DSC_0004

Czemu nie możesz się zakochać?

Czemu nie możesz się zakochać?

Każdy marzy o wielkiej Miłości i o tym aby być kochanym, ale jest też wiele osób, które są po trudnych przejściach uczuciowych i one boją się kochać. Mimo tego, iż w swoim Sercu bardzo tęsknią za tym uczuciem boją się go bardzo. Niby rozglądają się za potencjalnym partnerem, ale coś ich blokuje, co nie pozwala im stworzyć szczerej relacji.

Boją się otworzyć na znajomość, ponieważ ból który noszą w sobie, jest nawet mimo upływu Lat, bardzo wielki. Wpadają w pewnego rodzaju pętlę marazmu, który nie pozwala im wyzwolić się od zranionej Przeszłości.

Każdego potencjalnego partnera nieświadomie porównują do poprzedniego,każde jego zachowanie analizują, drążą na wszelkie możliwe sposoby i nie pozwalają sobie na totalną swobodę w relacjach. Boją się odrzucenia, krytyki i tego, że nie są dość dobre. Nie to jest jednak najtrudniejsze.

 

Najciężej jest tym osobom otworzyć się pod względem zakochania i zaufania. Powstrzymują swoje Serce przed uczuciem. Obawiają się, że ponownie źle wybrały, że ponownie zostaną oszukanie i pozostawione samym sobie. Takie osoby bardzo chcą kochać i być kochane, ale ciąży na nich piętno Przeszłości. Niektórym udaje się z tego wyzwolić, ale muszą w siebie włożyć bardzo dużo pracy. Nie należy obawiać się nowej Miłości, ponieważ każda jest inna. Nie można porównywać nowego partnera do poprzedniego, ponieważ każdy Człowiek jest inny aczkolwiek pewne schematy zachowania są podobne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiele osób ma też ogromne poczucie winy, że jak się zakochają to coś im zostanie odebrane, coś będzie musiało być zmienione w ich Życiu. Faktycznie tak jest bo Miłość zmienia wszystko. Czy zabiera coś Tak. Zabiera wszystkie Lata w których byliśmy bez tej osoby, zabiera smutek, samotność, brak poczucia pewności siebie, zabiera łzy i ciężar radzenia sobie samemu ze wszystkim. Ale Miłość też daje. Jeśli byliście kiedykolwiek zakochani to wiecie o tym, że daje bardzo dużo i tylko od Nas zależy co z tymi Darami zrobimy.

 

Wracając do osób, które bardzo chcą się zakochać a boją się. One bardzo powoli angażują się w nową relacje. Są bardzo uważne i spostrzegawcze. Najdrobniejsze potknięcie nowej osoby może na zawsze przekreślić szansę na bycie razem. Obserwują każdy gest, mimikę twarzy. Bardzo pilnują regularności kontaktów ze strony potencjalnego partnera a także wnikliwie przysłuchują się każdemu słowu, jakby chciały przyłapać na ewentualnym błędzie. Większość z tych osób robi to nieświadomie, ponieważ w nadświadomości i podświadomości ma to wdrukowane przez zaistniałe wcześniej przeżycia uczuciowe.

 

Takie osoby zakochują się bardzo powoli. Kawałek po kawałku otwierają swoje Serce. Można to zobrazować w ten sposób: jest jedno Serce, który każdy ma a w nim jest dużo malutkich Serduszek. Takie osoby powoli otwierają krok po kroku, po jednym małym Serduszku, ponieważ są zamknięte i mają obawy przed Miłością.

 

Dopiero gdy poznają tego właściwego partnera otwierają, ale też krok po kroku, wszystkie małe Serduszka, aby w efekcie otworzyć na niego całe swoje duże Serce. Każdy w sobie ma jedno Serce, a w nim wiele małych Serduszek i dopiero jest ono całe otwarte, gdy kochamy prawdziwe ❣️

 

Serduszka z Dzisiejszych zdjęć pochodzą z Naszego Magicznego sklepu Sarah Magic, który już niedługo ponownie będzie otwarty. Te serduszka to Talizmany Uttah, doskonale Wam znane ?

 

 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 16 do późnych godzin wieczornych.

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Serdecznie

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *