Czy Ty się uśmiechasz?

Czy Ty się uśmiechasz?

Czy Ty się uśmiechasz?

Czemu przestałeś się uśmiechać, przecież uśmiechałeś się stale… nie było dla Ciebie spraw, które byś uważał, że to co jest trudne jest na stałe. Uśmiech był o każdej porze dnia i nocy nawet wtedy, gdy zaimprezowałeś i ledwo patrzałeś na oczy. Nie było siły, która uśmiech by Ci zabrała, ani żadnej siły osoby, która uśmiech Twój by Tobie zmazała. Cieszyłeś się jak Dziecko z każdego promyka, gdy udało zrobić się Tobie chociaż mały krok, aby przed smutkiem umykać.

 

Twoje uśmiechy i rozmowy bez końca o tym, że wszystko można, że wszystko płynie oraz przemija jak promyk zachodzącego Słońca. Dostrzegałeś pozytywów dobre konstelacje nie zamartwiając się wcale, gdy zdarzały się cięższe wibracje. Kiedyś uśmiechałeś się pięknie, a Twój głos rozbrzmiewał, aż niekiedy liście traciły swoje Drzewa. Właśnie tak było, a nie odwrotnie, gdy przekomarzałeś się bez końca robiąc czarujący uśmiech zalotnie. Do wszystkich. Nie tylko do siebie samego, bo to było za mało, abyś mógł cieszyć się na całego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez lata, powoli, po cichutku uśmiech gdzieś zamienił się w wielkie pokłady nieokreślonego smutku. Niby nic się nie stało, a jednak bardzo wiele, bo Jesteś teraz inny chociaż nadal w tym samym ciele. Nie uśmiechasz się i nawet nie probujesz, a gdy Ci się uśmiech zdarzy po sekundzie się z niego wycofujesz. Sam przed sobą nie wiesz co się stało i zastanawiasz się czemu Życie uśmiech Tobie zabrało. Niby nic, niby wszystko w porządku, ale nie potrafisz już być radosny na zewnątrz ani tam, tam u siebie w środku. Wstydzisz się uśmiechać, bo nikt się nie uśmiecha. Twoja twarz jak setki innych jest jak stara, rozwalająca się strzecha.

Nie tak ma być i tak nie będzie, bo nie pozwolę Ci pielęgnować smutku , który jest w Tobie wszędzie. Nie pozwolę na grymasu minę oraz Twoje zimne oblicze, bo czyż Radością nie jest samo ŻYCIE?

 

To, że potrafisz iść daleko przed siebie? To, że możesz zrobić i dokonać wszystkiego co jest na gwiezdnym niebie. Czy to za mało, aby uśmiechać się i głośno radować? Nie musisz niczym się przejmować, bo spotkasz jeszcze wiele osób, które Twój uśmiech będą potrzebować. Uśmiechaj się też dla siebie, bo śmiać się należy, aby wyrwać się z osaczenia ciemnej energii niszczącej Świata wieży.

Nie pozwolę na to, abyś się zadręczał tym czego nie ma w Twoich firmamentach.

Czego chcesz więcej : JESTEŚ i to się jedynie liczy, a komu się to nie podoba, niech dalej w zaciętości swojej kwiczy. Niech nie obchodzą Cię myśli innych bo to ich problem, że czują się winni. Niech się smucą i wrzucają swoje Życie do kubła otchłani, to ich sprawa, a Ty masz przed sobą wszystko to, co chcesz, co zwie się słodkimi Życia malinami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uśmiechaj się i zacznij od teraz! Nie za chwile , nie za minute, ale właśnie TERAZ! Naucz się uśmiechać od nowa, a raczej odszukaj ten uśmiech co się kiedyś w Tobie schował. Jak daleko go schowałeś nie wiem, może musisz go poszukać tam daleko, gdy zachwycałeś się swoim Życia Niebem. Może to być czas niedaleki, a może bardzo odległy, gdy byłeś jeszcze Dzieckiem zagubionym i biednym.

 

To jest Twoje zadanie, aby uśmiechać się na nowo codziennie, aż Twój uśmiech  naturalnym się stanie … To takie proste i trudne zarazem, ale mowie Ci, jestem przy Tobie za każdym razem. A gdy juz Radości Moc Tobą zawładnie przyjdziesz do mnie i uściskasz mnie zabawnie. I wiele uśmiechów prześlesz mi szczerych, ponieważ już wtedy będziesz rozumiał, iż uśmiech pokonuje wszelkie bariery! Czekam …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam:

*Kropkę bo podróże i nie tylko

*Ilonę Wesołą bo chociaż Czas ma cięższy to nie chodzi z pochyloną głową i TU pisze 🙂

*EB bo Ona tylko wie jaką drogę pokonała

*Smutną Hanie bo może wywołam uśmiech

*Rosiczkę z tęsknoty

*Monikę, która już nie może a jednak może

*M@M bo tak chcę

*Marię za to czego nie da się, to się da oraz za kawałek ciasta

*Brata bo to już! Pamiętaj, frytki moje są. Ja solę

*Kasię bo Miłość jest chlebem Życia

*Kasię bo Stegna jest blisko

*Paullę jeszcze dzień i już 🙂 Za „Dotykaj mnie” piękny, nowy singiel! Posłuchajcie sami, polecam

*Elę bo wiem, że tęskni

*Vika bo jest

*Eri bo KOCHAM moja Wojowniczka

*Bogusię za działającą Energię

*Davida bo zmienił siebie

*Anie za Jej głos

*Davida Wojownika bo jestem dumna!

*Ewę bo już pół Wieku, dobry wynik

*Arturię bo ktoś musi robić dobrą muzę

*i wszystkich innych, których nie wymieniłam a są tu

*i siebie samą, za to, że doba ma więcej godzin niż zwykle

 

Przepraszam, że po imieniu, ale łatwiej mi było napisać. Przesyłam Wam Wszystkim Różową Mgiełkę i pamiętajcie, uśmiechać się!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala ,

marka którą kochacie 😉

 

68 comments

 1. ReplyIlona Wesoła ??‍?

  Och Pani Aggusiu ???
  dziękuję za piękny wpis ??? i za piekne pozdrowienia ???
  Ja również Panią CIEPLUTKO POZDAWIAM ??
  i DZIĘKUJĘ za to, że mimo trudnego czasu jest Pani przy mnie ??‍i potrafi zapalić swiatelko w tunelu i wywołać uśmiech na twarzy?☺?

  JAK DOBRZE,ZE PANI JEST!!! ???☺??

 2. ReplyAnia

  Dziekuje? Mimo ze mam ciezki czas przez najblizsze dni to przesylam Pani Aggo usmiech i moc usciskow!!!?? dzwonie we wtorek do Pani i czekam na dobre informacje …..

     1. Ania

      Możliwe ze karty będą przychylne…. ale wiem ze to jedno wydarzenie musi mieć miejsce aby nastąpiło całkowite odcięcie a wole żeby to się stało jak najszybciej ? ale pewnie i tak jutro zadzwonie ?

 3. ReplyJustyna

  Dzień dobry Pani Aggo.
  Uśmiechnęłam się pomimo trudnego czasu.
  Będzie Pani dzisiaj na linii?
  Pozdrawiam
  Ślę stokrotki ?????

 4. Replyhana

  Nie wiem czy to o mnie chodziło, ale uśmiechnęłam się, o 6 rano jak to czytałam, na moment … 🙂 pani Aggo, bo ten marazm za długo trwa . Nie jestem ponurakiem ale ta pustka … Próbuje się wyciszyć , przeorganizować. Mam nadzi!!! Mam nadzieje ze z nimi nie przesadazalam 🙂 dziękuje i ściskam ?? Ps miło mi ze jestem w pani pamięci , jeśli to o mnie ☺️

 5. ReplyEB

  Ojej jak miło że pamiętała Pani o mnie – bardzo dziękuję ! taki drobiazg a jak cieszy ??

  Pani Agguniu obie wiemy , tylko my wiemy ?

  do usłyszenia , już wypatruję Panią ?

 6. ReplyAneta Namiętna ?

  Oj tak uśmiech i uśmiech. Doszłam do tego że liczę się Ją. Szacunek, pewność siebie,. Miano że życie, goni, praca, dzieci, dom. Dotarło to co karty mówiły rok temu, że ja muszę się zmienić, zrozumieć siebie, pokochać,. Zobaczymy tyle tych zawirowań u mnie. Ale energię jakieś o dziwo mocne i pozytywne, jak pokazywały karty. I kochamy siebie, kobitki, bo co nam pozostało
  ? ? ? ?

 7. ReplyRenata

  Pani Aggo, tak jak Pani mówiła sierściucha czuje się znacznie lepiej, dałam jej rumianek i nawet wypiła! Dziękuję za dobrą radę i oby spełniło się też pozostałe na które z utęsknieniem czekam:) Miłego weekendu!

 8. ReplyKarolina SG

  Witam Pani Aguniu.
  Dziękuję za to, że dzięki Pani zaczęłam się uśmiechać i patrzeć na pewne sprawy inaczej.
  Serdecznie pozdrawiam Karolina.


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dzięki mnie, Naszym rozmowom i tym czymś co płynie z moich Kart. Lubię gdy mogę pomóc i dzięki temu pojawia się uśmiech. Tak trzymać

 9. ReplyDawid

  Kochana Pani Aggunia ?
  Największa zasługa dla Pani, jest Pani wsparciem najcenniejszym jaki można sobie wyobrazić. Bardzo dziękuje za pozdrowienia ? Buzia sama się cieszy ? Kawał świetnej ciężkiej pracy której nie da się opisać słowami dzięki Pani wskazówkom ? Nauczyła mnie Pani cierpliwości, wytrwałości i wiary, razem łamiemy bariery ?
  Do usłyszenia ?

 10. ReplyNowa

  Mam takie przemyślenia, co do tematu przewodniego…czasami w życiu są takie sytuacje, że uśmiech w danej chwili mógłby świadczyć o chorobie psychicznej…uśmiech przyklejony do twarzy, sztuczny uśmiech. Gdy człowiek radośnie się śmieje najczęściej ma szczęśliwe oczy, to „taka para” świadcząca o szczęściu i szczerym uśmiechu…uśmiech może być też ironiczny, pogardliwy, fałszywy. Zatem jak widać nie zawsze niesie za sobą pozytywne wibracje.
  Pierwsze zdjęcie jest piękne ma Pani na nim szczęśliwe oczy
  miłej niedzieli, niech nadchodzące dni dadzą wszystkim wiele powodów do szczęśliwego uśmiechu


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Każdy dostosowuje uśmiech do siebie. Ja nie umiem uśmiechać się inaczej niż szczerze.
   Na drugim zdjeciu nie tak pięknie, ponieważ jest to zdjęcie zrobione w przerwie programu telewizyjnego, który prowadziłam w tvn o trzeciej nad ranem ;P

 11. ReplyEDUSIA

  Pani Agguniu ja? ??
  Ten tydzień w chorobie, przeziębienie mnie dopadło ale muszę funkcjonować i do pracy chodziłam, odwołałam lekarza…
  Dziś nagle moi znajomi, którzy są jak rodzina, zadzwonili do mnie, że zabierają mnie do kina do Wawy ?. Już nie byłam od lutego…
  Tęsknię za rozmową z Panią ??

 12. ReplyAnia

  Pani Aggo, dziękuje za rozmowę…. ma Pani racje za bardzo biorę wszystko do siebie…. czas przestać o złym myslec!!!! Ściskam mocno!!!! ????

 13. ReplyAgnieszka

  Przesłoneczkowa …ciepła..radosna…piękna.
  Uwielbiam patrzeć na panią,bije od pani niesamowita energia…Życzę tylko takiej pieknej energii…Pozdrawiam


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziękuję. Tak jest faktycznie . Ta energia jest Wam przekazywana podczas rozmów czy tego chcecie czy nie 😉 To jest ta wewnętrzna Moc o której tyle piszę i mówię bo chciałabym aby miał ją każdy

 14. ReplyEB

  Pani Agguniu wszystko ok. czyli jutro spacery i obiad ?w środę wyniki badań ale ja jestem spokojna ? pięknie dziękuję – z Panią mogę góry przenosić ??

  przytulnego wieczoru ?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Prosze jeszcze raz dokonać zakupu bo transakcja nie zostala zrealizowana. Prosze kliknąć w Przelewy 24 i tam jest tradycyjny druczek do opłaty oraz wszystkie banki. Pozdrawiam

 15. ReplyNowa

  od rana bardzo intensywnie pracuję 🙂 efekty już powoli widać!
  szkoda że nie opublikowała Pani mojego wpisu odnośnie uśmiech…no cóż daje to do myślenia…widocznie nie wpisałam się ogólną tendencję klimatu…a przecież uśmiech nie zawsze jest szczery, bo szczery , radosny uśmiech to rzadkość w dzisiejszych czasach!


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Nie od razu publikuję wszystkie komentarze bo muszę mieć czas na odpisanie. Nie mam asystentów więc no. Ja jestem jedna a komentarzy wiele z czego się bardzo cieszę

 16. Replybetti

  Pani Aggo dziękuję za bardzo dobrą poradę , chciałam powiedzieć ze dzwoniłam i żeśmy się śmiali może nie z tego ale ogólnie .tak jak Pani mówiła aż to niesamowite ☺ Ściskam Panią bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję . Dobrze ze mamy Panią i zawsze można Zadzwonić
  Wszystko Pani widzi ?? pozdrawiam cieplutko

 17. ReplyMonia

  Pani Aggo jest pani kochana?wrocilam na wydzial z usmiechem na twarzy i smialam sie z kolezanka a on akurat wracal i wczesniej jak szedl to mnie nie bylo,widzial jak smialam sie a on szedl a ja bylam zagadana z usmiechem na twarzy?dziekuje za rozmowe i porady,ktorych warto sluchac i je stosowac,dziekuje za pizytywna energie,do domu wracalam z usmiechem na twarzy,po dridze mialam pare sytuacij,ktore wywolaly u mnie po prostu usmiech?wszystko to dzieki pani a Roberta przyjelam na fb narazie cisza?

 18. ReplyMonia

  Pani Aggo tak jak pani mowila to sie sprawdzilo??Robert podziekowal i sie bardzo ucieszyl??sprawdzalnosc pani slow i kart jak zawsze w 100 procentach??dziekuje

 19. ReplyJaMysia

  Widziałam, widziałam ☺️ Codziennie zaglądam.
  Widziały też pewne osoby tylko siły zbierają, aby odpisać ?
  Siarczyste buziaki przesyłamy ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *