliżone do Naszych. O takich osobach mówi się, że jakbyśmy znali się od Lat. Energie zachodzą na siebie i wytwarza się  pewnego rodzaju więź, która może trwać chwilkę lub przerodzić się w długotrwałą znajomość.

 

Wszystko ma znaczenie i wszystko jest „po coś”. Nie ma przypadków. Przypadek nie istnieje. Gdy dostatecznie mocno skoncentrujesz się, a następnie otworzysz swój umysł i przeanalizujesz zdarzenia ze swojego Życia, zrozumiesz, że wszystko co Cię spotkało ma sens. Nawet zranienia uczuciowe i brak pieniędzy były potrzebne po coś. Być może musiałaś się umocnić, dojrzeć i coś zrozumieć, aby osiągnąć pewien etap, który pozwoli iść Ci dalej.

Może jeszcze ciągle tkwisz w nieodpowiednim miejscu aczkolwiek, zaręczam Ci, że dotrzesz do Radości , ale pod jednym warunkiem. To nie jest duże wymaganie a zarazem bardzo duże i tylko nieliczni je spełniają, otóż musisz mieć otwarty Umysł, Serce i Duszę.

Musisz pracować nad sobą każdego Dnia.

Musisz zaufać sobie i pokochać siebie.

Nie musisz kochać innych.

Wystarczy , że pokochasz siebie w zdrowy sposób a inni też Cię pokochają, a Ty pokochasz ich. Wtedy będziesz odnajdywał Ludzi, którzy będą dla Ciebie przychylni, przyciągniesz okoliczności i sytuacje, które będą Cię umacniały i prowadziły do Radości. Czy potrafisz  to uczynić? Nie wiem, ale głęboko wierzę, że jeśli zrozumiesz to, co chcę Ci przekazać stanie się tak. Od Ciebie zależy czy będziesz Radosny, czy też dalej będziesz tkwił w marazmie i smutku gubiąc i marnując kolejny Dzień. Weź się w garść i zacznij odnajdywać Ludzi z ich Dobrem!

 

12079048_986201731436175_1273606441368528349_nNa Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00 do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło 😀

 Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

41 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *