dsc_5989

Czas w Tarocie

Czas w Tarocie

Bardzo dziękuję za fantastyczny odzew na temat tego, o czym chcecie czytać i słuchać na moim blogu.

Jedna z Pań napisała:

” Witam Pani Agguniu, zawsze brakuje mi czasu żeby w naszych rozmowach zapytać o czas w tarocie, na czym polega że pewne rzeczy dzieją się w takim czasie jak Pani widzi a są takie które mają przesunięcia czasowe, nawet latami ale jednak się sprawdzają, od czego to zależy ? Bardzo mnie ten temat interesuje i będę wdzięczna jak Pani napisze o tym na blogu i podzieli się z nami wiedzą na ten temat

z góry dziękuje Pani Agguniu i pozdrawiam bardzo serdecznie.J „

 

O Czasie w Tarocie bardzo dużo mówiłam Wam w swoich programach telewizyjnych Kosmica tv. Wiem, że część z Was jest tu nowych a inni zapomnieli ,więc postanowiłam powrócić do tego tematu.

Tak naprawdę Czas nie istnieje. Nie ma Go w Tarocie, nie ma Go we Wszechświecie. Czas wymyślił Człowiek, aby jakoś funkcjonować. Na początku Ludzie odmierzali Czas obserwując ruchy Słońca po sklepieniu niebieskim a także obserwując Księżyc.

 

Czas wymyślił Człowiek. Czasu w Tarocie również nie ma. Wszystko jest umowne. Natomiast czemu jedna porada sprawdza się w wyznaczonym terminie, a inna jak napisała Pani nawet po Latach. Tempo sprawdzalności porad zależy od tempa Życia danej osoby. Dla jednych Tydzień może wydawać się jak Miesiąc albo nawet Rok, a dla innych może przemknąć jak jeden Dzień.

1374925_304048659736509_1317993734_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo ważnym, jak nie najważniejszym, składnikiem dokładnej co do Dnia sprawdzalności z Kart Tarota jest otwartość. Jeśli dana osoba przychodzi po poradę, ale jest na nią zamknięta, nie jest „ponad to”, ma wiele lęków to następują przesunięcia Czasowe. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Jesteś otwarta na to co ma Ci do przekazania Tarot, a gdzieś w środku masz wielki strach, to też Czas sprawdzalności się przesunie.

 

Są też osoby, które odliczają Czas Tarota , liczą Dni a to błąd, bo wtedy też nieświadomie zakładają na przepowiednię blokadę energetyczną. Zawsze się śmieję w rozmowach z Wami, że najlepiej jest po poradzie przeanalizować to co usłyszeliście ode mnie, przetłumaczyć to na swoje Życie i zapomnieć o tym. Możecie też powiedzieć sobie np. „Ehh co ta Agga tam gada ja wiem swoje” i zająć sie swoimi sprawami.

Niektóre osoby nie powinny myśleć o poradzie, a u niektórych Czas Tarotowy realizuje się bardzo ładnie, ponieważ One są otwarte na przekaz i jakby lepiej rozumieją to, co im Tarot przekazuje. Nie martwcie się, bo jeśli wysłuchacie porady i wyciągniecie wnioski to będzie wszystko realizowało się w takim Czasie, jaki ode mnie usłyszeliście. Dużo pracy musicie włożyć w siebie, a ja Wam w tym pomagam.

Jest jeszcze jedna zależność dokładnej realizacji Czasu w Tarocie. Jeśli jakaś sprawa się przedłuża, to oznacza, że coś jeszcze musi się zadziać, że coś jeszcze Wy lub osoby wokół Was, mają coś do przepracowania. To oznacza, że jeszcze w danej chwili nie Jesteście gotowi na to, co pokazywały Karty Tarota, że jeśli dana rzecz by się teraz zrealizowała, nie byłaby dobra dla Was. Wszystko potoczyłoby się nie tak, jakbyście chcieli i bez korzyści dla Was.

Wszystko dzieje się „po coś” i we właściwym Czasie, nawet wtedy gdy Karty ten Czas pokazują szybciej. Tarot niekiedy coś zaznacza, uświadamia, abyście wiedzieli, że to i tak przyjdzie. Pokazuje różny Czas, ponieważ zanim coś się wydarzy na poziomie fizycznym, najpierw musi zaistnieć na poziomie energetycznym. Już samo spotkanie ze mną i moimi Kartami Tarota jest wielkim poruszeniem energetycznym. Ta energia zostaje wysłana do Wszechświata i ona powraca. Ona nie ginie, nie znika i ona odpowie we właściwym dla Was momencie. Dlatego nie należy trzymać się sztywno Czasu w Tarocie.

12240077_1002067083182973_7441713865258336441_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zauważcie, że to do czego nie przykładacie zbytniej uwagi realizuje się zwykle co do Dnia, a to o czym stale myślicie niekiedy się przesuwa. Nieświadomie sami ograniczacie się Czasowo.

Tak jak już wspomniałam u niektórych osób Czas działa doskonale, są to osoby z reguły bardzo otwarte na Tarota i potrafiące przetłumaczyć poradę na swoje Życie. Inni cały Czas się jeszcze tego uczą 🙂

Przypominam też, że Tarot na nic Was nie skazuje, On Wam podpowiada, pokazuje Wam najlepszą Ścieżkę, którą możecie iść po swojej Drodze Życia.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie tego postu to jak najbardziej zapraszam do zadania ich.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowopopołudniowych do 20.00:)

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Słonecznie!

Wasza Agga Soyala

marka którą kochacie

Tags: No tags

85 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *