Czy słyszysz wołanie

Czy słyszysz wołanie

I tańcz tańcz jak nigdy nie tańczyłaś. Wdychaj zapach łąki i radości, którą na nowo w sobie odkryłaś. Wiruj pośród wysokiej trawy rosy, chabrów i maków wielkie zbieraj stosy. Zachwyć się powietrzem wiosennej pory, zachwyć się słońcem co zagląda do Ciebie aż po same wieczory. Wdychaj wonnej Matki Ziemi błogie ukojenie. Tańcz i tańcz aż poczujesz swojej zbolałej Duszy wyciszenie.

Niech uśmiech Twój rozpromienia wszystko co potrzebuje uśmiechu przemienienia.  Ciesz się z chwili Istnienia swojego oraz tego co Los szykuje na Drodze piaszczystej i miękkiej, a dojdziesz do spełnienia celu swego.

Nie sam cel jest jednak najważniejszy, ponieważ sama Droga już tak bardzo cieszy, gdy zrozumiesz swoje Przesłanie. Może to być już dzisiaj a może już jutro się stanie. Weź wirujący wiatr w swoje objęcia i tańczcie tak długo, aż poczujesz smutków szmer zniknięcia.

Tańcz wesoła i radosna pełnym Sercem otwartym bo już prawie mija pierwsza lat dwudziestych wiosna. Jeszcze jest i nieśmiało dźwięki swe do Ciebie nadaje i chce Cię budzić bardzo wcześnie, gdy Ty każdego dnia wstajesz.

Woła Ciebie i zaprasza do tańca przepięknego, abyś cieszyła się tym, że JESTEŚ w nowej rzeczywistości Życia swojego. Weź ze sobą zapach łąki i wszystkie kwiaty, a w tym stokrotki. Zabierz ze sobą zapach trawy i szum zboża oraz piękne motyle co wdzięcznie przysiadły Ci na włosach.

Poczuj radość tego wszystkiego, bo jakim Świat odbierasz taki jest i nic nikomu do tego. Twoja rzeczywistość jest piękna i wrażliwa i niech tak zostanie i już przeszłości nie wspominaj.

To co ma być to będzie, a Ty masz już umiejętność rozsiewania radości wszędzie. Tańczysz i w tańcu zasiewasz ziarna Miłości, które trafią w miejsca największych ludzkich przypadłości. Już taniec kwiecistej łąki wzywa Ciebie ponownie, bo Jesteś odnowiona i z tym poczuj się cudnie.

Nie słuchaj co mówią telewizorów zimne ekrany, nie czytaj od nikogo wiadomości niechcianych. Teraz masz prawo wyboru największego z możliwych i wiem, że przesiejesz przez sito wszystkich niesprawiedliwych. Tańcz tańcz i tańcem radości zarażaj innych. Docieraj do Serc zranionych bardziej lub mniej niewinnych. Naucz tańczyć wszystkich dookoła i niech się wieść niesie o przemianach Życia Koła. Drobne kroki i radość ogromna gdy możesz zachwycać się wolnością Serca swobodną. Bez smutku, bez żalu powstałaś na nowo i idź dalej tą drogą.

 

Na zdjęciach Anioł, utalentowana Justyna Lemiesz. Dziekuje! Szukajcie Jej na facebook 🙂

Obecnie jest jeszcze dziwniejszy Czas niż był kiedykolwiek. Jednak jest w nim dużo wysoko wibrującej energii Miłości, Radości i spokoju. Oczywiście może u niektórych z Was dziać się wiele spraw trudnych, aczkolwiek już bez większego tarcia, a jeśli nawet to tarcie jeszcze czujecie to za chwilę ono zostanie rozpuszczone. Wielkie oczyszczanie trwa i dlatego też są trudne wybory. To się dzieje. Jednak jeśli poddacie się tańcu radości, jeśli sobie na niego pozwolicie to przez wszystko przejdziecie spokojniej i płynniej. Więc tańczcie w rytm wyznaczony przez szum traw i drzew oraz wielki rytm swojego Serca 🙂

 

Do rozmów na magicznej linii zapraszam  od godz 13/14 do wieczora

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

39 comments

 1. ReplyMarzena

  Dzień dobry Wszystkim 🙂
  Pol roku temu mój partner zaczal tracic wzrok na jednym oku. Oczekiwanie na wizyty u lekarzy, mimo że prywatne, bardzo się ciągnęło. Po kilku wizytach skierowano nas na rezonans z podejrzeniem najgorszego. A ja bałam się coraz bardziej. Zadzwoniłam do Pani Aggi. Ze spokojem w głosie powiedziala że „w głowie nic nie ma” żeby się nie martwić że wszystko będzie dobrze. Wczoraj odebralismy dwa wyniki. Oba pozytywne bo rzeczywiście „nic tam zlego nie ma”. Z całego serca dziękujemy ze mogliśmy przez cały też długi czas funkcjonować normalnie i bez strachu 🙂 🙂 🙂

 2. ReplyMonia

  Pani Aggo🤗bardzo dziękuję za rozmowę,potrzebowałam jej i pani i pani kart🙂o wiele lepiej się czuję,proszę pamiętać o tym dotyku na jutro🙂i dziękuję odrazu,będziemy w kontakcie.

 3. ReplyMonia

  Dzień dobry pani Aggo🙂🙂🙂chciałam napisać i dać znać,że wszystko co pani mówiła i przekazała z kart co do dzisiejszego dnia to się wszystko sprawdziło🤗🤗🤗i ja też czuje się tak jak pani mówiła🥰🥰jest zadowolone i lekkość nie ma ciężaru,sprawdzalność jak zawsze u pani jest na 100 procent🤗🤗🤗dziękuję za wszystko a co najważniejsze to dobrze ze panią mamy i że pani jest z nami zawsze🥰🥰🥰

 4. ReplyAnecia

  Przepraszam p.Agusiu że rozlaczylo bardzo dziękuję za dzisiejsza rozmowę i porady.
  Cieszę sie bardzo ze jest pani z nami 😚😚😚😚💖💖💖💖💝💝💝💝💜💜💜💜💞💞💞💞

   1. ReplyIlona Wesoła 💜🌞🧡💚

    niestety nie udało mi się już dodzwonić , No cóż zapytam innym razem, usłyszałam tylko jak coś Pani wypadło ale co to już nie wiem😇
    dziękuję Pani Aggusiu za rozmowę

 5. ReplyBetti

  Ja także dziękuję za rozmowę, także przepraszam bo mi się już karta skończyła. Pozdrawiam cieplutko 🤩🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

 6. ReplyEB

  Pani Agguniu 🍓🍓🍓

  przypomniało mi się jak przed Wielkanocą przy okazji moich zakupów i narzekania że trochę spodnie przyciasne powiedziała Pani : ale Pani schudnie jeszcze 4 kilo ! no i jest dzisiaj potwierdzony spadek wagi o ponad 4 kilo ! 😄 szybko poszło – wtedy pomyślałam że dopiero jak wrócę do treningów na siłowni to zrzucę te kilogramy 🤪

  pozdrawiam 🍓🍓🍓

 7. ReplyKasiaP

  Och przepiękny wpis. Dodaje tak wiele radości i czuć pozytywną energię🤗🤗🌹🌹🌹🌹🌹Dziękuję Pani Agga
  Ps. G zadzwonił tak jak Pani mówiła!!!!!! Dobrze, że posłuchałam podpowiedzi Pani wspaniałych kart co w połączeniu z Panią zdziałało niemożliwe🤗🌹🌹

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *