IMG_3766

Czakramy, czy Twoja energia jest zablokowana?

Czakramy, czy Twoja energia jest zablokowana?

Bardzo wiele osób ostatnio gorzej się czuję. Piszecie do mnie i dzwonicie, że czujecie się osłabieni pod względem fizycznym, ale również emocjonalnie. Teraz jest trochę trudniejszy Czas ze względu na ruchy planet, aczkolwiek bardzo często i u wielu osób to zauważyłam, podczas rozmowy, że powodem gorszego samopoczucia są poprzesuwane albo wręcz zablokowane kanały energetyczne tak zwane czakramy.

 

Czakramy są to centra energetyczne Naszego ciała, które często wykorzystuję w praktyce uzdrowicielskiej. Czakramy są to wiry energii, które są związane z różnymi sferami Naszego Życia. Czakramy istnieją na każdym z siedmiu poziomów pola energetycznego. Czakramy od drugiego do szóstego znajdują się z przodu i z tyłu Naszego ciała fizycznego.  Przez te wiry energetyczne tj przez czakramy pobieramy energię z otaczającego Nas uniwersalnego pola energii życiowej , które można też nazwać uniwersalnym polem zdrowia. Energia pobierana przez czakramy jest przesyłana przez każdy czakram do części ciała, które jest umiejscowione najbliżej głównego splotu nerwowego danego czakramu. Energia ta jest bardzo ważna i wręcz niezbędna, aby prawidłowo funkcjonowało pole auryczne i ciało fizyczne. Jeśli któryś z czakramów zaczyna gorzej funkcjonować to występują zaburzenia w pobieraniu energii. Jeśli taki stan będzie utrzymywał się zbyt długo to zacznie chorować ciało fizyczne. Zawsze powtarzam Wam, że najpierw chorobę widzę na poziomie energetycznym i chociażby dlatego warto pytać o swoje zdrowie /oczywiście podkreślam, że należy być pod kontrolą lekarza”, aby mieć możliwość uniknięcia zachorowania. Organy ciała karmione źle przez zaburzony czakram zaczynają być osłabione a następnie pojawia się choroba. Nie tylko zostanie zaburzony jeden konkretny organ, ale również sąsiadujące z nim.

 

Istnieje siedem czakramów czakr głównych. Każdy z nich ma kształt lejka wystającego około trzy centymetry poza Nasze ciało. Jest rozszerzający się i u wylotu ma średnicę około 15 cm. Siedem czakramów głównych jest zlokalizowana w pobliżu głównych splotów nerwowych.

 

1.Pierwsza czakra jest umiejscowiona u podstawy kręgosłupa miedzy nogami. Jego cienki koniec dotyka kości ogonowej. Odpowiada za Naszą wole Życia, dostarcza sił witalnych. Łączy z Ziemią. Każdy kto próbuje Tobą manipulować, kontrolować Cię może mieć podłączenie właśnie do tego czakramu. Również problemy na tle seksualnym wskazują na nieprawidłowe funkcjonowanie tej czakry, zwanej również czakrą podstawy lub czakrą korzenia.

 

2.Drugi czakram znajduje się zaraz nad kością łonową, między pępkiem a czakrą korzenia. Ma dwa wyloty, z przodu i z tyłu ciała. Jego wąski koniec dotyka środka kości krzyżowej, przez którą czujemy emocje. Czakram ten odpowidzialny jest za Naszą seksualność i zmysłowość. W tym miejscu mogą być przyczepione emocje innych ludzi, nawet tych którzy są dookoła. Często w tym miejscu ulokowane są więzy religijne i rodzinne. Ten czakram często nazywany jest czakrą sakralną.

 

3.Trzeci czakram znajduje się w okolicy splotu słonecznego i ma także dwa wyloty, z przodu i z tyłu ciała. Jego wąski koniec opiera się o oś przeponową. Dostarcza energii żołądkowi, wątrobie, woreczkowi żółciowemu, trzustce. W tym czakramie splotu słonecznego znajduje się najwięcej więzi energetycznych.Kieruje Naszą intuicją, decyduje o Naszych relacjach z innymi i o Naszym stosunku do samych siebie. To miejsce jest związane również ze strachem. Bardzo często gdy się denerwujesz to właśnie w tym miejscu odczuwasz nieprzyjemne uczucie.

 

4.Czwarty czakram znajduje się w rejonie serca i nazywa się czakramem serca lub czakrą serca. Powiązany jest z wolą i miłością. Za jego sprawą czujemy miłość. Często osoby mające problemy z Życiem uczuciowym mają zaburzenia równowagi właśnie w czwartym czakramie. Gdy ta czakra zostaje zablokowana naturalny przepływ miłości jest zablokowany.  Czakram z przodu odpowiedzialny jest za miłość a tylny za wolę. By ten czakram funkcjonował prawidłowo trzeba Żyć tak, aby była równowaga między wolą a miłością. Czakram ten dostarcza energii sercu, grasicy, systemowi krążenia i górnej części pleców.

 

5.Piąty czakram mieści się w przedniej i tylnej części gardła i nazywany jest czakramem gardła. Odpowiedzialny jest za zmysł słuchu, smak i węch. Jego wąski koniec dotyka trzeciego kręgu szyjnego. Czakram ten przenosi energię do tarczycy, oskrzeli, płuc i przewodu pokarmowego. Związany jest z dawaniem i braniem oraz z komunikacją. Jeśli nie mówimy tego co Nam leży na sercu możemy w bardzo szybki sposób zablokować energię przepływającą przez czakram gardła. Osoby z zewnątrz także mogą blokować Nam ten czakram. Są to osoby, które w jakiś sposób nie pozwalają Nam swobodnie mówić tego co chcemy. Kiedy czakra ta jest zablokowana to mamy problemy z wyrażaniem swoich prawdziwych obaw, uczuć i przemyśleń.

 

6.Czakram szósty nazywany jest czakrą trzeciego oka. Znajduje się na czole między brwiami. Ma wyloty z przodu i z tyłu głowy.Jego wąski koniec tkwi pośrodku czaszki. Czakram ten przynosi energię do przysadki mózgowej, dolnej części mózgu, lewego oka, uszu, nosa i systemu nerwowego. Odpowiada za zmysł wzroku. Czakram szósty związany jest z intuicją oraz zdolnością wyczuwania rzeczywistości niewidzialnych. Często bywa zablokowany gdy ktoś chce posiąść Twoją wiedzę, umiejętności. 

 

7.Siódmy czakram znajduje się na czubku głowy, Jego wąski koniec umiejscowiony jest na pośrodku czubka czaszki. Czakram ten wprowadza energię do prawego oka i części mózgu. Nazywany jest czakramem lub czakrą korony. Czakram korony łączy Nas z boskością. To właśnie tu doświadczamy uniwersalnej prawdy oraz połączenia osobowości z duchowością. Ten czakram często jest zaburzony lub wręcz zablokowany przez zazdrość osób, które świadomie lub nie, chcą  Twojego połączenia z boskością. Wtedy tam się podczepiają, aby czerpać dla siebie Twoją energię. Saą to osoby, które chcą, abyś bez chwili namysłu wierzył w to samo co oni. Ważne jest, aby ten czakram pozostawał czysty, aby płynęła tym kanałem cudowna energia.

 

 

Aby przepływ przez wszystkie czakramy był prawidłowy musi być zrównoważone działanie rozsądku, woli i emocji. Jest to również konieczne do dobrego zdrowia. By była równowaga między rozsądkiem , wolą i emocjami należy zgrać wszystkie czakramy ze sobą. Dlatego tak wazne jest, aby od czasu do czasu przestać pędzić przez Życie a skoncentrować się na sobie.

 

Dobrym sposobem na zrównoważenie i wzmocnienie czakramów, które nie są jakoś mocno zaburzone, jest noszenie bransoletek z naturalnych kamieni. Przygotowałam dla Was właśnie takie bransoletki, które może nosić każdy z Was niezależnie od tego co dzieje się u Niego w obecnej sytuacji życiowej. Bransoletki już w najbliższym tygodniu będą dostępne w Naszym sklepie https://sarahmagic.com/ 

Jeśli nie masz pewności czy Twoje czakramy funkcjonują prawidłowo śmiało pytaj 

 
Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Na Magicznej linii będę dostępna  do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

25 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *