Wyjdź poza to

Czy trzeba być dostosowanym? Nie. To obciążenie z trzeciego wymiaru

Czy trzeba być dostosowanym? Nie. To obciążenie z trzeciego wymiaru

Większość ludzi uważa, że trzeba być dostosowanym i miłym, że trzeba się dostosować do innych. W szczególności nauczyły się tego kobiety i od kobiet to dostosowanie jest bardziej wymagane. Jest to bardzo głęboko zakorzenione, to są bez wątpienia bardzo dobre cechy.

Ale czy naprawdę tego chcemy? Czy to Nam pomoże jasno i prosto, iść swoją Drogą?
Zastanawiałam się nad tym latami , aż zrozumiałam, że to nie jest dobre. Zajęło mi bardzo dużo czasu ,aby to z siebie zdjąć. Oczywiście nadal jestem miła, ale wiem, czego chcę.A co u Ciebie? Może za bardzo się starasz, aby zadowolić innych, a siebie stawiasz w cieniu?

Jeśli tak, obserwuj to i zmieniaj kawałek po kawałku. Zobaczysz, że przysługa jaką wykonasz dla siebie, jest warta Twojej miłości, a właściwe osoby pozostaną przy Tobie , inne oddalą się, te które jedynie czerpały z Twojej energii, nic nie dając w zamian.

 

Ja takie „ czyszczenie” przeprowadziłam wiele lat temu. Na początku „ znajomi” byli zdziwieni i oburzeni, iż jestem inna, ze wyszłam poza ramy w których siedziałam od lat, nawet sama o tym nie wiedząc. Byli przyzwyczajeni do takiego i takiego mojego zachowania, a gdy wyszłam z tych ram, nie wiedzieli jak sie zachować. „ Znajomi” , którzy tak naprawdę nie byli przychylni , nie potrafili dostroić sie do nowej mnie bez ram i odeszli powoli.

Natomiast ci prawdziwi , pozostali i są nadal. W miejsce tych starych znajomych, którzy nie potrafili zaakceptować nowej mnie, pojawiły się nowe osoby, za co jestem bardzo wdzięczna Wszechświatowi.

 

 

Nie obawiaj się, że ktoś Cię nie zaakceptuje, że odrzuci, to jest tej osoby sprawa, a nie Twoja, ponieważ kto ma być przy Tobie to będzie. Tak jak ja, od ponad dziesięciu lat jestem tu dla Was na blogu. Nie oceniam Was, Waszych Historii. Po prostu jestem i cieszę się , że ciągle jeszcze mnie potrzebujecie ❤🔮💎🧚‍♀️

Jeśli nie wiesz, czy powinnaś wyjść ze swoich ram, albo czujesz, że powinnaś, a nawet , że chcesz to zrobić, ale nie wiesz jak, to śmiało pytaj. Razem z moimi kartami, Darem widzenia i postrzegania pozazmysłowego, znajdziemy najlepsze rozwiązanie i Drogę dla Ciebie. Odrzuć to co przeszkadza Tobie w osiągnięciu spokoju i wewnętrznej harmonii Światła.

Na Magiczną linię zapraszam od poniedziałku godz. 12.00 do 21.00 

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga SoyalaTags: No tags

18 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *