IMG_7840

Czas spadających Gwiazd Perseidy

Czas spadających Gwiazd Perseidy

Przed Nami bardzo ekscytujące zjawisko astronomiczne, a mianowicie z 12 na 13 sierpnia będziemy mogli obserwować ogromne ilości spadających Perseidów, które nazywane też są spadającymi Gwiazdami.  Od początku sierpnia przy czystym Niebie, mogliście obserwować spadające Perseidy, ale po 12 sierpnia zobaczycie ich całe lawiny. 

 

To juz dzisiaj! Noc spadających Gwiazd. Już teraz możecie skorzystać z Gwiazd i ich energii do przeprowadzenia zmian w swoim Życiu. Dotknij Magii w ten wyjątkowy czas spadających Gwiazd. Porozmawiaj z moimi Kartami Tarota, aby dokonać zmian w swoim Życiu. Karty będą znacznie bardziej naenergetyzowane i otwarte na Ciebie i Twoje nurtujące Cię pytania.

 

 

Przyspieszenie zdarzeń, przyciągniecie tego na co czekasz, otworzenie wielu Bram Szans, które do tej pory były dla Ciebie zamknięte oraz Moc Magii Gwiazd w połączeniu z moim Darem i moimi Kartami Tarota mogą odmienić Twoje Życie. Nie czekaj! Wykorzystaj Moc Perseidów!

 

 

Możecie pomyśleć życzenie, gdy Gwiazda będzie spadała , ale pamiętajcie, aby to co pomyślicie pozostało w tajemnicy. Mam Nadzieje, ze pamiętacie mój post odnośnie Gwiazd i że trzeba mieć tak naprawdę swoją Gwiazdę  przewodnią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możecie dzisiejszej Nocy oddać swoje problemy i bolączki Gwiazdom. Wystarczy, że skupicie się mocno na danej sprawie, wyrzucicie  wszelkie obawy z rozstrzygnięciem problemu i wyślecie wszystko do Wszechświata. Wyobrażajcie sobie siebie przy tym, jako osobę radosną i spokojną, bez obciążeń i problemów. Postarajcie się być zrelaksowani i odprężeni. Wszystko w Waszych rękach więc działajcie ?? ? ?

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz. 14.00 do 23.00 z małymi przerwami na kawę  ☕️

 

☎️  tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

63 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *