astrotv berlin2009

Co oznacza Twoje imię: Aneta

Imiona mają wielkie znaczenie w Naszym Życiu. Nadają charakter danej osobie i mocno wpływają na zachowanie. Cechy zawarte w każdym imieniu są tak silne, że mogą nawet utrudniać rzeczywistość. O imionach i szczegółowej ich charakterystyce pisałam już wcześniej. Możecie odszukać te wpisy.

 

Natomiast dzisiaj chciałam omówić kolejne imię jakim jest

 

Aneta

Imię to jest spolszczoną formą francuskiego imienia Anna. Aneta jest świadoma swojego wyglądu i urody. Dba o swą kobiecość i podkreśla ją w każdym calu. Jest bardzo elegancka, a zarazem potrafi być jak chłopak. Aneta jest bardzo pomysłowa. Przemawia przez Nią dusza artystki i chociaż nie zawsze ma talent, to Jej kreatywność potrafi zdziałać cuda.

Jest energiczna i kochająca ruch. Uwielbia uprawiać sporty, a szczególnie te ekstremalne jak kajakarstwo górskie, wspinaczkę, skakanie ze spadochronu. Jest w swoim żywiole, kiedy może spożytkować swoją energię w sposób czynny. Nie lubi zamknięcia i osaczania przez innych, bo wtedy usycha i zmienia się w osowiała starą kobietę mimo młodego wieku.

Aneta kocha życie i nie za bardzo przejmuje się tym co powiedzą inni. Ona wie, że należy czerpać z chwili. Jest miła i ułożona, wspiera innych aczkolwiek kto Jej podpadnie może spodziewać się ostrej riposty. Ma cięty język , ale używa go jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Potrafi się mścić i to wielokrotnie. Lepiej podporządkować się Anecie i liczyć z Jej zdaniem, bo raz wyzwolona agresja może długo nie mijać. Jednakże jeśli kogoś pokocha to uczyni bardzo wiele, aby ta miłość przetrwała i postara się, aby całkowicie mieć kontrolę nad tą osobą.

Wszystko musi być podyktowane Jej pomysłami, a Jej urok będzie wielki. Lubi mieć ostatnie zdanie w niemal każdej sprawie. Starannie dba o rodzinę , ale stawia jej wysoką poprzeczkę. Jeśli związek Ją męczy prędzej czy później ucieknie z niego. Jest doskonałą mamą i opiekunką ułożonego domu.

 

Karty patronujące:

Świat i Wisielec

Jako mała dziewczynka jest urocza, wesoła i grzeczna. Problemy pojawiają się w wieku starszym, gdzie Aneta wychodzi z ukrycia i zaczyna dyrygować otoczeniem. Robi to z wielką klasą i niewidocznie omamia wszystkich. Bywa uparta i nieprzejednana w swoich postanowieniach.

Szybko wychodzi za mąż i nie zawsze bierze pod uwagę zdanie swoich rodziców przy wyborze partnera. Jest dobra żoną i kochającą matką. Lubi gotować i piec ciasta. Dba o dobrą atmosferę w domu. Często w życiu Anet jest więcej niż jeden długi związek uczuciowy. Może mieć kolejnego partnera na życie.

 

Droga Życia:

Aneta doskonale sprawdzi się jako pielęgniarka lub lekarka. Jeśli rodzice  dobrze podpowiedzą będzie świetną aktorką, prezenterką telewizyjną czy dziennikarką. Dobre wyniki osiągnie też jako modelka.  

 

Planeta: Wenus co samo w sobie oznacza miłość i piękno.

Dobry Dzień: Piątek

Kolor: niebieski, błękitny

Znak Zodiaku: Waga

Kamień: opal, kwarc różowy

 

 

11215180_1002038103185871_1374994211057448130_n

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godzin południowych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

30 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *