Czy uważasz, że w ostatnich latach wszystko przyspieszyło? Zwłaszcza od 7 lat? Zrób sobie przerwę i spójrz na swoje Życie

Czy uważasz, że w ostatnich latach wszystko przyspieszyło? Zwłaszcza od 7 lat? Zrób sobie przerwę i spójrz na swoje Życie

Czy uważasz, że w ostatnich latach wszystko przyspieszyło? Zwłaszcza od 7 lat? Zrób sobie przerwę i spójrz na swoje Życie

Wizualizuj wszystkie wydarzenia, które miały miejsce, a zwłaszcza analizuj nowy rytm, który przybiera Twoje Życie. Może to być bardzo niepokojące, a przede wszystkim może Cię przestraszyć, ale wszystko to jest związane z nowym obrotem energetycznym Wszechświata.


Wszystko zaczęło się w 2012 roku

Pamiętasz?
Koniec Świata ogłoszony był na 21 grudnia. Był nawet film „2012”. Wiele osób opierających się na interpretacji przepowiedni Majów myślało, że Nasz Świat zniknie, co dawało wielkie obawy , a szczególnie wielki strach przed wymarciem Ludzkości.
Jest coś bardzo silnego, co wydarzyło się w 2012 roku, ale było to bardziej związane z otwarciem niż z katastrofalnym zniszczeniem. Rzeczywiście w 2012 roku otwarto nowy portal energetyczny.
Co to znaczy?
Wibracje energii Ziemi zaczęły rosnąć. Zaczęły nabierać bardziej duchowego i świetlistego wymiaru. Jaki to miało wpływ na Twoje codzienne Życie?
Od 2012 roku wiele osób miało duchowe objawienie. Świadomość ich Życia oraz nawyków konsumpcji i funkcjonowania dotarła do nich. Bio, ekologia zaczęły być „ modne” oraz tańsze. Ludzie zaczęli sie zastanawiać nad swoją pracą.
Pojawiły sie formacje energetyczne, które stały się znacznie mniej tabu. Zaczęliśmy więcej rozmawiać o duchowości, a także o znaczeniu Życia. Ludzie zaczęli pozbywać się uwarunkowań od swojej edukacji, społeczeństwa a także karmy blokującej ich przodków.
Wszystko to zaczęło być ważne i zaczeło zajmować więcej miejsca w dniu codziennym.
A zwłaszcza w 2012 roku , gdzie pojawiły się w większej liczbie „ różne dzieci”: dzieci indygo, tęczowe…
Dusze bardzo zaawansowane , które nie reagują na wykształcenie, które mieliśmy i mają Nasi Rodzice i Dziadkowie.
Rok 2012 jest naprawdę rokiem, w którym ludzie zaczęli otwierać oczy na nową rzeczywistość inną niż sukces społeczny i materialny.
Więc jeśli słuchamy przepowiedni Majów, tak, może to być jakaś forma zniszczenia starych wzorców Życia, ale na nowy początek.

Następne lata były bardzo intensywne. I musieliście uświadomić sobie wszystko, co się Wam wydarzyło, ponieważ WSZYSCY jesteśmy zaniepokojeni.


2013: rok przesłuchania
Jeśli pamiętasz, jest to rok, w którym możesz czuć się bardzo źle.
Mogłeś mieć wrażenie depresji lub intensywnego splątania. Jest to również rok, w którym byłeś fizycznie chory lub bardzo słaby. Jest to normalne, ponieważ to adaptacja Twojego ciała fizycznego i energetycznego do nowych wibracji Ziemi, która wciąż rosła. Ta wibracja może również powodować wiele konfliktów w Twoich relacjach z innymi we wszystkich dziedzinach Życia.
Również chodziło o to, że możesz mieć wielkie wewnętrzne konflikty i masz ochotę marnować Czas lub nie wiedzieć, dokąd zmierzasz. Wszystko to było związane z wprowadzoną nową reorganizacją energii.

2014: rok nowości
Być może chciałeś przenieść się, podróżoeać lub wyjechać do nowych osób lub zacząc nowy związek.
Następnie Ziemia kontynuowała swój zwrot energii, abyś zdał sobie sprawę ze swojego prawdziwego potencjału i seojej misjii Życia.
Możesz być zmęczony związkiem i partnerem. Możesz także tworzyć nowe przyjaźnie. Odświeżać stare znajomości. Być może chciałeś nauczyć się noeych rzeczy. Tak samo jak możesz też chcieć zmieniać kolor włosów, fryzurę i styl ubierania się.
Portal energetyczny kontynuował otwieranie, a wraz z nim odkryłeś siebie na nowo.

2015: decydujący rok
Był to rok, w którym konieczne było przełamanie oporu, ponieważ niektóre Dusze zbuntowały się przecieko tej Uniwersalnej zmianie energii. Wzrasta przemoc, ataki, spory i wycieki.
Niektóre Dusze odmówiły tej głębokiej zmiany i walczyły z nią.
Wywołało to wiele gniewu i dla wielu z Nas był to bardzo trudny rok.
Możesz czuć się wyczerpany, zimny oraz możesz mieć wrażenie , że Jesteś ciągle atakowany.
Coś niepokoiło Cię, masz wewnętrzne lęki.
Mógłeś nawet odnośić wrażenie, że nic już nie ma sensu, a przede wszystkim możesz trzymać się sytuacji z Przeszłości, które musiały zacząć się od Ciebie.
Ten rok był dla wielu z Was bardzo bolesny.
Był to również rok łez, ponieważ opór był tak głęboki, że gniewne Dusze były bez litości dla innych. Konieczne było jednak wyzwolenie się z dawnych oporów, aby zbudować Nowy Świat na nowych podstawach i konieczne było , aby Nasze wibracje wzrosły do prędkości Wszechświata.
Rodziły się Dzieci Kryształowe, Wielcy Wojownicy Światła , Mądrości i Miłości

2016: rok akceptacji
Łagodniejszy niż 2015rok, ale wystraszyliśmy się i trzymało to Nas aż do zeszłego roku, więc wciąż mieliśmy się na baczności i nadal mieliśmy opory, które służyły Nam jako tarcza.
Ziemia przygotowywała nowy zwrot energii, aby zwiększyć swoją wibrację i Świetlną Moc.
To rok niespodzianek.
To jest rok synchroniczności.
To rok nieprzewidzianych wydarzeń. Czasmi doświadczane jako rzeczy negatywne, wszystko było po to, aby doprowadzić Nas do Naszego prawdziwego stylu Życia. Wszechświat odpuścił Nam w tym roku, więc możemy wyzdrowieć po 2015 roku, ale dzieło oporu było nadal obecne.
Jednak bardziej chodziło o niespodzianki i wymiany niż o walkę, jak w 2015 roku.2017: rok ostatniej szansy
Ziemia wznowiła swój pęd wibracyjny i kontynuowała ekspansję energii. Jest to rok ostatniego cyklu Ziemi w związku z jej starymi wibracjami. To rok wielkiego sprzątania.
Wszystko, co nie było dla Ciebie dobre, wychodziło z Twojego Życia, niekiedy bardzo brutalnie. A to, co musiało być dla Ciebie, przyszło bardzo zaskakująco.
2017 to rok zmian i całkowitego wyzwolenia całkowitego oporu. Znaki były bardziej niż oczywiste. Synchroniczne też.
Sny stały się znacznie silniejsze, a także połączenie snów z Twoimi emocjami.
To rok w którym możesz mieć wrażenie ciągłego testowania. Masz wrażenie, że Wszechświat przez cały Czas testował Twoje granice i wytrzymałość. Możesz odnieść wrażenie, ze straciłeś wszystko, co miałeś dla siebie drogiego. I moższ być w energii i poczuciu wielkiej niesprawiedliwości.
A przede wszystkim wiele osób i nieoczekiwanych sytuacji pojawiło się w Twoim Życiu. I myślałeś, że to nie było z Tobą związane i niektórzy z Was mogli to odrzucić.
Jest to także rok, w którym wiele Dusz zniknęło.
Skorzystali z tego portalu, by być Przewodnikami dla swoich bliskich, zamiast pozostać we wcieleniu.
To było bardzo brutalne dla tych, którzy zostali, ale ich połączenie wcale nie zostało zerwane.
Właśnie związek został zmieniony.
Portal wibracji Ziemi przejął w 2018 roku bardzo dużą Moc.


2018: rok stworzenia, rok odnowienia
Rok, w którym całe sprzątanie przez 6 lat ma sens tu i teraz.
To rok, w którym rytm nie jest już taki sam.
I możesz mieć wrażenie, że nie masz praw do pomyłki, do błędu, ponieważ wszystko jest wzmocnione. Wiedz, że nigdy nie popełnisz błędów. Teoja Dusza po prostu eksperymentuje. Ale jest to rok wielkiego ustanowienia związku z Waszą misją Dusz. To jest rok prawdziwej budowy. To rok intensywnego połączenia z tym , kim Jesteś.
I to jest rok zjednoczenia z Duszami, które są dla Nas przeznaczone.
2018 był po to, abyś mogł stworzyć wszystko , czego zawsze chciałeś głęboko w sobie.
To jest rok nowego wybuchu.
Z pełnej i kompletnej wersji.


Jeśli więc masz wrażenie, że wciąż jeszcze w 2019 roku znajdujesz się w fazie stagnacji lub blokad , dzieje się tak , ponieważ opór wciąż stara się Ciebie uwięzić.
Uwolnij sie dzięki medytacji, zabiegom energetycznym np. Różowej Mgiełki. Ale pamiętajcie, że odtąd wszystko tu jest możliwe, ponieważ Wasze energie i planety na to pozwalają i że prawdziwa konstrukcja wszystkiego jest w Was dla prawdziwego szczęścia wewnątrz i na zewnątrz. To wewnętrzne Światło poprowadzi Was gdziekolwiek chcecie, jeśli poddacie się temu i będziecie uważni i czujni.


Jeśli chcesz wiedzieć na jakim etapie Jesteś, jeżeli chcesz wiedzieć czy Twoja Dusza zmierza we właściwą stronę i co to oznacza, jeżeli chcesz dokładniej wiedzieć jak przełamać wciąż tkwiący w Tobie opór, śmiało dzwoń i pytaj! Nadszedł Czas Wielkiej Przemiany , a ja Wam w tym pomogę, jeśli się tylko na to otworzycie

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do późnych godzin wieczornych 

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

60 comments

 1. ReplyMonka

  Pani Agusiu może Pani nagrać o wyciszaniu… jak posiedzieć w ciszy i pozbyć się myśli które nas atakują że wszystkich stron…
  Widziałam że Pani była ale nie zdążyłam się wstrzelic…do usłyszenia w krótce…pozdrawiam gorąco.

 2. ReplyJaMysia

  Dzień dobry Pani Aggusiu 🙂
  To niesamowicie ciekawy wpis, który „porządkuje” moje życie.
  Tak jak Pani napisała wyjątkowy był dla mnie rok 2017.
  Pewna sprawa … Pani wie o co mi chodzi … „przyszło bardzo zaskakująco”
  „A przede wszystkim wiele osób i nieoczekiwanych sytuacji pojawiło się w Twoim Życiu.”
  Nie odrzuciłam tego, trwam w tej sytuacji do dzisiaj i trwać nadal będę, dopóki sił mi starczy.
  Tym bardziej, że parę lat temu powiedziała mi Pani, że to jest moim przeznaczeniem.
  Mogła bym się spytać – skąd Pani o tym tyle lat wcześniej wiedziała ? ale było by to bardzo głupie pytanie,
  ponieważ o Pani niesamowitych zdolnościach, które Pani Wszechświat podarował nie tylko ja wiem.
  Rok 2018 był taki jak Pani napisała.
  Wszystko, wszyściutko się sprawdziło i potoczyło zgodnie z Pani wpisem.
  Coś wprost niewiarygodnego … a jednak prawdziwe.
  Wielki szacunek Pani Aggusiu, pochylam głowę i bardzo, bardzo dziękuję 😍
  Przesyłam gorące pozdrowienia i moc buziaków 😍💖


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo dziękuję Pani JaMysia, napisałam ten post, aby każdy wiedział i był świadomy wielkich zmian, że to co się dzieje jest „po coś” i aby wszyscy wykorzystali tkwiacy w nich potencjal 🙂

 3. ReplyIlona Wesola😇

  w najwazniejszym momencie rozlaczylo..zadziwia mnie Pani ..haha😊 tym co Pani widzi..😏zawsze jtos lub cos musi przeszkodzic ,z tym T. ach …☹😉

 4. ReplyBetti

  Pani Aggo czuje się o wiele lepiej po rozmowie z Panią, dziękuję że Pani jest i za wsparcie otuche A w szczególności za dobra radę. .😍😍 idę dalej do przodu bo wiem że z Pani pomocą dam radę ❤❤❤ miłego wieczorku

 5. ReplyEB

  Pani Agguniu, ja z tymi moimi parametrami to chyba jestem nieziemski przypadek na tej siłowni ? 😈 suma sumarum efekty już są widoczne , dzisiaj z przyjemnością założyłam moje ulubione dżinsy 😄👍 warto było, inna energia inny świat , nie myślałam że aż tak 😜 lepiej śpię, lepiej myślę lepiej żyję …😉

  miłego dnia i do usłyszenia 😘


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bo wypompowala Pani z siebie toksyny i zle wibracje 🙂 Tak trzymac! Pani parametry są zadziwiające, to Znak i potwierdzenie, ze młodość zależy od Nas

 6. ReplyIlona Wesola😇

  Pani Aggusiu 7 października pytalam o wrózbę krótkoterminową.
  Powiedziala Pani, że „wyskoczył u Pani w kartach mężczyzna z rodziny, że będzie miał problem z pojazdem i ja się zdenerwuje, ze ja chyba pomagam bratu.” No i dzisiaj przychodzi brat mówi, że złapał kapcia, że cos z kierownicą jest nie tak…Oczywiście brat poprosil mnie o pomoc …a, ja przypomnialam sobie od razu Pani słowa i mówię do brata, że to Pani wyskoczylo w kartach.
  Mój brat dodal jeszcze , że dwa dni temu jakaś kobieta stuknela go o lusterko w samochodzie.
  I jak tu Pani nie wierzyć 🙂🤷‍♀️
  Trochę jestem zła na te nagle wydatki, ale to tez pokazało się 🙇‍♀️😮

 7. ReplyJulia

  Na początku roku prosiłam Panią Agunię o horoskop roczny, wtedy usłyszałam, że we wrześniu zajdę w ciążę- i tak też się stało! Jestem w 5 tyg ciąży! Dlatego warto pytać kart o wskazówki, cenne rady i o przyszłość! Pani Agga widzi wszystko 🙂

 8. ReplyMonia

  Pani Aggo😍dziekuje za wczorajsza rozmowe😍zrobilam sobie dzisiaj rano oczyszczajaca kapiel tak jak pani mowila😍czuje sie jak nowo narodzona,dlygo nie moblam zmyc siebie tej skorupy😍zlej energii,ale teraz jest calkiem inaczej,odzylam,czuje pozytywna energie i sile w sobie😍dzieki pani to wszystko,dziekuje bardzo😍😍😍

 9. ReplyMonia

  Pani Aggo😍jeszcze jedna wazna rzecz,po tym oczyszczaniu sie sola jak siadlam i zamknelam oczy to przed oczami pojawjaly mi sie od poczatku wszystkie szczesliwe chwile i sytuacje z kierownikiem😍😍wszystko widzialam raz jeszcze samo tak,niesamowite co potrafi zdzialac oczyszczanie sie sola z zlej energii😍😍😍dziekuje za rade

 10. ReplyBetti

  Pani Aggo karta mi się skończyła. Zadzwonię wieczorem albo jutro ,dziś piore kamizelkę i do piwnicy zobaczymy co karty teraz powiedzą. Masakra że ja to tam tak długo trzymałam

 11. ReplyAnecia

  P.Agusiu czy jest jakiś problem na linii podczas rozmowy nie było słychać a teraz jak ponownie dzwonię nie mogę się dodzwonić pomimo że jest linia wolna

 12. ReplyRena

  Pani Aggo, chyba jest problem z infolinią! Nie można się dodzwonić, pomimo iz pani jest wolna (zrywa połaczenie).
  Będzie jeszcze pani dzisiaj?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak wiem, dziekuje za informację. Zgłosiłam awarię i powiedzieli, że za około godzinkę już powinno być ok, Wtedy będę dostępna,
   zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *