241665832_565153854558625_4537317716946097011_n

Czy masz siłę… jeszcze

A gdyby tak …

 A gdyby tak, móc unosić się wysoko.
A gdyby tak, poczuć znowuż lekkość w obłokach. Móc śpiewać móc tańczyć, móc podziwiać zamiast się dręczyć.
A gdyby tak, pozwolić swojemu sercu płynąć bez obawy, że po wielu latach możesz znowu gdzieś w sobie zaginąć.
A gdyby tak, się otworzyć na nowo i dać sobie szansę na miłość odwzajemniona. Móc znowu ufać i spać bezpiecznie i budzić się z radosnym uśmiechem wiedząc, że kolejny dzień zapowiada się bajecznie.
 
 
 
 
 
 
A gdyby tak, dać sobie czystą kartę i tej drugiej osobie . Móc ze soba rozmawiać, nie bać się, że cokolwiek nie powiesz obróci się przeciwko Tobie.
Móc tak na nowo zaufać nie bać się niczego. Być tak wolnym, by można bez obawy, że stanie się coś nieprzewidywalne go lub złego.
A gdyby tak się nie bać i móc śpiewać odnowa i patrzeć z ufnością w te oczy, które Cię odnalazły i uczą Cię kroków Życia od nowa.
 
A gdyby tak, dać sobie tą szansę właśnie teraz, nie za rok, nie potem właśnie teraz, gdy jeszcze Twoje Życie pędzi i gdzie są miejsca do których nie chcesz wracać z powrotem. Jeszcze, gdy masz siłę, gdy możesz się poruszać, gdy masz jeszcze siłę czasami zapłakać po cichu i się wzruszać. Jeszcze teraz, gdy nie do końca Jesteś zniszczona i masz siłę się podnieść, by ktoś mógł utulić Cię w swoich ramionach.
 
Gdyby tak się rozejrzeć, spojrzeć dookoła i wychwycić to Serce, które gdzieś tam w tajemnicy też Ciebie woła. Gdyby tak je odkryć i przeciągnąć do siebie, czy jeszcze jest to możliwe? Poczuć się jak przysłowiowym niebie.
Czy jeszcze potrafisz kochać, czy jeszcze potrafisz się otworzyć, czy jeszcze chcesz dać sobie szansę, aby zupełnie inną, nową relację z kimś innym stworzyć.
Czy jeszcze tego chcesz, czy jeszcze tego pragniesz, masz obawy, że z każdym dniem gdzieś głębiej na dno popadniesz….
 
 
 
 
Podnieś się i zawalcz o siebie, podnieś się i patrz dalej niż możesz zobaczyć, jeśli nie teraz to kiedy i się zastanów i zrozum jak łatwo kolejne lata Życia przetracić… Teraz zacznij tańczyć nad swoim nowym kwiatem pomarańczy, teraz się odważ i nie czekaj zbyt długo, abyś potem wiedziała, że nie Żyłaś jedynie swoich pragnień i wymysłów ułudą.
 
Teraz wstań i idź daleko, teraz już wiesz, że ten koniec rzeki już dawno przepadł. I dobrze, i idź śmiało i z uśmiechem na twarzy. Oczekuj z ufnością na to co miłego i ciekawego się jeszcze wydarzy. Nie ma strachu wpajanego Tobie przez lata!
Pamiętaj Jesteś wolna i masz prawo cieszyć się czym chcesz bez tego obłąkanego, nieprawdziwego świata… w którym utknęłaś…. To już przeszłość…
 
Idź dalej, biegnij i leć !
 
 
Jeśli chcesz wiedzieć czy dasz radę dokonać wielkiej zmiany w swoim Życiu, jeśli nie wiesz od czego zacząć, jaka to ma być zmiana oraz jakie przyniesie efekty na Przyszłość, zapytaj. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania i zobaczymy kiedy jest dla Ciebie najlepszy moment , aby ewentualnej zmiany dokonać. Można też już pytać o Indywidualny Horoskop na listopad
 
 
Pozdrawiam Was bardzo Serdecznie💚 💚 💚 💚

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12 do późnych godzin wieczornych z przerwą na obiad

tel 708 788 222      4,92 zł/min. z vat  i

 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

18 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *