karty1

Ćwicz ze mną

Drogie Stokrotki dość siedzenia na czterech literach i użalania się nad sobą. Czas wziąć się do roboty. Od Dzisiaj zaczynacie ćwiczyć.

Będziecie ćwiczyć wewnętrzną równowagę. Będziecie się śmiać. Naukowo udowodniono, że sto uśmiechów odpowiada takiemu wysiłkowi fizycznemu jak piętnastominutowa jazda na rowerku domowym. Gdy się śmiejesz regeneruje się całe Twoje Ciało. Spalasz też kalorie oraz wzrasta poziom endorfin, które są odpowiedzialne za dobry nastrój. Śmiech zapobiega wielu chorobom. Potrafi polepszyć stan zdrowia. Śmiech obniża ciśnienie krwi. Wpływa kojąco na Sen oraz nastraja optymistycznie do Życia. Osoby często się uśmiechające i śmiejące są lepiej odbierane przez otoczenie, niż osoby ponure i poważne. Osoby te dłużej zachowują swoją młodość i Żyją znacznie dłużej niż osoby ponure. Łatwiej przechodzą Lata szkolne mając przewagę nad rówieśnikami w rozmowach z nauczycielami. Szybciej osiągają sukcesy pod względem zawodowym i finansowym. Budują duże nowoczesne Domy i otaczają się Ludźmi wesołymi. Powodzi im się łatwiej i lepiej. Ty też możesz tak mieć. 

 

Wystarczy dziesięć minut Dziennie śmiać się szczerze a Twoje zdrowie się poprawi, ustąpią dolegliwości lękowe i wszelkie napięcia, a także otoczenie zmieni do Ciebie podejście. Sam zauważysz, że czujesz się jakby lżejszy i zdrowszy. Niektóre z dolegliwości może ustąpić. Twój Sen stanie się spokojny i głęboki. Zgubisz też zbędne kalorie. Oglądaj dużo filmów komediowych, słuchaj żwawej Muzyki, oglądaj wesołe reportaże i wiadomości. Odrzuć wszelkie informacje i te z Tv też w których jest coś, co może Cię zaniepokoić lub zdenerwować. Oglądaj wszystko to, co wprawia Cię w dobry nastrój. Efekty gwarantuje marka jaką jest Agga Soyala.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *