a708e65e-978d-43a7-96c6-3d4ac196cecf

Czy czasami czujesz, że czegoś Ci brakuje?

Czy czasami czujesz, że czegoś Ci brakuje?

 

We wszystkich Naszych wysiłkach, aby uzyskać więcej pieniędzy, dóbr materialnych, lepszej pracy, partnera, większego domu, samochodu, po spełnieniu tego wszystkiego co kiedyś chcieliśmy, po szczęściu, po doskonałości, w końcu szukamy tylko siebie.

 

Nadszedł czas, w którym możemy dostrzec, że mimo tego, że udało Nam się uruchomić Nasze podróże jako poszukujący, to jednak poszukiwanie siebie samego jest celem. Gdy to zrozumiesz, poszukiwanie stanie się łatwiejsze, zrozumiesz, że ta łatwość była już dostępna przez cały czas, aczkolwiek Ty jej nie dostrzegałaś, ponieważ nie wiedziałaś o niej i nie wiedziałaś czego szukasz. Nie rozumiałaś, że rzeczy materialne cieszą tylko na chwilę, a prawdziwym celem Jesteś Ty sama. Teraz masz łatwość dostępu do samej siebie, ponieważ już o tym wiesz. Powoli zaczynasz rozumieć, że dobra materialne są otoczką Ciebie samej, wiesz, że Ty Jesteś w tym wszystkim najważniejsza. Weź tylko dla siebie trochę czasu, żeby się zatrzymać i pozwól, aby słowa zadziałały. Niech Cię zachęcą do przebudzenia!

🙂🔮❤
Jestem ciekawa jak to jest u Ciebie? Czy dbasz o siebie i swoje wnętrze? Czy każdego dnia robisz coś miłego tylko dla siebie? Może czytasz książke przy zapachu ulubionej herbaty, albo chodzisz na spacer w miejsce, które Cię pozytywnie nastraja? Co robisz dla siebie?

Jeśli nie wiesz co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja Droga Przebudzenia była lepsza, śmiało pytaj, a może nawet jeszcze nie wkroczyłaś na tą Drogę, też o to możesz zapytać

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godzin popołudniowych do 22.00⏰

☎️tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Pozdrawiam ciepło moje Stokrotki !

Wasza Agga Soyala

23 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *