agga?

Czy można zmienić swoją przeszłość

Czy można zmienić swoją przeszłość?

I tak i nie. To co było , to było i należy patrzeć do przodu aczkolwiek są sytuacje , które Cię „trzymają ” i nie pozwalają iść dalej. Pamiętasz mój wpis dotyczący „scenariusza „?

Jeśli nie, odszukaj go i będziesz wiedziała co mam na myśli. Zakladam, ze wiesz o co mi chodzi , poniewaz sledzisz moje wpisy. Otoz, mozesz miec wplyw teraz ,w Czasie „terazniejszym ” na swoja przeszlosc. Jest to cos na zasadzie „scenariusza ” ale dotyczy to Twojej przeszlosci. Jesli nie potrafisz sobie poradzic z jakims zdarzeniem, sytuacja , ktora do chwili obecnej Cie ogranicza , cofnij sie do tej sytuacji…..do tego momentu. Wazne jest abys poczula wszystkie emocje , widziala okolicznosci , miejsce danej sytuacji, ktora chcesz zmienic. Wczuj sie w ten moment i zacznij go przezywac jeszcze raz ……Jest to bardzo trudne a czasami nawet bolesne….Nastepnie jeszcze raz odtworz w swoim umysle ta sytuacje, ale taka jaka bys chciala widziec, zmien wszystko co wg Ciebie potoczylo sie zle, zmien wszystko co Cie zdenerwowalo, sprawilo przykrosc . Napisz nowy scenariusz tamtego momentu. Napisz go takim, jakim chcialas go widziec wtedy. Nie wiem czy pisze dosc jasno, ale mam nadzieje , ze zrozumiesz….jesli nie, zapytaj mnie przy najblizszej rozmowie. Jesli uda Ci sie zmienic w umysle taka sytuacje, wraz z czuciem nowych emocji, przemyslen, wrazen to mozesz byc pewna , ze zrobilas ten zabieg dobrze, ze zmienilas swoja przeszlosc , ktora objawi sie niebawem, zmianami w Twoim Czasie terazniejszym. Jesli Ci sie nie udalo, wykonaj zabieg za jakis czas.

Karta Dnia na jutro wyszla troche przygnebiajaca  i dlatego nie napisze o niej …aczkolwiek przygotuj sie na dosc powazny dzien . Unikaj konfliktow i sporow i nie zamartwiaj sie swoim zyciem uczuciowym …to nie czas na smutki. Juz niedziela powinna byc lzejsza.

hhahaNa Magicznej Linii bede dostepna od godzin poludniowych do godz. 23.00 a moze i dluzej.

Tel 708 788 222.

Pozdrawiam cieplo! Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

78 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *