IMG_8972

Czy Ty masz swojego Anioła?

Czy Ty masz swojego Anioła?

Pojawiła się znikąd tak jak pojawiają się Anioły. Przyszła po cichu tak jak przychodzi świt. Nie pytała o wile i nic nie chciała. Po prostu była i jest. Wysłuchała i już wiedziała, że będzie zawsze przy Tobie dopóki starczy sił. O nic ni pyta i jest całkiem nowa i świeża. Każdego dnia. Nie narzeka, że Jej ciężko, że czegoś nie może. Po prostu jest i działa. Ona wie co zrobić. Ona wie dokąd iść by Tobie pomóc. Całkiem zwyczajna, a jakże inna i niezwyczajna. Z dużą charyzmą i siłą wewnętrzną i choć dużo sama przeszła to jest dniem i nocami, gdy potrzebujesz Jej wsparcia. Taka ciepła i konkretna, taka wzniosła i normalna. Każdy kto Ją spotka wstydzi się i chce tak jak Ona mieć, to co Ona ma w sobie. Każdy chce brać z Niej przykład mimo iż to bardzo trudne. Wesoła mimo, iż bywa ciężko. To właśnie Ona zmieniła Ciebie, zmieniła mnie i każdego kto o Niej wie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest jak dotyk Anioła przy braku Nadziei i gdy tylko zamienisz z Nią kilka słów wiesz już , że Twoje Życie się odmieni. Skromna, piękna i otwarta wciąż Ci uświadamia, że Życie to nie jest pusta karta. Ciągle i ciągle walczy od nowa, abyś mógł swoją godność Człowieka odbudować.

To właśnie Ona mówi i złości się czasami, gdy Jej nie słuchasz i masz fochy między Słońca dniami. Rozumie Cię jak nikt nigdy dotąd i wie, że jeszcze razem pod pachę pójdziecie na spacer piechotą. Jest jak świeży pączek Dębu na wiosnę, silna i pewna w swoim działaniu, a także krucha i delikatna gdy kroi ciasto przy niedzielnym śniadaniu.

 

Jest Aniołem, chociaż uparcie zaprzecza jakby nie chciała się przyznać do tego przez pryzmat rozczulania i tutaj swojego bycia. To Anioł i ja o tym wiem, Ty także to wiesz, gdy budzisz się i zasypiasz z każdym mijającym dniem. Dużo by pisać o tym Aniele, ale poprzestanę na tym bo Ona i tak wie …M. dziękuje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy ma swojego Anioła tego co chroni i pilnuje, ale nie każdy ma możliwość, aby ten Anioł się zmaterializował, aby był fizycznie i namacalnie. Są ludzie, którzy są Aniołami. Nie łatwo ich rozpoznać, ponieważ nie afiszują się z tym, nie szukają poklasku i adoracji, po prostu są. Pojawiają się niby przypadkiem, ale jak wiecie przypadków nie ma, wszystko jest po coś. Te Anioły są zwyczajne a zarazem niezwyczajne. Pomagają nawet krótką rozmową czy samym byciem. Przez to, że są, odmieniają innych Życie. Po czym możecie spróbować rozpoznać Aniołać One nie pytają czy mogą coś dla Ciebie zrobić, One to robią. Popychają do działania, wnoszą radość, miłość oraz nie pozwalają, abyś upadł. Pokazują, że możesz wiele i są przy Tobie zawsze wtedy gdy tego potrzebujesz. Przez obcowanie z taką osobą chce Ci się Żyć, zaczynasz myśleć, czuć i Żyć inaczej. Zmieniasz się krok po kroku. Wymaga to często wielkiego zaangażowania z Twojej strony, czasami jest ciężko, ale wiesz, że zmierzasz w dobrym kierunku, że dasz radę. Po kontakcie z takim Aniołem uśmiechasz się i masz siłę do działania i wiesz, że chcesz… że chcesz być i Żyć a nie wegetować, bo Anioły nie pozwolą Tobie Życia zmarnować. Życzę każdemu z Was, aby spotkał takiego Anioła!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz. około 12.00 do późnych godzin wieczornych z małymi przerwami na kawę

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

 

Tags: No tags

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *