DSCN4916

Czerwiec jest Miesiącem Miłości i pożądania

Czerwiec jest Miesiącem Miłości i pożądania

Nazwa pochodzi od maleńkiego robaczka zwanego czerwiec polski z którego początkowo wyrabiano farbę do tkanin. Jest to Miesiąc w którym bardzo mocno zatęsknimy za wsparciem i Miłością partnera. Będziemy się domagali większej adoracji, czułości i rozmów. Osoby o gorącej krwi mają wielką szansę na romanse i podboje łóżkowe.

 

Czerwiec jest Czasem szczególnym, ponieważ zawiera w sobie aż dwie Pory Roku Wiosnę i Lato. Zawiera dwa Żywioły: Ziemi i Ognia.

 

Jak zapewne pamiętacie z moich programów telewizyjnych lub ze wcześniejszych wpisów, Żywioł Ziemi odpowiada za stabilizacje, powodzenie materialne i finansowe, ogólnie za Bogactwo. Natomiast Żywioł Ognia odpowiada za Miłość, pożądanie, przedsiębiorczość i uczuciowość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biorąc pod uwagę, że Czerwiec jest Miesiącem Miłości oraz Pory Roku i Żywioły wychodzi bardzo korzystny Czas energetyczny. Z dużą łatwością będziecie mogli wejść w nowy związek uczuciowy, który powinien być już na stałe. Romanse i przygodne znajomości będą bardzo gorące i atrakcyjne. Osoby nieśmiałe odważą się zrobić krok ku Miłości. Doskonałe energie zdziałają też na wzrost finansów na koncie.

 

Wykorzystajcie Czerwiec na Magię. Dotknijcie Magii i pozwólcie działać energiom. Zajrzyjcie w moje Karty, aby sprawdzić czy idziecie po właściwej Drodze.

 

Na Magicznej linii będę od godz 13.00

 

w Srode mam urlop

Do rozmow zapraszam w Czwartek do poznych godzin Wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Bez problemów, bez czekania można się dodzwonić ☎️☎️☎️☎️

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

33 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *