1374925_304048659736509_1317993734_n

Cudowna Różowa Mgiełka

Od wielu już lat, bardzo dużym powodzeniem cieszy się Różowa Mgiełka, którą Wam przesyłam podczas Naszych rozmów. Ale co to tak naprawdę jest?

Różowa Mgiełka jest to fantastyczna energia, którą noszę w sobie od urodzenia. Moja Babcia zawsze mówiła, że będę leczyła słowem i dotykiem. Nie rozumiałam o co Babci chodzi, aż do czasu gdy w moim i tak bardzo dziwnym jak na dziecko Życiu, zaczęły pojawiać się niesamowite rzeczy. Ludzie zaczęli patrzeć na mnie inaczej niż na inne dzieci. Byli bardziej przychylni, sami zabiegali o zabawy i kontakt ze mną. Miałam Dar godzenia ze sobą dorosłych, coś co sprawiało , że czuli się lepiej.

 

Nie wiem jak to robiłam, pamiętam jedynie , że w wybranych momentach musiałam się bardzo skoncentrować i wykonać określony gest. Osoby, które oglądały moje programy telewizyjne widziały ten gest. Myśli, słowa przychodziły same, a mnie przechodził pewnego rodzaju prąd, ciepło czy też drżenie. Wszystko zależało od danej osoby na którą działałam i Jej sytuacji/problemu. Dopiero w Życiu dorosłym w pełni zrozumiałam, że oprócz Daru przewidywania Losów, zaglądania do ludzkich Żyć, czytania kart połączonego z jasnowiedzeniem mam coś jeszcze. Mam Dar przesyłania potężnej, fantastycznej Różowej Energii, która pomaga i wspiera.

 

Widzę ją jako Różową Mgiełkę. Ona jest jak wiosenny, lekki deszczyk, jak rosa letnim rankiem, pierwszy promyk Słońca, tęcza po wielkiej burzy, po prostu jest jak tchnienie Anioła. Każdego Dnia doświadczamy tego Cudu i on Nam daje wskazówki na przyszłość. Różowa Mgiełka przez Anioły, mówi Wam dokąd się udać, co zrobić a przede wszystkim ma działanie wzmacniające i oczyszczające z wszelkich blokad.

Po otrzymaniu Różowej Mgiełki czujecie się wspaniale. Jesteście silniejsi, radośniejsi i zdrowsi. Już w trakcie zabiegu przesyłania tej rewelacyjnej energii, czujecie pewnego rodzaju dreszcze, ciepło, mrowienie czy radość. Każdy z Nas jest inny więc odczucia też macie różne. Piszecie do mnie i mówicie, że to działa. Tak, działa, bo nie może być inaczej. Wystarczy otworzyć się na mnie i przesłanie, które macie otrzymać. Zresztą już po samej rozmowie ze mną czujecie się lepiej, co też potwierdzacie. Nie wiecie co to dokładnie jest, ale chcecie tego więcej i więcej 🙂

Podczas rozmowy, nawet najzwyklejszej, też Różowa Mgiełka jest Wam przesyłana. Oczywiście w znacznie mniejszym stopniu, niż gdy poprosicie o nią konkretnie. Podczas konkretnego zabiegu Różowa Mgiełka otacza Was, oczyszcza Waszą Aurę, a także ciało fizyczne z różnych naleciałości i blokad. Zabiera to co złe, a daje to co dobre, mówiąc krótko.

Pytacie czy można ją przedawkować, za dużo mieć. Nie, nie można. Różowa Mgiełka dociera do Was w takim stopniu i w takiej sile, ile dokładnie potrzebujecie, aczkolwiek regularne powtarzanie zabiegu Różowej Mgiełki jest wskazane przy trudniejszych sytuacjach, ale nie ma czegoś takiego jak przedawkowanie. Osoby, które korzystają od lat z przekazu Różowej Energii wiedzą, że czasami łączę ją z innymi energiami , ale wszystko w zależności od zapotrzebowania danej osoby.

 

Na pewno nie należy obawiać się tego przekazu. Należy być otwartym, a wtedy poczujecie dotyk Anioła i fantastyczne uczucie. Poczujecie różowo złociste objęcie Wyższych Energii. Można poprosić o Różową Mgiełkę dla siebie, albo dla kogoś z Rodziny aczkolwiek zaznaczam, że wykonuję przekaz na każdą osobę oddzielnie. Nie ma czegoś takiego, że na Rodzinę ogólnie. Ta niesamowita Energia musi dotrzeć do każdego z osobna, bo każdy jest inny i potrzebuje innej siły i innego kodu energetycznego. Dlatego proszę o podanie imion osobno, aczkolwiek w jednej rozmowie można poprosić o przesłanie dla kilku osób po kolei.

 

pink_01-244x160Jak mi się Żyje z tą Różową Mgiełką gdzieś tam w sobie? Bardzo dobrze;) Przyznam się, że przesyłanie Różowej Mgiełki jest wyczerpujące czasami dla mnie aczkolwiek wiem, że w ten sposób pomagam i lubię to robić.

 

 

Zapraszam Was do skorzystania i podzielenia się wrażeniami być może i tu na blogu. Warto ubrać się w Różową Mgiełkę na początku nowego tygodnia, aby zapewnić sobie wszelkie powodzenie. To tak na marginesie.

Różowa Mgiełka , jeśli chcecie mieć ją tylko i wyłącznie przy sobie 24 godziny na Dobę jest zamknięta w krysztale. Znacie go z moich programów telewizyjnych. Do nabycia w Naszym sklepie Sarah Magic. Doskonale podniesie wibracje domowników w czasie Przedwiośnia, gdzie zawsze jest duży spadek sił.

 

Jeszcze są 4 wolne miejsca na Rytuał Walentynkowy. Na zgłoszenia czekam do 16.02.1016.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowych do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

46 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *