Czerwiec miesiąc miłości

Czerwiec miesiąc miłości

Nazwa Czerwca, pochodzi od maleńkiego robaczka zwanego czerwiec polski z którego początkowo wyrabiano farbę do tkanin. Jest to Miesiąc w którym bardzo mocno zatęsknimy za wsparciem i Miłością partnera. Będziemy się domagali większej adoracji, czułości i rozmów. Osoby o gorącej krwi mają wielką szansę na romanse i podboje łóżkowe. Osoby samotne mają szansę poznania kogoś, kto pozostanie z nimi na dłużej. 

 

 

Czerwiec jest Czasem szczególnym, ponieważ zawiera w sobie aż dwie Pory Roku Wiosnę i Lato. Zawiera dwa Żywioły: Powietrza i Ognia.

Żywioł powietrza odpowiada za komunikację, tworzenie planów i odrodzenie. Żywioł Powietrza odpowiada za zmiany i właśnie w porze wiosennej tych zmian dokonujemy. Wychodzimy z zastoju Żywiołu Ziemi, który reprezentuje zima. Wiosną budzimy się z letargu. Natomiast Żywioł Ognia odpowiada za Miłość, pożądanie, przedsiębiorczość i uczuciowość.

Biorąc pod uwagę, że Czerwiec jest Miesiącem Miłości oraz Pory Roku i Żywioły wychodzi bardzo korzystny Czas energetyczny. Z dużą łatwością będziecie mogli wejść w nowy związek uczuciowy, który powinien przyjść w dość niespodziewanych okolicznościach. Romanse i przygodne znajomości będą bardzo gorące i atrakcyjne. Osoby nieśmiałe odważą się zrobić krok ku Miłości. Doskonałe energie zdziałają też na wzrost finansów na koncie.

Jeśli nie wiecie jak rozpocząć ten Czas Żywiołu Ognia Ziemi , śmiało pytajcie w Naszych rozmowach. Zobaczymy co dla danej osoby jest najwłaściwsze i dobre na Przyszłość, bo Ziaren można zasiać wiele, ale czy wszystkie wykiełkują a przede wszystkim czy to co zasiejecie jest właściwym Ziarnem dla Was?

 

Do rozmów na magicznej linii zapraszam  od godz 13.00 do wieczora

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

14 comments

  1. ReplyAnecia

    Juz nie moge sie doczekac rozmowy , ciekawe czy zasialam Ziarno i czy wszystkie ziarna wykiełkują a przede wszystkim czy to co zasialam jest właściwym Ziarnem dla mnie. Do usłyszenia p. Agusiu

  2. ReplyAnecia

    Dziękuję p. Agusiu za cudowną rozmowę , to dzieki pani jestem teraz w tym miejscu , dziękuję za te cudowne ziarenka 💜💜💜💜💝💝💝💝💖💖💖💖

  3. ReplyAgnieszka J

    Pani Aggo dziękuje z całego serca za pomoc♥️miała Pani racje, zresztą jak zawsze. Dobrze Pani widziała to ten ząb i nadaje sie do leczenia, jest leczony i ból ustąpił, a męczyłam się z tym od 4 dni. Jest Pani moim aniołem 😘😘😘

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *