Czy masz blokady ze swojego dzieciństwa

Czy masz blokady ze swojego dzieciństwa

 

Czy masz blokady ze swojego dzieciństwa
 
Nawet jeśli mówisz, że nie masz Dzieci i nawet być może nie chcesz ich mieć to zapamiętaj sobie, że miłość do Dzieci jest najważniejsza i jest zaraz po najważniejszej Miłości która JEST do Boga. Nawet jeśli nie masz Dzieci to masz jedno Dziecko, które zawsze szuka i pragnie Twojego uczucia, zainteresowania i troski. Jest to Dziecko, które masz ukryte w sobie. Dziecko, którym nadal Jesteś mimo iż możesz czuć się już stara. To Twoje Dziecko, którym Jesteś potrzebuje Twojej uwagi, potrzebuje Twojej miłości i akceptacji. Wiele przeszło odrzucenia, smutku, samotności gdy było bardzo małe.
 
 
 
Zastanów się, jak wspominasz swoje dzieciństwo? Jakie masz emocje gdy o nim myślisz? Czy naprawdę było wszystko w porządku? Czy otrzymywałeś tyle uwagi, wsparcia i uczucia ile potrzebowałeś? Czy czułeś się akceptowany i bezpieczny? Czy wręcz przeciwnie. Czułeś się samotny, odrzucony i zawsze gorszy od innych? Nawet jeśli Twoi Rodzice byli w miarę udanym związkiem, to czy dawali Tobie tyle uwagi i uczuć ile wtedy potrzebowałeś? Nie oszukuj sam siebie i właśnie teraz rozpraw się z demonami swojego dzieciństwa i nie zwalaj wszystkiego na inne trudne wtedy czasy, ponieważ zawsze są trudne czasy i nic nie może wytłumaczyć tego, że nie otrzymałeś tego czego potrzebowałeś. Miłość nic nie kosztuje, nie trzeba na nią zasłużyć, ponieważ Ona po prostu JEST.
 
 
 
 
 
 
Jeśli Rodzice nie okazywali Tobie tyle uwagi i uczuć , których potrzebowałeś to w Życiu dorosłym masz problemy: w nawiązywaniu bliskich i trwałych relacji, w rozmowach z innymi, brak poczucia pewności siebie, brak zrozumienia dla innych, wchodzenie w rolę cierpiętnika i ofiary, zbytnie angażowanie się w pracę, choroby układu kardiologicznego, kręgosłupa, żołądka. Twoi Rodzice być może starali się jak umieli, jednak nie starali się na tyle abyś czuł się doskonale. Nie starali się na tyle, abyś mógł być dumny z siebie, abyś mógł czuć się bezpiecznie i kochany.
 
 
Prawdopodobnie stało się tak dlatego, że Twoi Rodzice są ofiarami ofiar a potem Ty też stałeś się ofiarą. Rodzice też od swoich Rodziców nie otrzymali wystarczającej miłości, akceptacji i uwagi. Ich Rodzice też tego nie otrzymali i tak można cofać się w pokolenia bez końca. Jeśli jednak TY teraz wiesz, masz świadomość tego i nie chcesz, aby Twoje Dzieci i ich Dzieci powielały ten schemat, zrób coś! Nawet jeśli Twoje Dzieci są już bardzo dorosłe okaż im więcej miłości, pochwal je, doceń i spędzaj z Nimi więcej czasu na szczerych rozmowach okazując miłość i wsparcie.
 
 
 
 
Jeśli nie masz Dzieci to i tak masz Dziecko , tak jak napisałam na początku. Masz w sobie Dziecko bardzo smutne, zagubione i pozostawione samemu sobie. Spytaj czego potrzebuje, spytaj czego chce i daj Mu to! Zadbaj o nie , niech chociaż teraz gdy wydajesz się sobie taki dorosły, niech to Dziecko otrzyma wszystko to czego chce. Bądź dla Niego najlepszym przyjacielem, dawaj Mu tyle miłości ile potrzebuje a nawet więcej. Utul tego małego chłopca w sobie, utul tą małą dziewczynkę. Twoje ciało jest inne niż wtedy, Twój Umysł też , jednak ciągle wszystko jest takie samo. Inaczej reagujesz na wszystkie sprawy, ale Twoje ukryte emocje wciąż są takie same. Ciągle są kruche, delikatne, potrzebujące przytulenia , akceptacji i zwykłego wsparcia, że” dasz radę, będzie wszystko dobrze, nie bój się, jesteś bezpieczny”.
 
 
 
 
 
 
 
Zapomniałeś już o tym jak to jest , zapomniałeś już o tym, że chcesz tak się czuć i zapomniałeś nawet o myśli i marzeniu, aby tak się czuć. Jednak teraz jest czas, gdy to wszystko wychodzi na wierzch, gdy powoli zaczynasz sobie o tym przypominać i wiesz już, że tego chcesz i tego potrzebujesz. Zaczynasz rozumieć, że jako Dziecko nie czułeś się dobrze, że nie miałeś ogromu akceptacji i tak wielkiego okazywania uczuć. Zaczynasz rozumieć , że tamten czas był dobry, ale niekoniecznie tak szczerze dobry. Był udawany. Jest to bardzo bolesne odkrycie, ale teraz jest czas abyś się z tym zmierzył. Wiem, że się boisz , ale już teraz masz w sobie Siłę dorosłej osoby, która przytuli i przygarnie do Serca Dziecko. Możesz doznać pewnego rodzaju szoku, możesz ryczeć ale to jest konieczne abyś pozbył się ograniczeń i demonów z przeszłości. Przed Tobą bardzo ciężka, trudna i długa praca aczkolwiek robisz to dla siebie samego i dla innych , a przede wszystkim dla swojego, zagubionego Dziecka. Stare programy zakodowane w Twoim dzieciństwie należy skasować i w to miejsce wstawić nowe , pełne Miłości, akceptacji i radości.
 
 
 
Jeśli chcesz rozprawić się z mrokami swojej przeszłości zapraszam na konsultację. Jeśli chcesz wiedzieć czy masz blokady ze swojego dzieciństwa oraz jak na Ciebie wpływają oraz na Twoje Życie , zapytaj. Jeszcze wszystko jest do naprawienia, wszystko jest możliwe
❤️

Magiczna linia bede dostepna 

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 
 

57 comments

 1. ReplyKazimiera

  Pani Aggo,chcę przytulić tę małą dziewczynkę z tamtych lat, ale czuję że to już jest inna osoba.A dzisiaj śniło mi się,to co pamìętam,że jestem z mamą jakby w kościele.Jest dużo ludzi i ksiądz który stoi przy stole takim do odprawiania mszy na podwyższeniu i zaczął do niej mówić Moja mama przybliżyła się do tego stołu patrząc na niego z dołu.Słyszałam,że mówił do niej iż teraz ma stałe zdawać relację policji.


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   O to bardzo dobrze, aby tylko terapeutka była super bo różnie teraz się dzieje. Da Pan radę, widzę to💪🏻 🤗

  1. ReplyAneta Namiętna 😘

   No szok, teraz to już w ogóle chce mi się tak płakać lub lepiej wyć aż.
   Mimo że niewiem czy mam blokady, a pewnie mam. To rozjaśnił ten wpis mój umysł troszkę chociaż…
   W ten dzień akurat dzisiaj. Taki nieudany a taki cudny bo mój skarb ma 6 lat….
   A mam w rozsypce……
   Dobrej nocy wszystkim

 2. Replyfanka z pałacu

  Pani Agnieszko ,jest Pani wielka!!!!!!! Mąż nie poleciał ,wczoraj odwołali loty bo nie było jeszcze tych paszportów covidowych. Mówiła Pani,że nie widzi Pani żeby leciał bo jest księżyc i są przeszkody, ja myślałam,że to nie możliwe bo tak był nastawiony.Moje gratulacje dla Pani za taką trafność odczytu.Pozdrowienia przesyła fanka

  1. ReplyDorota

   Pani Aggusiu, będzie Pani dzisiaj jeszcze na linii czy w poniedziałek Pani dopatrywać? Serdecznie pozdrawiam

 3. ReplyAnecia

  Dziekuje P.Agusiu przyszły bransoletki i talizmany sa piekne .
  Do pracy juz będę miala mega ochrone.
  Bardzo ladny talizman milosci pierwszy mam z dlugim sznureczkiem i moge powiesić na świeczniku, swiecy a ten ktory teraz przyszedł jest krotszy i akurat pasuje do ciaglego nossenia przy sobie jest akurat taki potrzebowalam.
  😍😍😍😍💕💕💕💕💓💓💓💖💖💖💞💞💞💝💝💝


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo się cieszę, że podobają się Pani🥰 🥰 🥰 🥰 Naenergetyzowałam je bardzo mocno, ponieważ właśnie takiej ochrony Pani teraz potrzebuje 🥰 🥰 Dla tych co chcą i potrzebują ochrony, talizmanów aby przyciągnąć miłość i wiele wiele innych wspaniałych magicznych przedmiotów znajdziecie w moim sklepie o tutaj https://sarahmagic.com/

 4. ReplyKazimiera

  Pani Aggo,Oglądałam kiedyś taki film o młodym człowieku, który miał tak silne blokady emocjonalne że były widoczne dla otoczenia.Był zdolnym człowiekiem w pewnej dziedzinie nauki.Nawet miał dziewczynę z którą uprawiał seks.Jednak nie był z nią związany emocjonalnie.Nie potrafił jej kochać i okazywać uczuć.Rozstawał sie z nią.Pewna psycholożka zaczęła nad nim pracować.On nie okazywał żadnych emocji w mometach gdzie normalnie człowiek by je okazywał.Był twardy.Nie szło do niego dotrzeć.Przez to że nie miał normalnego życia emocjonalnego,to nie szło dalej z nim współpracować.Odkrtyto,że był bardzo dobry w matematyce albo we fizyce.Był odkrywcą pewnych równań.Jednak on nie był do końca zainteresowany tym aby rozwijać swoje umiejętności.Ta psycholog wreszcie do niego dotarła.Był to moment gdy się rozpłakał.Można by to przyrównać do lodowca który się roztopił.Od tego momentu zdał sobie sprawę,że ma uczucia których nie otrzymał od rodziców.Psycholożka odegrała tu rolę bliskiej mu osoby której może zaufać i się otworzyć.Wtedy otwarł swoje serce i dziewczyna do niego wróciła.Od tej pory był innym człowiekiem.

   1. ReplyKazimiera

    Pani Aggusiu,wydaję mi się ze Pani nie przeczytała mojego przedostatniego e-maila.A te znaczki różowy i brazowy to wszysto ja.Zależy czy piszę z telefonu komórkowego czy z inernetu,to one są inne.Dzisiaj jeszcze coś dopisałam.💋🍒💖


    1. Author
     ReplyAgga Soyala

     Pani Kazimiero prosze o chwile cierpliwosci wczoraj otrzymalam 57 maili i odpisuje w kolejnosci zgloszenia 🙂

 5. ReplyMonika z L.

  Pani Aggo bardzo dziękuję za rozmowę i super podpowiedzi.Już zamówiłam ale mielony(chyba będzie dobry dla męża)😉Do usłyszenia i spokojnej nocki🤗😘

 6. ReplyEB

  Dzień dobry 🌞 odpisałam na maila Pani Agnieszko . DZIAŁAMY !!! proszę o instrukcję bo rozumiem że ja biorę udział🌞🌞

  miłego dnia i do usłyszenia 🌞

 7. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, wieczorkiem zrobię zakupy w sklepiku 😉proszę o instrukcję bo to już jutro i działamy 😊

  pozdrawiam gorąco ❤

 8. ReplyEB

  Mam jakieś świece ale z tego co pamiętam to ostatnio do tego rytuału potrzebnych było kilka świec w kolorze różowym ?? 🔮🪄🎐🌹

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *