IMG_8156

Czy właśnie Ty, jesteś uwięziony w swoich pytaniach?

Czy właśnie Ty, jesteś uwięziony w swoich pytaniach?

Często pytacie mnie jakie pytania można zadawać moim Kartom Tarota. Otóż można pytać o wszystko. Można nawet nie zadawać pytań, wystarczy podać swoje imię lub imię osoby o którą pytacie. Nie potrzeba też podawać daty urodzenia. Każdy z Nas od czasu do czasu ma nurtujące pytania i takie pytania, które w jakiś sposób nie dają Nam spokoju, są jakby najważniejsze. Te pytania w pierwszej kolejności trzeba zadać. Trzeba je z siebie wyrzucić, aby nie blokować siebie ani swojego Życia.

 

Ludzie często noszą w sobie bardzo wiele pytań i gdy na nich patrzę, to mam wrażenie że są jednym wielkim pytanem, a ich Życie jednym wielkim znakiem zapytania. Przez wielką ilość zgromadzonych w sobie pytań, niewyjaśnionych sytuacji nieświadomie stwarzają w sobie blokady. Nie pozwalają sobie na czyste, fajne pójście do przodu. Nie pozwalają sobie na szczęśliwą Miłość, na udany związek, na dobrą pracę, na duże pieniądze oraz na wolność emocjonalną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te osoby są uwięzione przez samych siebie w pytaniach, które ciągle i ciągle powracają, które piętrzą się i gromadzą w głowie a potem w Aurze. Przez to następują kolosalne blokady, a nieświadoma tego osoba zastanawia się czemu w Jej Życiu nic się nie układa. Dobrze by było gdyby została zablokowana jedynie Aura i biopole, ale tak nie jest. Z czasem, u jednych szybciej, u innych wolniej, ale następuje zablokowanie zdrowia. Osoby te, dotąd zdrowe i energiczne z dnia na dzień zaczynają chorować. Nie wiedzą, że w jakiś sposób są same sobie winne. Nie zdają sobie sprawy, iż przez niewyjaśnione sytuacje, niewyjaśnione pytania same sobie zaszkodziły. Nie można pytań zostawiać bez odpowiedzi, bez wyjaśnienia, aczkolwiek są też pytania na które nie należy znać odpowiedzi. One po prostu są. Nie są to jednak pytania, aż tak szkodliwe jak te, które zakłócają wewnętrzny spokój.

 

Jeśli dręczy Cię jakieś pytanie, nie zwlekaj tylko wyrzuć je z siebie. Nie bój się odpowiedzi, ponieważ każda odpowiedź z moich Kart Tarota, jest lepsza niż niewyjaśnienie. Tarot podpowiada, wskazuje ścieżke na Twojej Drodze Życia i tylko od Ciebie zależy cz będziesz szedł właściwą ścieżką czy wręcz przeciwnie. Nie zostawiaj pytań bez odpowiedzi. Zapamiętaj też, że nie ma głupich pytań. Każde pytanie jest ważne, ponieważ skoro zaistniało w Twojej głowie to znaczy, że coś się dzieje, że trzeba temu w taki czy inny sposób zaradzić. Nie skazuj się na choroby i porażki życiowe. Od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje Życie. Zadzwoń i zapytaj. Dotknij Magi i Różowej Energii, którą otrzymujesz podczas Naszych rozmów. Gwarantuję, że razem znajdziemy odpowiedzi i że poczujesz się znacznie lepiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii jutro będę dostępna od godz 14.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Obecnie jest sezon urlopowy więc bez czekania i przeszkód łatwo się dodzwonisz. Nie czekaj i nie marnuj kolejnego dnia na smutki

Od piątku do niedzieli nie będzie mnie na linii

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

28 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *