Czy właśnie Ty, jesteś uwięziony w swoich pytaniach?

Czy właśnie Ty, jesteś uwięziony w swoich pytaniach?

Czy właśnie Ty, jesteś uwięziony w swoich pytaniach?

Często pytacie mnie jakie pytania można zadawać moim Kartom Tarota. Otóż można pytać o wszystko. Można nawet nie zadawać pytań, wystarczy podać swoje imię lub imię osoby o którą pytacie. Nie potrzeba też podawać daty urodzenia. Każdy z Nas od czasu do czasu ma nurtujące pytania i takie pytania, które w jakiś sposób nie dają Nam spokoju, są jakby najważniejsze. Te pytania w pierwszej kolejności trzeba zadać. Trzeba je z siebie wyrzucić, aby nie blokować siebie ani swojego Życia.

 

Ludzie często noszą w sobie bardzo wiele pytań i gdy na nich patrzę, to mam wrażenie że są jednym wielkim pytanem, a ich Życie jednym wielkim znakiem zapytania. Przez wielką ilość zgromadzonych w sobie pytań, niewyjaśnionych sytuacji nieświadomie stwarzają w sobie blokady. Nie pozwalają sobie na czyste, fajne pójście do przodu. Nie pozwalają sobie na szczęśliwą Miłość, na udany związek, na dobrą pracę, na duże pieniądze oraz na wolność emocjonalną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te osoby są uwięzione przez samych siebie w pytaniach, które ciągle i ciągle powracają, które piętrzą się i gromadzą w głowie a potem w Aurze. Przez to następują kolosalne blokady, a nieświadoma tego osoba zastanawia się czemu w Jej Życiu nic się nie układa. Dobrze by było gdyby została zablokowana jedynie Aura i biopole, ale tak nie jest. Z czasem, u jednych szybciej, u innych wolniej, ale następuje zablokowanie zdrowia. Osoby te, dotąd zdrowe i energiczne z dnia na dzień zaczynają chorować. Nie wiedzą, że w jakiś sposób są same sobie winne. Nie zdają sobie sprawy, iż przez niewyjaśnione sytuacje, niewyjaśnione pytania same sobie zaszkodziły. Nie można pytań zostawiać bez odpowiedzi, bez wyjaśnienia, aczkolwiek są też pytania na które nie należy znać odpowiedzi. One po prostu są. Nie są to jednak pytania, aż tak szkodliwe jak te, które zakłócają wewnętrzny spokój.

 

Jeśli dręczy Cię jakieś pytanie, nie zwlekaj tylko wyrzuć je z siebie. Nie bój się odpowiedzi, ponieważ każda odpowiedź z moich Kart Tarota, jest lepsza niż niewyjaśnienie. Tarot podpowiada, wskazuje ścieżke na Twojej Drodze Życia i tylko od Ciebie zależy cz będziesz szedł właściwą ścieżką czy wręcz przeciwnie. Nie zostawiaj pytań bez odpowiedzi. Zapamiętaj też, że nie ma głupich pytań. Każde pytanie jest ważne, ponieważ skoro zaistniało w Twojej głowie to znaczy, że coś się dzieje, że trzeba temu w taki czy inny sposób zaradzić. Nie skazuj się na choroby i porażki życiowe. Od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje Życie. Zadzwoń i zapytaj. Dotknij Magi i Różowej Energii, którą otrzymujesz podczas Naszych rozmów. Gwarantuję, że razem znajdziemy odpowiedzi i że poczujesz się znacznie lepiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii jutro będę dostępna od godz 14.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Obecnie jest sezon urlopowy więc bez czekania i przeszkód łatwo się dodzwonisz. Nie czekaj i nie marnuj kolejnego dnia na smutki

Od piątku do niedzieli nie będzie mnie na linii

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

28 comments

 1. ReplyIlona Wesoła???

  Bardzo ciekawy post…?
  Ale muszę przyznać że ierwsze co mi się rzuciło w oczy to te piękne karty ???

 2. ReplyIlona Wesoła???

  Och Pani Aggusiu bardzo potrzebowałam tej rozmowy…? coś tam się „rozświetliło”??i uspokoiło moje myśli…
  Jest Pani moim lekiem na moja niepewnosc, czarne myśli i niespokojne serce ??
  Że ja daję się uwięzić tym moim czarnym myślom,ach ?
  Uwielbiam Panią ???w mig zmienia Pani moje myśli.??

 3. ReplyKazimiera Kausz

  Pani Aggusiu,a ja mam właśnie pytanie-Czy Niemcy nadal słyną z dokładności i staranności,bo własnie tego mi teraz potrzeba.Jestem wymęczona już tym remontem.

 4. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, bardzo mi Pani brakuje i brakuje mi tych naszych codziennych pogaduszek o wszystkim ?? życzę wszystkiego miłego i do usłyszenia ?

 5. ReplyNowa

  Pani Aggo ❤️❤️❤️
  …wszystko tak jak Pani mówiła…zamówione, zapłacone, 25 lecimy 🙂 , hm a miałam 1000-ce wątpliwości 😉
  …dodatkowo ten „mało konkretny mężczyzna zadzwonił w piątek wieczorem i powiedział, że już wszystko wie i ruszamy z pracą” i to też Pani mówiła że przed weekendem będę miała informację że….”, dodatkowo mężczyzna od amorów się uaktywniła…ale ja do amorów mam stosunek ambiwalentny 🙂 więc go spławiłam z gracją właściwą kobiecie 😉
  Czy Pani widzi co się dzieje????
  i oczywiście wszyscy domownicy są bardzo ❤️❤️❤️ bardzo szczęśliwi 🙂 🙂 🙂

   1. ReplyEB-)

    wszystko opowiem o fantastycznym weekendzie i moich przemyśleniach 🙂 my już chyba nie potrafimy żyć bez siebie ……..

 6. ReplyEB-)

  nie mogę doczekać się rozmowy z Panią i tymi pięknymi kartami 🙂 u mnie działają wyjątkowo magicznie 🙂 🙂

 7. ReplyNowa

  Pani Aggo dziękuję za rozmowę…bardzo fajna rozmowa, tyle ciekawych aspektów i ostrzeżeń i najważniejsze uspokoiła mnie Pani w sprawie planowanej podróży 🙂

   1. ReplyNowa

    …to był ciężki, męczący dzień…przeżyła, wyłączyłam telefon i czas się zatrzymał piękne były te czasy kiedy nie byliśmy zakładnikami urządzeń telenamierzania 🙁 tęsknie za wolnością, wolnością z przed lat…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *