serce karta

Czemu mężczyźni nie lubią odpowiadać na pytania

Czemu mężczyźni nie lubią odpowiadać na pytania

Często w rozmowach ze mną poruszacie temat Miłości.

Pytacie jak się zachowywać i co zrobić, aby dany mężczyzna otworzył się na Was. Otóż jedną z pierwszych zasad jest niezadawanie zbyt wielu pytań mężczyźnie.

Mężczyźni ogólnie nie lubią odpowiadać na pytania, a jeszcze dodatkowo jeśli czują się w jakiś sposób naciskani do udzielenia odpowiedzi, zamykają się lub uciekają.

Umiejętność rozmowy jest bardzo ważna. Oczywiście to nie znaczy, że kobiety wcale nie mają pytać, ale trzeba to zrobić umiejętnie.

Ogólnie mężczyźni są spokojni, jeśli zadamy im zaledwie kilka pytań i to niezbyt krępujących i trudnych.

Najlepiej zadawać pytania, które nie sugerują nacisku odnośnie uczuć. Mężczyzna w takich chwilach woli, aby to kobieta opowiadała i przedstawiła jak ona widzi daną sprawę. On z miłą chęcią wysłucha, przemyśli i wyciągnie wnioski. Mężczyzna odpowie w sposób jak dla niego, najbardziej prawdziwy i wyczerpujący i nawet mu na Myśl nie przyjdzie, że kobieta w jego odpowiedzi może doszukiwać się jakichś niejasności. On zawsze odpowie w taki sposób, aby nie narobić sobie problemów i w sposób, który w danym momencie uznaje za prawdziwy.

Natomiast kobieta uważa, że zadając wiele pytań, okazuje mężczyźnie swoje zainteresowanie oraz, że mężczyzna nie do końca udzielił obszernej odpowiedzi.

Kobieta zawsze znajdzie jakiś szczegół w odpowiedzi mężczyzny, który można jeszcze raz odgadać, wyjaśnić czy przeanalizować. Właśnie takie wypytywanie jest dla wielu panów udręką. Oni tego nie rozumieją. Uważają, że skoro odpowiedzieli najlepiej jak potrafili to o czym jeszcze dyskutować. Najchętniej uznaliby temat za zakończony.

Jeśli kobieta doceni odpowiedź mężczyzny i uzna ją za wyczerpującą zacznie odnosić sukces w relacji. Jeśli natomiast wykaże swoje niezadowolenie, znajomość będzie powoli się rozluźniać. Bardzo ważne w rozmowach jest zrozumienie odpowiedzi danej przez mężczyznę, wyciągnięcie wniosków. Należy też wysłuchać z wielką uwagą tego, co mężczyzna ma do przekazania. Nie trzeba szukać ukrytego dna, aczkolwiek trzeba umieć czytać między wierszami.

 

Mężczyzna już w jakiś sposób zaangażowany w znajomość będzie miał problem z przekazaniem kobiecie np. odmowy spotkania. Nie będzie chciał jej zranić a także będzie miał obawę o to, że kobieta zasypie go tysiącem pytań czemu nie może się spotkać w wyznaczonym terminie. Mężczyzna chciałby, aby jego propozycja spotkania w innym Dniu została przyjęta bez dodatkowych pytań. On chce, aby wszystko było jasne i klarowne, ale bez dopytywania.

Tak więc jeśli chcecie, aby Wasz mężczyzna nie uciekł przed Wami, postarajcie się wyważyć swoją ciekawość.

Możecie też zapytać moich Kart co on Myśli w danej chwili, czego oczekuje po Waszej znajomości, w jaki sposób możecie się do siebie zbliżyć oraz czy ma jakieś plany wobec Was.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiadam na wszystkie pytania:)

 

Natomiast osoby czekające na odpowiedź mailową uzyskają ją do Poniedziałku najdalej.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.14.00 do 19.00 z małymi przerwami na przekąskę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

32 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *