DSC_5006

Czar miłości

Zawsze w Magii stawiam na prostotę . Ważne jest abyś wiedziała co chcesz zmienić w swojej relacji. Być może jest to brak czułości, brak okazywania uczucia ze strony partnera. Może to być oddalenie nie tylko emocjonalne ale i fizyczne. Jeśli jest chociaż odrobina miłości między Wami to można jeszcze wszystko naprawić i zadziałać Magią tak abyście oboje byli szczęśliwi i zadowoleni.

Aby skutecznie Magia zadziałała w Twoim związku a co za tym idzie i w 

życiu musisz na początek określić czego tak naprawdę chcesz …jakiego rezultatu swoich działań oczekujesz. Zastanów się. Następnie weź do reki kartkę i zapisz na niej idealny jak wyobrażasz sobie idealny związek. Napisz krótkie zdania lub wyrazy np.

„ on mnie kocha i swoją miłość okazuje mi każdego dnia“

„on poza mna świata nie widzi

codziennie wychodzimy razem na spacery

on mnie kocha i pragnie z każdym dniem coraz mocniej

każdego dnia pomagamy sobie wzajemnie we wszystkich sprawach

wieczory i noce spędzamy w swoich objęciach

on jest mi wierny i świata poza mna nie widzi

Napisz tego typu zdania na czystej kartce bez linii i kratek. Najlepiej abyś wszystko napisała zielonym lub czerwonym flamastrem, ponieważ kolor zielony niesie nadzieję a kolor czerwony przyciąga miłość i chroni ja przed niebezpieczeństwami.

Następnie wyobraź sobie ze patrzysz ukochanemu prosto w oczy. Czujesz jego oddech bo stoicie bardzo blisko siebie. Powtórz 7 razy słowa , które zapisałaś na kartce. Cały czas wyobrażając sobie iż on stoi obok Ciebie. Potem złóż tą kartkę n a 7 części i noś przy sobie przez 14 dni, aż zauważysz poprawę w Waszych relacjach. Ważne abyś tą kartkę miała blisko ciała a w nocy pod poduszką.Gdy zauważysz rezultaty Twoich starań to podziękuj Wszechświatu i okaż radość. Następnie spal kartkę oddając ją Żywiołowi powietrza a pozostałości zakop 5 km od domu. Spaloną kartkę włóż do woreczka i przewiąż go czerwoną nitka lub wstążka.

Gdy już zastosowałaś tą Magię zacznij obserwować zachowanie ukochanego. Będzie się trochę z początku dziwił , że mu się tak bacznie przyglądasz…może nawet zapytać czy nie jesteś chora albo czy on jakoś inaczej wygląda. Mówię Ci mężczyźni zawsze tak reagują a Ty po prostu uśmiechnij się do niego bez zbędnych rozmów. Następnego dnia powtórz całe Twoje zabiegi. Pamiętaj nie krzycz i nie czepiaj się go ,nich będzie przy Tobie odrobina tajemnicy. Pod koniec 14 dniowej „kuracji“ zaobserwujesz już zmiany w 94podejściu do Ciebie ukochanego. Będzie bardzo uwodzicielski ,ale tez będzie patrzył na Ciebie z podejrzliwą mina, że niby nic go nie obchodzi co do Twojego zachowania. Ale nie tylko to, bo będzie pragną Cię bardzo mocno. Bardzo ważne jest to abyś właśnie w tym momencie okazała radość i podziękowała Wszechświatu za to i nic nie mówiła ukochanemu. Nie można zdradzić, że wykonywałaś czary bo niestety…czar pryśnie. Ciesz się Waszą odradzającą się miłością. Na większość par, mężczyzn taki zabieg działa, ale gdy należysz do gatunku kobiet którym trafiają się oporni mężczyźni to musisz popracować odrobię dłużej aczkolwiek efekt, wszystkie starania ci wynagrodzi.

Na Magicznej Linii bede dostepna od godz,12.00 tel.708 788 222.

Pozdrawiam cieplo !

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

64 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *